מאושר בשבילך יקרה שלי....

גילית.

New member
לשייכת היקרה, המון מזל טוב../images/Emo65.gif

שייכת יקרה, אני מקווה שתקראי את הברכה, ילדים זה אושר , והאור של חיינו, בשיר "שלג על עירי" נעמי שמר כותבת: "הנה שוב ישוב שמש לבבי" ואני אימצתי לי את המושג הזו, כי הילדים אצלי הם הם "שמש לבבי," כמו שהשמש זורחת ומאירה את העולם, והלב- הלב הוא המרכז, מרכז הרגשות והאהבה, במקום שיש שמש יש חיים, והלב הוא מקור החיים, ככה הם הילדים, הם המשך החיים מקור היצירה, וההמשכיות , מאחלת לך שתגדלי אותו בהמון אהבה, ממני גילית

מזל טוב לשייכת ../images/Emo65.gif

שייכת - מזל טוב אכן אכן, עשיתם זאת עם כל היופי והחן שכן, אם תינוק מתוק כזה - אין ספק שאת כל הציפיות שלכם - יממש בינתיים תשירו כל לילה "אף אחד לא קם" כמו הגשש ותקומו כל יום אל בוקר מאושר וחדש מאחל כי תגדלו אותו לתורה ולמעשים טובים והיו מאושרים שבהורים!!! מזל טוב ג´רי

שייכת

New member
גיייייייייייילייייייייייייייית יקרה

המון תודה על הברכה היפה, המרגשת והאמתית כל כך, לפעמים הקלות שבה אנו מקבלים את הדברים שכביכול כל כך ברורים מאליהם גורמים לנו להמשיך הלאה, להפנות את הזרקורים שלנו לעבר יעדים חדשים מבלי להנות מפלאי הבריאה שעבורנו הם הדברים הכי טריוויאלים בעולם... מאחלת גם לך המשך הרבה נחת מילדייך, שמש לבבך. הלוואי ולעולם תרגישי כך והם יהיו מקור גאוותך. שלך, שייכת.

שייכת

New member
פרוזההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!

סבתא עשית ממני, האאאאאאאא?! חכה חכה!!!
וגעגועים, שייכת.

The ofer

New member
שייכת...../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

מהלב...מזל טוב... < פעם הבאה...נשבע לך שנותן לך לנצח > עופר

שייכת

New member
../images/Emo124.gif עופיייייייייייייייייייייייר

מרור נשאר מרור... תודה על הברכות...
ואכן מגיע לי לנצח בפעם הבאה, כי בפעם האחרונה פשוט עשיתי לך טובה
אני כבר מחכה...
1/10 מאהבתי, שייכת.

צוחקת...

New member
שייכת.....מיאוווווווווווווווווו

בסופו של דבר, עזר לך הטובלרון........
אין סוף איחולים להולדת הבן

שייכת

New member
צוחקיייייייייייייייייייייייייייייית

החיים יפים וטעימים כמו טובלרון (מקווה שעל זה אין וויכוח...) המון תודות על האיחולים, (בא לך לבוא להחליף חיתולים??) סתם, סתםםםםם אל תבהלי...
אלף
וגעגועים, שייכת.

חתולון*

New member
../images/Emo49.gif שייכת ../images/Emo65.gif ../images/Emo39.gif

מזל טוב לך שייכת עם הלידה הראשונה מאחל לך הצלחה בריאות, עם הקטן או הקטנה? מאד שמח כאן בשבילך שייכת האמא החדשה מזל טוב וכל טוב חתולון

שייכת

New member
חתולוני מייייייייייייייייייייייייאו

המון תודות על הברכה ועל האיחולים, ומכיוון שאתה סקרן, לא אכביר במילים, לשאלתך האם זו בת או ילדה אענה, זהו ילד מקסים ותינוק יפהפה
אלף
, שייכת.

ליאור 30

New member
../images/Emo49.gifשייכת |בלוןמוצץ|../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

מזל טוב לרגל הולדת הבן /הבת שתזכו לגדלו/ה לחופה ושתראו נחת עד מאה ועשרים

שייכת

New member
ליייייייייייייייייייייייייייייייאור

המון תודה על הברכות הלבביות, מאחלת גם לך המון המוני שנים מאושרות
שייכת.

../images/Emo65.gif מזל ../images/Emo95.gif טוב ../images/Emo65.gif