מבחן פפסי

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ההנהלה מתייחסת אליך בדיוק כפי שהיא התייחסה אל עשרות התלונות קורעות הלב שהוגשו נגדך בעבר.

אז לך להנהלת הפורומים ותזעק את זעקתך , לך תכתוב תלונות , תבקש מהחברים השמאלנים שלך שיכתבו נגדנו תלונות להנהלת הפורומים.....איזה כיף שאתה סוף סוף חווה את מה שכה רבים חוו מידיך בעבר.

מעולם לא היית ראוי לתפקיד ניהול אבל עכשיו זה פחות משנה.

קשה לך שאתה צריך לחלוק את הכח עם סבא , זה הורג אותך - מגיע לך.
ימים יגידו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תגיד משה..
מה תעשה ביום שאחרי?
אתה הרי תשתגע.
גם בלי התמנונה עם 11 הזרועות
כן, צמחה לה לאחרונה זרוע חדשה בשם דווידו החדש. :-D
וואלה פרדס של מטורללים. |פנים|
הוי מצחיקול שכמוך. אז יש 11 זרועות. ואם כך, רק תסביר לאהבל כמוני, מה יש לך לחפש אצלה או 'לקרוא את דברי כל הזרועות שלה'?
ללא כל ספק, אתה אדם ממש משעשע... כי עובדה! אתה הלוא מתעניין בכל מה שמיותר ויעידו על כך דבריך שלך.
שהרי אם כבר קבעת שיש לה 11 זרועות, כאשר גם 'אמא של שון' היא זרוע (מה שכמובן לא נכון בעליל), מה יש לך ולשחר היורד לחפש בפורום שלה? היא הרי לא מסתובבת ומגיבה בפורומים אחרים. אז למה אתה עדיין חג סביב אותו תמנון? אה? יש לך תשובה ראויה על כך?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הוי מצחיקול שכמוך. אז יש 11 זרועות. ואם כך, רק תסביר לאהבל כמוני, מה יש לך לחפש אצלה או 'לקרוא את דברי כל הזרועות שלה'?
ללא כל ספק, אתה אדם ממש משעשע... כי עובדה! אתה הלוא מתעניין בכל מה שמיותר ויעידו על כך דבריך שלך.
שהרי אם כבר קבעת שיש לה 11 זרועות, כאשר גם 'אמא של שון' היא זרוע (מה שכמובן לא נכון בעליל), מה יש לך ולשחר היורד לחפש בפורום שלה? היא הרי לא מסתובבת ומגיבה בפורומים אחרים. אז למה אתה עדיין חג סביב אותו תמנון? אה? יש לך תשובה ראויה על כך?
מושון, כשאתה צודק, אתה צודק.
אני לא מסתובב שם אצלה, גם לא קורא, פשוט שחר העיר את תשומת זיבי שנולד לתמנונה "תינוק" חדש. |בקבוק||מוצץ|
עד כמה שאני זוכר, היה בתפוז אחד בשם דווידו, אבל אני לא יודע אם הוא עדיין חי אני מאד מקווה שכן.
אבל ברוך ה' יש מה שנקרא "גלגול נשמות" וכשהן חדשות אז מה רע? :)

שחר 676

Well-known member
מנהל
מספר הכותבים במגמת ירידה מתמדת וכיום נותרו מעט כותבים בתפוז ולכן אני כותב היכן שמתנהל דיון מעניין לא משנה באיזה פורום.

אני משתדל מאד להגיב אך ורק לכותבים שלהערכתי הם מקוריים כך שאנו לא מתייחסים ל 11 הזרועות כלל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מספיק מושון.

גם אתה יודע היטב שהתמנונה מייצרת ניקים חדשים חדשות לבקרים.

היא צימחה לעצמה זרוע חדשה ישנה בשם "דווידו" :) ....היא יודעת שכולם יודעים שהיא מנפחת מלאכותית את הפעילות בפורום שלה באמצעות זרועותיה הרבות ואין לה בעיה להמציא עוד ועוד זרועות בנחישות נפלאה - היא אשכרה לא רואה בעיניים :)

שתהיה בריאה כמובן.

ובתגובה לשאלתך : מספר הגולשים בתפוז התמעט מאד ולכן אני משתתף היכן שמתנהל דיון מעניין - אני משתתף גם בפורום תחת ניהולה רק שאיני מגיב לזרועותיה - אני מגיב אך ורק לניקים אשר אני מעריך שמאחוריהם עומד גולש אשר אינו סובל מריבוי זהויות.

רוב הזמן נח

Well-known member
תראה עכשיו מה קורה עם הסרט ברבי. כל הבזזז סביב הסרט ובמה שהוא עוסק הכניסו לו כבר מילייארד דולר.
כשבפועל מדובר בסרט פשוט גרוע ולא מעניין בכלל.

תראה עכשיו מה קורה עם הסרט ברבי. כל הבזזז סביב הסרט ובמה שהוא עוסק הכניסו לו כבר מילייארד דולר.
יש לסרט מסע שיווקי מעולה, צופים נוסעים לראות אותו בערים אחרות כאשר לא מופיע אצלם.
יש לו כמות צופים מדהימה במשך תקופתו הארוכה שהוא בקולנוע ועל כן עפ"י חוכמת ההמונים, סביר להניח שהוא עונה על הציפיות של צופיו הרבים, אחרת לא היו ממליצים להגיע אליו.

הייתה לו ביקורת טובה.

עדיין צריך לאהוב את הז'אנר - פארודיה על ברבי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

שחר 676

Well-known member
מנהל
הגיע הזמן שתחדל להעסיק את מוחך בענייני הזולת ותתמקד בענייני הכפרונות שלך. אינך אלא מטרד במשק לא לך. לא לשם כך זכית לקבל ניכלול של פורום יחד עם פטרונך הסוטה.
מושון - הפורום הציבורי הזה אינו נחלת אבותיך ויש לי זכות מלאה להיות פה.

אמרתי לך משה - אין בך מינימום תודעה פלורליסטית - אילו הייתה בך תודעה כזו פורום אקטואליה היה משגשג ולכן כשאתה כותב עלי שאני "מטרד במשק לא לך" אתה מוכיח את כל מה שכתבתי עליך.

אני יודע שקשה לך מולי - אף פעם לא הצלחת להתמודד מולי - סליחה על חוסר הצניעות אבל כל השמאלנים כאן לא מסוגלים להתמודד מולי.

אז מה עושים כשלא מצליחים להתמודד ? מאיימים (כמו מה שעוללת לפומה המסכנה) , מוחקים וחוסמים.

אני מניח שחבורת הבכיינים ביג ג'ו , אלפיני , מלאכת מחשבת , ג'קי , ספי ויתר מיעוטי היכולת כותבים לך תדיר בפרטי ומבקשים שתחסום אותי - טוב , הם בדיוק כמוך , אם לא מצליחים להתמודד אז חוסמים.

טוב , בזבזתי כבר מספיק זמן עליך. סלאמאת.

למעלה