מאכליי גבינה בריאים וטעימים-מי מכירה?

LUYEHI

New member
מאכליי גבינה בריאים וטעימים-מי מכירה?../images/Emo174.gif

היי בנות, הקטן שלי אוכל כל יום אחרה"צ כשמתעורר מהשינה גבינה 5% עם עגבניה ואוהב מאוד. ניסיתי לתת לו יוגורט עם פרי ולא אהב. יש לכן רעיונות למעדן גבינה טעים ובריא? לא רוצה להתחיל עם כל המתוקים כגון: גמדים, דניאלה וכו'... כי אז הוא יפסיק עם הגבינה הרגילה. הייתי היום בסופר והמקרר מפוצץ מעדנים וגבינות, אבל אני מחפשת משהו בלי צבעי מאכל וסוכר? מכירות? מה לדעתכן מומלץ כמעדן חלב ?? או מה מומלץ כארוחת ביניים חלבית אחרה"צ? תודה לו

dafnapo

New member
למה להחליף מתכון מנצח?

זה בריא והוא אוהב את זה, אז למה להחליף? עוד יבואו ימים (קרוב יותר ממה שאת חושבת) שזה ימאס עליו והוא ירצה משהו אחר. כל מה שנשאר לקוות שהמשהו האחר יהיה בריא באותה מידה

Koru

New member
עקרונית יוגורט בריא יותר מגבינה

אבל הוא באמת חמצמץ (כשלא בא עם סוכר כמובן), ואם הילד לא אוהב אותו, לא הייתי מחליפה את מה שהוא אוכל עכשיו.

jiminit2

New member
יוגורטמה (חלב כבשים)

אחותי נותנת לקטנים שלה יוגורטמה ומוסיפה לבד חתיכות פרי- מה שבעונה. קצת חמצמץ אבל הם מתים על זה (בני שנה) אז לא יכול להיות רע..

אמאנחל

Member
מנהל
אפשר לנסות:

קוטג' עם עגבניה לשם גיוון. אפשר לנסות לאבנה על לחם מלא, יכול להיות שהחמיצות דווקא תמצא חן, הילדים שלי אהבו את זה תקופה מסוימת. אפשר לנסות גבינת עיזים אולי יאהב את הטעם? אולי יוגורט עם עגבניה ומלח במקום פרי. או מלפפון במקום עגבניה
את יכולה לנסות גבינה צפתית למשל, אם המלח לא מפחיד אותך. אבל אני לא מניחה שאפשר לאכול מזה כמויות. הקטנה שלי אוהבת יוגורט עם מולסה, (זה מוצר מתוק מקנה סוכר שמכיל הרבה ברזל ומרכך יציאות (ומכיל גם סוכר, אבל פחות מעובד מסוכר לבן)).

avm3

New member
מה שאני עושה יוגורט טבעי ביו 4.5-3% מגרדת

לתוכו פרי אולי תנסי עם גבינה

תותיג

New member
אני מגרדת לו מלפפון ירוק לתוך הגבינה

הלבנה והוא מאוד אוהב. אפשר גם קוטג' עם חתיכות פרי ו/או ירקות

למעלה