מה אתם אומרים

punk223

New member
מה אתם אומרים

על סדרות האיבנז? מהי החברה במועדפת כיום בכלל?

אני ממליץ על

ה s והrg, טוב אלה היחידות שניגנתי עליהן והם מעולות, גם בגלל המחיר, שאר האיבנז די יקרות, אני ממליץ על האר ג´י 550 יש לי כזאת והיא פשוט גיטרה מעול מכל הבחינות

punk223

New member
איזה אר ג´ י יש לך?

550exgk, 550exsd, 550sa, 550bk? אתה אומר הם יותר טובות מפנדר? פשוט קיבלתי מגזין של כל האיבנזים, וממש נדלקתי על זה. מה אתה אומר האיבנז ההכי טובה? ולמה אתה אומר שהגיטרה שלך כזאת טובה?

550exgk

יותר טובות מפנדר?, מבחינת איכות הגיטרה,לא נראה לי אבל היא גיטרה ממש ממש טובה, בדיסטורשן היא נשמעת מעולה וגם בקלין(בדרך כלל האיבנז לא נשמעות טוב בקלין), מאוד יפה(חשוב לי), אם אתה רוצה גיטרה חדשה שתיהיה טובה עם דיסטורשן, לך עליה, אבל מה אתה רוצה לנגן בכלל?, לפי השם שלך אני משער שפאנק אז שתדע, גם אני מאוד מאוד אוהב לנגן פאנק והיא מתאימה לזה... חיסרון:מחיר, אני קניתי אותה בכלי זמר ב4400, חכה שהדולר ירד ואז תקנה...

punk223

New member
מגניב

איזה יפה. אתה יודע דרך אגב על איזו מנגן דקסטר הולנד מאופספרינג? כי הוא מנגן גם על אר ג´ י. יש לך אותה שחורה? כי לפי מה שהבנתי ההבדל בינה לבין ה exsd זה רק הצבע. אז מה האיבנז ההכי טובה? יש לך דרך אגב את המגזין של איבנז מכלי זמר? הייתי שם וניגנתי על פנדר אמריקאית שעולה 11000 ומה זה אהבתי אותה. ניגנתי גם על גיבסון לה פול שעולה 12500 ועל איבנז 420 או 550, אבל שמעתי רק את הקלין בכולם, לא שמעתי את הדיסטורשיין. אז אתה אומר יש לה קלין יפה? ודיסטורשיין? ומה יותר יקר האר ג´ י או ה אס? ואני מנגן פאנק ומטאל קלאסי, כמו מטאליקה וכאלה.

דקסטר הולנד אגן מנגן על אר גי

אך היא אר גי קסטיום(יצרו אותה במיוחד בשבילו), כן שלי היא שחורה וקצת חום נחמד כזה, עוד מעט כשאני יעלה תתמונות של הציוד שלי אתה תראה,האיבנז הכי טובה היא אם אני לא טועה הג´אם, למרות שאני לא נגנתי עליה לצערי אז אני לא יכול להגיד כלום,בקש/ר לגטרה שלי כן יש לה קלין טוב, לא כמו של הפנדר אבל הוא מספק אותי, סידרת האס יותר יקרה מהאר גי וגם קצת יותר טובה, היא תתאים לך לפאנק, בקשר למטאליקה, לא יודע...

electricGirl

New member
אני אישית מאוד אוהבת איבנז

אבל הרבה לא אוהבים אותן כי טוענים שהן פחות איכותיות הדגמים המובילים הם הS וRG ויש את הדגמים החלומיים של סטיב וואי הJEM אין דבר כזה "חברה מובילה" כי כל אחד והטעם שלו בהתאם לסגנון המוזיקה שהוא מנגן איבנז וג´קסון(שגם דרך אגב מייצרים גיטרות מדהימות)הן החברות הנחשבות למטאל פנדר וגיבסון מתאימות יותר לבלוז וג´ז.

למעלה