מבחני אישיות - בירור השמות הנכונים לשאלונים

natali rn

New member
מבחני אישיות - בירור השמות הנכונים לשאלונים

יש שני שאלונים שכל אחד מהם שואל אותן שאלות אבל אחד בחיוב והשני בשלילה וצורת השאלה בשלילה מבלבלת, אתן דוגמאות: דוגמא 1: (בחיוב) - האם קשרי הידידות שלך ניתקים בקלות שלא באשמתך ? (לא) (אותה שאלה בשלילה) – קשרי הידידות שלי לא ניתקים רק באשמת האחרים ? (כן) דוגמא 2: (בחיוב) – האם בהיותך ילד הרבית לשחק משחקים פרועים ולהשתולל ? (כן) (אותה שאלה בשלילה) – האם כשהיית ילד, לא אהבת לשחק במשחקים פרועים ולהשתולל ? (לא) דוגמא 3: האם אתה חותר לעשות דברים בדרכך שלך, יותר מאשר להיכנע לרצונות של אחרים ? (אותה שאלה בניסוח אחר) האם אתה מתנגד למאמצים של אחרים לומר לך מה לעשות ? (לא) דוגמא 4: (בחיוב) – האם יידרש מאמץ ניכר מצידך לחשוב על נושא ההתאבדות ? (כן) בשלילה) – לא יידרש מאמץ ניכר מצידך לחשוב על התאבדות ? וישנה שאלה, שאני לא בטוחה בנכונות התשובה עליה, כי כתוב לי שהתשובה היא כן ואני לא מבינה מדוע: "האם קיים אדם האחראי לרוב הצרות שפקדו או פוקדות אותך?" כתוב שהתשובה היא כן. האם זה נכון ? אגב, אני גם לא בטוחה בשמות של שני השאלונים (שהם אותו הדבר בניסוח אחר), האחד נקרא מנצ'סטר והשני הרווארד, אבל זו טעות. אודה למי מכם שמסוגל לזהות השמות של השאלונים, אולי גם למצוא באינטרנט את השאלונים ואת התשובות עליהם כי לי יש כבר תשובות אבל אני לא בטוחה בתשובות שכתובות לי (כנראה שיש כאן שגיאות דפוס), לכן אני צריכה מקור באינטרנט לתשובות כדי שאוכל להשוות לתשובות שכבר כתובות לי וכך לוודא אם אכן גיליון התשובות שיש לי הוא נכון או שיש בו שגיאות דפוס.

למעלה