מבחן פפסי

ai27

Well-known member
צר לי אדון שחר היורד... מי שהתחיל לחטט בכושלאמאשל הוא לא אני אלא חברך הפטרון הסוטה הדגול. טול קורה מבין עינך.
עדיין לא ברור,
משה: למה אתה מסרסר כך בגופת אימך?
היא התעללה בך כשהיית קטן?
כן , אבל בתור שמאלני אתה אמור להיות נאצל ותרבותי , לא ?
זה היה פעם - כשהיו שמאלנים, והיו להם "ערכי תנועות נוער" שהם התגאו בהם.
היום מדובר על לפידונים חסרי ערכים ותרבות.
בדיוק כמו עם הארכיסטים המטורללים העבריינים המצפצפים על החוק ,
אלו המטיפים מוסר לכל העולם ואחותו שכחו להטיף לעצמם.
בהחלט.
ואל תשכח את אלו שכדי להבהיר שהלפידונים הם "הישראלי המכוער" המפורסם,
הללו צורחים כמו ברברים על כל פוליטיקאי מזדמן - אפילו שהם בחו"ל ואת מי מעניין הטירוף שלהם.

אלפיני

Well-known member
צר לי אדון שחר היורד... מי שהתחיל לחטט בכושלאמאשל הוא לא אני אלא חברך הפטרון הסוטה הדגול. טול קורה מבין עינך.
החיטוט הרקטלי הזה הפך מחלה. אני אומר לך. גם שחר הזך והטוב בין הנדבקים. אולי כדאי להעביר את כולם חוקן ואז קולונסקופיה , או לכל הפחות לשלוח להם אקמול צינון. מה אתה אומר?
שמרתי מהר לפני שימחק על ידי גורם מסתורי שיטען כי לא היה כדבר.

קבצים מצורפים

• פנני השחר.pdf
    KB 53.1 · צפיות: 4

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
החיטוט הרקטלי הזה הפך מחלה. אני אומר לך. גם שחר הזך והטוב בין הנדבקים. אולי כדאי להעביר את כולם חוקן ואז קולונסקופיה , או לכל הפחות לשלוח להם אקמול צינון. מה אתה אומר?
שמרתי מהר לפני שימחק על ידי גורם מסתורי שיטען כי לא היה כדבר.
למה ככה כשאפשר ככה?

1691667188561.png

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני בסה"כ רומז אתה איבדת צלם אנוש.....את המובן מאליו אתם יכולים להשלים בעצמכם - אתה מושון צללת צלילה חופשית.

מעבר לכך אתה ביזית את כבודה של אמך עליה השלום
לא יודע עד כמה זה משנה לשלד שנצמא מתחת לאדמה מזה מספר עשורים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איני זקוק לחסדנות שלך. שמור אותה לכפרונות שלך.
אני אתפלא לאללה אם אמרת על אמך למעלה מקדיש בודד ביום הללויה

בושה וכלימה.

אבל אני לא מתפלא , שמאלנים , כרגיל.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני אתפלא לאללה אם אמרת על אמך למעלה מקדיש בודד ביום הללויה

בושה וכלימה.

אבל אני לא מתפלא , שמאלנים , כרגיל.
הגיע הזמן שתחדל להעסיק את מוחך בענייני הזולת ותתמקד בענייני הכפרונות שלך. אינך אלא מטרד במשק לא לך. לא לשם כך זכית לקבל ניכלול של פורום יחד עם פטרונך הסוטה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה לא הדבר היחיד שאתה לא יודע אבל לא נורא....אתה לומד כפרה.
כבר נאמר לך במפורש: "כפרה" תאמר לאשתך בערב כיפור. לא לי. איני כפרה שלך ולא של הכפורניק השני שנחש כפטרונך הסוטה.

אלפיני

Well-known member
נו, ולאיזה מסקנה מהפכנית הובילה אותך התובנה שחשבת עליה לבד..:) ;) שלפתע צצה במוחך ?
תמכור את מניות קוקה קולה שלך ותקנה במקומה פפסי ?
בחיי שאתה דורש ממנו קצת יותר מדי. תתחיל בקטנה שיבחין בין רשת קמעונאית אמיתית לדמיונית מסדרת טלוויזיה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נו, ולאיזה מסקנה מהפכנית הובילה אותך התובנה שחשבת עליה לבד..:) ;) שלפתע צצה במוחך ?
תמכור את מניות קוקה קולה שלך ותקנה במקומה פפסי ?
אני רק לא מצליח להבין באיזו זכות מגיע מנהל קשיש מפורום שכן וחוסם כאן אנשים. לא מתאים לו לקבל ביקורת? שישוב לחור שעליו הוא אמון. לא די בכך שהוא מפזר כאן דברי שיטנה ומידע על סטיותיו, הוא גם מעז להתעלל בבאי הפורום הלגיטימיים, להזהיר אותם ולחסום? באיזו זכות הוא מרשה זאת לעצמו? לא די בכך שהוא מרבה לפזר כאן רעל ודברי שטנה כנגד ה0מול שהעלה אותו ואת משפחתו לארץ האפשרויות... הוא גם מעז להתנהל כאן כביריון השכונתי, וכל זאת כי אין הנהלה פעילה באתר? האם עובדה זו הופכת את הפורום הזה לשטח הפקר? למה מי הוא ומהיכן הוא בא? ולחצוף הזה יש עוד ביקורת אל מול מנהל לגיטימי. בדיחה טובה של סב גס רוח שחור החלחולת עומד תמיד בראש מעייניו. באמת שמדובר כאן בגבר גבר!

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני רק לא מצליח להבין באיזו זכות מגיע מנהל קשיש מפורום שכן וחוסם כאן אנשים. לא מתאים לו לקבל ביקורת? שישוב לחור שעליו הוא אמון. לא די בכך שהוא מפזר כאן דברי שיטנה ומידע על סטיותיו, הוא גם מעז להתעלל בבאי הפורום הלגיטימיים, להזהיר אותם ולחסום? באיזו זכות הוא מרשה זאת לעצמו? לא די בכך שהוא מרבה לפזר כאן רעל ודברי שטנה כנגד ה0מול שהעלה אותו ואת משפחתו לארץ האפשרויות... הוא גם מעז להתנהל כאן כביריון השכונתי, וכל זאת כי אין הנהלה פעילה באתר? האם עובדה זו הופכת את הפורום הזה לשטח הפקר? למה מי הוא ומהיכן הוא בא? ולחצוף הזה יש עוד ביקורת אל מול מנהל לגיטימי. בדיחה טובה של סב גס רוח שחור החלחולת עומד תמיד בראש מעייניו. באמת שמדובר כאן בגבר גבר!
מי קבע שאתה לגיטימי יותר מסבא כמנהל ?

יש עליך אין ספור תלונות להנהלת הפורומים כך שאם החליטו להשאיר אותך כמנהל מדוע לא להשאיר את סבא כמנהל ?

באופן אישי אני חושב שסבא הרבה יותר ראוי ממך לתפקיד.

עכשיו יש בפורום אקטואליה חופש ביטוי לשמאל ולימין , הפורום פעיל ושוקק הרבה יותר מאשר בעבר אבל למרות זאת אתה עצוב וכל כך
מדוע ?

כי אתה משתוקק לשוב ולהיות "רוח אלוהים על פני תהום" - נוכחותו של סבא כמנהל אינה מפריעה ליבגני אך מאד מפריעה לך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מי קבע שאתה לגיטימי יותר מסבא כמנהל ?

יש עליך אין ספור תלונות להנהלת הפורומים כך שאם החליטו להשאיר אותך כמנהל מדוע לא להשאיר את סבא כמנהל ?

באופן אישי אני חושב שסבא הרבה יותר ראוי ממך לתפקיד.

עכשיו יש בפורום אקטואליה חופש ביטוי לשמאל ולימין , הפורום פעיל ושוקק הרבה יותר מאשר בעבר אבל למרות זאת אתה עצוב וכל כך
מדוע ?

כי אתה משתוקק לשוב ולהיות "רוח אלוהים על פני תהום" - נוכחותו של סבא כמנהל אינה מפריעה ליבגני אך מאד מפריעה לך.
רק תואיל ותזכיר לי, מתי איזו תלונה מאלו שהזכרת נשאה פרי, גם בימים שבהם הנהלת הפורומים הייתה פעילה? אתם שניכם נוהגים כמו זוג נשרים, שעטים על פגרים: ההנהלה התפגרה ואתם נוגסים בופרומים כאילו שבאתם זה מכבר מעולם הניהול התקין. תתביישו! אינכם אלא שני ביריוני מקלדת, שהתעוררו לחיים בזכות המוות המתמשך של האתר... האחד מלגלג על כותבים וחוזר על מנטרות מטופשות לגבי מתבוללים לעתיד, והאחר מגדל מתבולל לעתיד מובהק על בטוח.

פורום שוקק חיים אמרת? שבתוך השקיקה הזו, מתגוללים איומים של הקשיש? עם קללות שלך ולגלוג על כותבים? עם חסימות פראיות ללא כל סיבה? זה נראה לך חיים? אוכל רק לאחל לשניכם, ששקיקת חיים שכזו תמלא שארית חייכם לכל אורך הימים שעדיין נותרו לכם לחיות על פני האדמה. אמן@

שחר 676

Well-known member
מנהל
רק תואיל ותזכיר לי, מתי איזו תלונה מאלו שהזכרת נשאה פרי, גם בימים שבהם הנהלת הפורומים הייתה פעילה? אתם שניכם נוהגים כמו זוג נשרים, שעטים על פגרים: ההנהלה התפגרה ואתם נוגסים בופרומים כאילו שבאתם זה מכבר מעולם הניהול התקין. תתביישו! אינכם אלא שני ביריוני מקלדת, שהתעוררו לחיים בזכות המוות המתמשך של האתר... האחד מלגלג על כותבים וחוזר על מנטרות מטופשות לגבי מתבוללים לעתיד, והאחר מגדל מתבולל לעתיד מובהק על בטוח.

פורום שוקק חיים אמרת? שבתוך השקיקה הזו, מתגוללים איומים של הקשיש? עם קללות שלך ולגלוג על כותבים? עם חסימות פראיות ללא כל סיבה? זה נראה לך חיים? אוכל רק לאחל לשניכם, ששקיקת חיים שכזו תמלא שארית חייכם לכל אורך הימים שעדיין נותרו לכם לחיות על פני האדמה. אמן@
ההנהלה מתייחסת אליך בדיוק כפי שהיא התייחסה אל עשרות התלונות קורעות הלב שהוגשו נגדך בעבר.

אז לך להנהלת הפורומים ותזעק את זעקתך , לך תכתוב תלונות , תבקש מהחברים השמאלנים שלך שיכתבו נגדנו תלונות להנהלת הפורומים.....איזה כיף שאתה סוף סוף חווה את מה שכה רבים חוו מידיך בעבר.

מעולם לא היית ראוי לתפקיד ניהול אבל עכשיו זה פחות משנה.

קשה לך שאתה צריך לחלוק את הכח עם סבא , זה הורג אותך - מגיע לך.

למעלה