מבצע תודות לח"כים - קריטי

Veganiny J

New member
מבצע תודות לח"כים - קריטי ../images/Emo18.gif

למרות, ובעצם דווקא משום נצחוננו האחרון בוועדת החינוך, אל לנו להכנס לשאננות! אנונימוס קוראת לכן ולכם להודות לכל מי שהצביע לטובתנו ולאלה שעזרו מבחוץ (ותרומתם חשובה לא פחות) ולדאוג שסגירת ענף הפיטום תישאר בתודעתם עד לחיסולו המוחלט. שימו לב, מכתבים אישיים הם המפתח לתשומת לב הח"כים! ועל כן - פירוט: 1. ח"כ מלי פולישוק - יו"ר ועדת החינוך. הפסיקה לאכול כבד אווז לאחרונה והיתה נחושה בוועדה לסגור את הענף. 2. ח"כ יוסי שריד - המלאך השומר של האווזים בכנסת. מחוייב למאבק מתחילתו ומן הסתם עד סופו. 3. ח"כ איתן כבל, ח"כ אילן שלגי (יו"ר ועדת החינוך לשעבר), ח"כ אברהם פורז (כל השלושה לא חברי ועדה)- עזרתם היתה עצומה למרות היעדרותם מהוועדה האחרונה. 4. ח"כ עוזי לנדאו (לא חבר ועדה) - היה מנוע מלהצביע אך בא עם נכונות רבה. 5. ח"כ רשף חן (לא חבר ועדה) היה בוועדה, דיבר לטובת האווזים אך ללא זכות הצבעה. 6. ח"כ גילה פינקלשטיין - היתה נוכחת בהתחלה ודיברה רבות לטובת האווזים. התחלפה לאחר מכן עם זבולון אורלב. 7. ח"כ טלב אלסאנע, ח"כ אורי יהודה אריאל, ח"כ משה גפני, ח"כ ראלב מג'אדלה, ח"כ משולם נהרי, ח"כ מתן וילנאי, ח"כ זבולון אורלב (החליף את ח"כ גילה פינקלשטיין. יו"ר ועדת החינוך הראשון מאז תחילת המאבק בפיטום) - הצביעו לטובת האווזים. מצורף קישור להודעה לעיתונות ולציטוטים מהח"כים באתר הכנסת.
הח"כים הדתיים - אורי אריאל, גילה פינקלשטיין, משולם נהרי, זבולון אורלב, משה גפני. נא להשתדל לאפיין את מכתבכם לפי הח"כ שאתם כותבים לו/לה
כתובת למשלוח מכתבים: ח"כ (שם הח"כ), הכנסת, ירושלים. מיקוד: 91950.

b0redavid

New member
הם אישרו את זה מההתחלה, 5 שנים!

אני פשוט לא אוהב ח"כים או פוליטיקה, זה לא מעניין אותי... הם כולם אנשים מושחטים בפני ואני לא מעוניין להרחיב, כי זה לא המקום.

דייויד, ראה את זה כעוד אחד ממאמצנו

חברי הכנסת בתחילה פשוט ידעו הרבה פחות על פיטום אווזים, ולא הבינו עד כמה העניין משמעותי. לאחר חמש השנים הם מבינים טוב יותר את כאבם של האווזים, ועוזרים להם. אתה לא מוכרח, אבל אני הודיתי לכולם על עזרתם לאווזים.

b0redavid

New member
הם יכלו להבין את זה גם בחמש דקות...

אבל אני מבין טוב-מאוד את הנקודה שלך, ואני מוכן לעשות כל-דבר כדי למנוע כמה שיותר סבל לבעלי-החיים. גם לשקר להם במכתב! אם זה יעודד זכויות נוספות ליקירנו, כי זה מה שבאמת חשוב אחרי-הכל...

נעמה ה

New member
זה לא אותם ח"כים

הרכב ועדת החינוך השתנה - תקנות פיטום אווזים אושרו בינואר 2001, כשבוועדה ישבו חברים אחרים לגמרי. אלו שהצביעו השבוע נגד המשך התקנות אינם אלה שאישרו אותן מלכתחילה, כך שהם לא תיקנו עוול שהם עצמם יצרו, אלא עוול שח"כים אחרים יצרו.

benny101

New member
החכ"ים הביאו להפסקת פיטום האווזים

מדוע לא לשלוח להם פקסים? אני מתכנן לארגן שוב את הילדים מהמתנס ולהגיד להם עד כמה החכ"ים התחשבו בפקסים הקודמים שלהם נגד הפיטום. בני

5 ח"כים מהליכוד

שניים חברי ועדת החינוך - מג'לי והבה וענבל גבריאלי. שלושה באו להחליף את חברי ועדת החינוך מהליכוד - גדעון סער, רוני בר-און וחיים כץ. כנראה הם עשו כמצוותו של שר החקלאות כץ, מהליכוד כמובן, ו/או כמצוותם של אנשים ממרכז הליכוד.

אבל חשבתי

שענבל גבריאלי חובבת בע"ח והייתה נגד הפיטום. למה היה נראה לי ככה??

menl

New member
זה לא רלוונטי

הוטלה משמעת סיעתית והיה גיוס כללי שנועד להבטיח שהליכוד לא יפסיד בהצבעה. בברכה, מנשה

menl

New member
כי הם מגבים את שר החקלאות

שדואג לאינטרסים של בעלי עניין. לא הייתי אומר שהוא דואג למפטמים, כי בפועל הוא פוגע בהם במקום לדאוג להסבת מקצוע. בברכה, מנשה

am961

New member
שאלה לגבי פיטום אווזים?????????????

טוב הגענו לזה וזה מחוץ לחוק מה קורה בראשון באפריל? הם ממשיכים לפטם מה אז עושים הרי לא נחקק חוק בנושא היתה רק החלטה אבל כדי לאכוף אותה נדרש חוק ואת זה הכנסת לא עשתה אז לפני ששמחים רבותי זה עוד לא נגמר וכבר הודיעו המפטמים שהם ממשיכים כאילו הכל כרגיל

menl

New member
אין צורך לחוקק חוק בנושא

יש פסיקת בג"ץ שאמורה להיות נאכפת ע"י משרד החקלאות שיגיש תלונות במשטרה. כמובן שנוודא שננקטות פעולות אלו ולא נשלה את עצמנו שהמדינה תזדרז לפעול. אכן, המאבק לא נגמר. בברכה, מנשה

החלטת הכנסת = חוק ../images/Emo88.gif

ואנחנו נהיה כלבי השמירה של החוק. החל מה-1 באפריל 2005 לא יהיה אף אווז עם צינור תקוע בגרון.

למעלה