מגזימה?

• פותח הנושא OKH2
  • פורסם בתאריך
לטעמי זה לא קשור לאינטימיות-

יום העצמאות הוא אחלה הזדמנות לצאת ולבלות, להעביר יחד ערב כייפי.
וטבעי לצפות שהבחורה שהתחלת לצאת איתה תהיה בראש הרשימה לערב כזה.
זאת אומרת - אם אתה באמת רוצה לפתח איתה איזה משהו

גם אני הייתי מתחרפנת מזה - אבל(!) הייתי גם אומרת לו ישירות בדיוק איך אני מרגישה, שיבין כמה זה חשוב לי (כי אולי, כמו שנאמר כאן - הוא פשוט לא רואה את זה ככה).

מיצ, קראת את כל התגובות שלה?

אני גם חשבתי ככה,
אבל כל פרט שהיא מוסיפה משכנע אותי הפוך.

הם התחילו לצאת, מה שהוא יכל לתת לא הספיק לה, חתכו, חזרו לקשר 'לא רציני', סקס פעם-פעמיים בשבוע יחד עם איזה שיחה טובה או בילוי... אבל הגברת אוכלת סרטים ובוכה שאולי יש לו עוד בחורות, וככה עד שנמאס לה: או מונוגמיה או כלום! אז הוא אומר, יאללה, שיהיה מונוגמיה, העיקר שלא תבקשי ממני להיות בן-זוג על אמת.

מה לעשות, כשצד אחד רוצה יותר - זה נגמר בבכי.

יש צדק

בדבריך.
כשאחד רוצה יותר מהשני זה נגמר רע.

אבל אני חושבת שקצת חיממו אותה כאן והיא תכלס נפגעה ממנו כי היא מרגישה שהוא מתבייש בה או לא מספיק רוצה אותה.
לדעתי יש גם אפשרות אחרת- שהוא מאוד רוצה אבל צריך גם את הספייס שלו, וזה לגמרי תקין!
לא כל פעם שאתה רוצה לצאת עם חברים (והוא אמר לה שבוע מראש) זה אומר שאתה לא רוצה זוגיות.

תכלס, היא צריכה להבין שהבחור צריך זמן להתקרב ולשאול את עצמה האם זה באמת מתאים לה. האם היא מסוגלת להתמודד עם הסרטים שזה מעלה בה? כי הוא לא אמר לה שהוא לא רוצה אותה- הוא בסהכ רצה לצאת עם חברים..

סאטוריס

New member
מיצי

תשמעי - לא תמיד הגבר אומר את האמת.

גבר לא יבוא ויגיד - "הסקס איתך סביר, וכרגע אין לי משהו יותר טוב אז אני איתך בתנאים מגבילים."

זה גבר רווק וצעיר.
זה לא גבר גרוש עם ילדים / אלמן שצריך זמן להתקרב לאינטימיות.

הוא פישל ביומולדת שלה - או שגם יומולדת - תגידי שזה סתם יום שולי...

ויום העצמאות - זה לא יום רגיל סתם לצאת עם חברים.

וכשגבר מאד רוצה אותך את יודעת.(ונותנת לו ספייס כמה שירצה)
והיא יודעת שהוא לא.

תפיסת העולם שלך

מאוד חד מימדית-
גברים הם נצלנים, שקרנים ורוצים רק סקס
נשים הן מנוצלות, רוצות אהבת אמת חתונה וילדים.

המציאות היא לא שחור-לבן.
הרבה מאיתנו מקרינים את הסרטים שלנו על אחרים- שומעים מה שאנחנו רוצים לשמוע..
הוא בסהכ אמר שהוא רוצה לצאת עם חברים. למה לעשות מזה הוכחה לכך שהוא מנצל אותה או משקר לה??
הוא אמר שהוא צריך לאט לאט וזה הכי אמת שיש. זו היא שמשקרת לעצמה..

ועוד דבר-
גם אני לא הייתי באה ליום הולדת של יזיז.
לא תמיד מתחשק בכלל להעביר ערב שלם עם חברים של יזיז ובטח שלא להתנהג בתור בת זוג..

סאטוריס

New member
לפי הבנתי היא לא הסכימה

במודע להיות יזיזה.

לאט לאט = יזיזה?

לא. לכן זה שקר.

אין קשר לתפיסת העולם שלי. וגם היא לא מה שרשמת.

תפיסת העולם שלך

מתבטאת בכל תגובה שלך.
הגברים הם רעים- הנשים הן חסודות ובעלות כוונות טהורות.

סיפור יום ההולדת היה בתקופה שהם היו יזיזים.
עכשיו הוא רצה לנסות מערכת יחסים אבל ביקש לאט לאט. היא הסכימה. למה זה נחשב בעינייך כזה ניצול??
לא מתאים לה- שלא תהייה שם!

לא, היא כתבה-

» היינו "רציניים" רק בחודשיים הראשונים ואז חתכתי את זה כי הרגשתי שזה לא הולך לשום מקום. אח"כ חידשתי את הקשר בקטע של יזיזות «

אז כן, במודע לגמרי.

ואם בהמשך הפריע לה והיא רצתה יותר - זו בעיה אחרת.

בסופו של דבר,

אם היא כלכך חסרת ביטחון לגביו,
כנראה שיש סיבה.

נראה לך שסתם דעות של זרים יערערו אותה כלכך?

הסיבה לחוסר הביטחון

מורכבת מהסרטים שלה שהיא סוחבת לכל מקום שהיא הולכת (אני מנחשת שהוא לא הגבר הראשון שהעלה בה תחושות כאלה) ומהסרטים שלו שמתיישבים בול (היא תחנוק אותי, לא תתן לי ספייס לעצמי, אני אצטרך כל הזמן להיות איתה) וביחד הם עושים חגיגה ביחד.

במצב כזה שאלה בפורום בתפוז רק מבלגנת אותה יותר..

OKH2

New member
אני ממש לא רוצה להיות איתו רוב שעות היממה!

אני לא בחורה שנדבקת, אני מאד מאד אוהבת את הלבד שלי ומאד אוהבת וחשוב לי להיות עם חברות שלי.
אנחנו מכירים כמה חודשים טובים, הוא מכיר אותי ויודע שאני האחרונה שתחנוק.
חוץ מזה שאני בעצמי הדגשתי פה בתגובות כבר כמה פעמים שהוא אמר שהוא רוצה לקחת את זה לאט, אני מודעת לזה. בילוי יחד ביום העצמאות לא אומר לעבור לגור יחד.

וזה בדיוק

מה שאת צריכה לומר לעצמך-
בילוי ביום העצמאות לא אומר שהוא לא מעוניין בך או משהו דומה.
זה בסהכ בילוי ביום העצמאות..

AlabamaW0rley

New member
תגידי לו ככה

"אני לא רוצה להדחף לערב גברים שלכם, אני לא צריכה שתיקח אותי לכל אירוע איתך רק משום שאני בת הזוג שלך, אבל אני כן רוצה שתחלוק איתי את התוכניות שלך. אם אתה רואה אותי בתור האופציה הבטוחה שתמיד נמצאת שם, ואתה מרים אלי טלפון רק כשמתחשק לך, אז בוא נפרד כידידים..."

את לא מגזימה.

אכן נשמע לגיטימי וטבעי לגמרי לצפות לחגוג את ערב יום העצמאות עם החבר, או לפחות להצטרף אליו.
גם אני הייתי נפגעת (ומאוד כועסת) מהמידור הזה, וזה היה מעלה בי תהיות. "זה ככה כל שנה"? נו, באמת, התחלת לצאת עם מישהו, אתה יכול גם לשנות סדרי עדיפויות

אני נגד לשמור דברים בבטן - פשוט תשאלי אותו ישירות ותגידי לו שנפגעת.
אגב - הוא הציע לבלות איתך את היום לפחות? כי ייתכן שהוא רצה את הערב עם חברים ואת היום איתך, ואז זה סבבה לגמרי - רק שבפעם הבאה ישתף אותך בתכניות ולא יחליט בשביל שניכם.

OKH2

New member
כן הוא הציע

הוא לא הציע ישר, כי שאלתי אותו עוד שבוע שעבר מה הוא עושה בעצמאות ואמר שהוא עם חברים כנראה. שאל אותי מה אני עושה אז אמרתי לו שאני לא יודעת ושקיוויתי להיות איתו...
אז הוא אמר שהם כל שנה יוצאים יחד ושאולי אפשר שניפגש יותר מאוחר או משהו ושהוא יודיע לי.
ואז הוא שאל מה אני עושה ביום העצמאות עצמו אז אמרתי שכלום והוא לא הציע להיפגש.
רק אתמול בצהריים הציע שאפשר להיפגש והאמת שדיי התעקש על זה וגרם לי להרגיש יותר טוב בקטע שהוא כן רוצה לראות אותי...
לא יודעת, דעותיי ממש חלוקות כשזה נוגע אליו!

למעלה