מהו המקצוע בעל הדרישות המקסימליות

ronimo

New member
מהו המקצוע בעל הדרישות המקסימליות

רציתי לדעת,מהו המקצוע בעל הדרישות המקסימליות. לדעתי משהו בתחום ההי טק..לא??? ואם כן מה בדיוק?(הנדסת אלקט` או מחשבים) או שמא רפואה,משפטים....???? ואל תגידו לי שבכל מוסד דרישות שונות....

psymaster

New member
מצטער אבל

בכל מוסד יש דרישות אחרות... לא סתם - ברוב המוסדות מדעי המחשב נחשב לאחד המקצועות שהכי קשה להתקבל אליהם(למרות שבשנה האחרונה זה פחת מעט) כמו כן רפואה תמיד נחשב למקצוע כזה ,ובמידה מסוימת גם מקצועות ההנדסה. חשוב לדעת ששילוב של שני מקצועות (מדעי המחשב והנדסה,מדעי המחשב ומשפטים) מציב בחלק מן המקומות סף קבלה גבוה מאוד.

_snufkin_

New member
אנחנו בכלל לא משוויצים..

(קטע של אנשים שנכנסים למסעדה וישר שואלים מה פה הכי יקר כדי שיוכלו להזמין שניים). בכל מקרה, אני יכולה להגיד לך בקשר לטכניון: המקצוע בעל רף הקבלה הכי גבוה בטכניון זה הנדסת אלקטרוניקה (+פיזיקה). ציון הסכם המבוקש הוא 90-92. ציון הסכם מורכב מפסיכומטרי ובגרויות, ו90 בסכם זה בערך 110 על 740 (אותו ציון כמובן מושג עם ציון גבוה יותר בבגרויות ונמוך יותר בפסיכומטרי או להיפך). ו..תנחש מה אני הולכת ללמוד בעתודה בשנה הבאה? לא משוויצה. מה פתאום.

one1

New member
היי !

היי סנאפקין... גם אני מתכנן ללמוד מה שאת לומדת... וגם בעתודה... את תלמדי דרך פסגות ?

harisson

New member
לא שווה לבת ללכת לעתודה

היי! חלאס עם ההשווצות! לי יש סכם 96.2!הא הא! את מי זה מעניין :) אבל למה לבת ללכת ללמוד בעתודה! לא חבל על הרעיונות שיהיו לך בראש ולא תוכלי לפתח כי את תקועה בקבע? בנים מילא יש להם 3 שנים בצבא,ואולי קצונה, אבל בנות?! לכי, תעשי את השמה ותשע שלך בצבא ואז תלמדי בטכניון בכיף ואז תלכי לעבוד! אני גם חושב ללכת לעתודה ומאוד מתלבט כי יש לי המון רעיונות שאני רוצה לפתח, ויש לי את הכלים כדי לפתח אותם. אם את רוצה ללכת על בטוח ולא מעניין אותך לפתח רעיונות משלך, אז סבבה לעתודה. זו ההתלבטות. מכירה את ויליאם? משקפופר כזה? תארי לך שבשנות השבעים הוא היה הולך לעתודה? ויליאם: יש לי רעיון אדיר למערכת הפעלה. DOS! רס"ן בצה"ל: מצטער, צה"ל לא יכול לשחרר אותך! אתה חתום ל-3 קבע ויליאם: אממ... חבל. טוב, כשאני אשתחרר! הוא ידע להסתכן... הוא ענק... ביי נ.ב. גייטס עזב את הקולג´ כדי להקים את מייקרוסופט

one1

New member
הריסון

למה אתה מבריח לנו את הבנות ? יש אולי שלושים עתודאיות בכל מחזור, רובן בכלל לא במיקצועות מדוייקים, אז למה אתה מבריח אותה ? לגבי וויליאם וגייטס... יש חמישה כאלה בדור... עזוב אותך...

harisson

New member
כי חבל לי עליה...

זו הסיבה... פשוט חבל לי עליה ועל כך שהיא תבזבז את זמנה בצבא במקום בשוק האזרחי (והחופשי...). וויליאם הוא גייטס דרך אגב (ביל זה כינוי לוויליאם). אין 2 או 3 בדור, יש המון, ההבדל הוא שלגייטס, לווזניאק, לסטיב ג´ובס (מייסד אפל), לאנדי גרוב (מנכ"ל אינטל לשעבר) ולאחרים הייתה את התעוזה שאין להרבה אנשים אחרים, שלא לוקחים סיכונים, שהולכים על בטוח. תחשוב שניה מה ההורים של גייטס חשבו כשהוא עזב את הרווארד בשביל להקים איזה חברה, שבקושי משרד נואמלי היה לה? הם בטח מאוד כעסו... וגם אתה לא היית מבין אותו, נכון? למה לא לשחק על בטוח? לגמור את התואר בהרווארד ולעבוזד באיזה חברת מחשבים? הוא הסתכן... הרוב לא מסתכנים

למעלה