מאושר בשבילך יקרה שלי....

../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif../images/Emo85.gif../images/Emo39.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo49.gif

מזל טוב לאמא הטריה...... המון אושר בגידול הילדים

שייכת

New member
לייייייייייייייייהייייייייייייייייי

המון תודות על הברכות, רק תיקון אחד קטן... בינתיים זהו רק ילד אחד
המון נחת ואושר בגידול הילדים גם לך,
שייכת

שיר29

New member
מזל טוב......./images/Emo85.gif

את ההרגשה הזו של להיות שייכת לפרי הבטן שלנו.. מהרגע הראשון.. מהתזוזה הראשונה.. מהתמונה הראשונה.. אי אפשר לקחת מאיתנו האמהות.. זו הרגשה מופלאה... שאף אחד לשמחתי לא יכול לקחת מאיתנו.. מאחלת לך אושר ונחת.. שתגדלי אותו בכייף.. והנה עכשיו את באמת שייכת... הוא שייך לך ואת שייכת לו.. מזל טוב אחד ענקי..
שיר29

שייכת

New member
שיייייייייייייייייייייייייייייייייר

אני עדיין המומה מכדי להרגיש שייכת... עדיין לא מבינה, לא מעכלת... זה סטטוס חדש, אני אמא וההרגשה עדיין מבולבלת, לא מזמן הוא היה חלום רחוק... לא מזמן הוא היה עובר בועט בבטן ועכשיו הוא כאן... מרכז עולמנו. ונדמה שהוא היה תמיד קיים, כאילו לא היינו חיים לפניו... המון תודה על הדברים המרגשים והאיחולים הלבביים מאחלת גם לך הרבה אושר ושמחה. שלך, שייכת.

שייכת

New member
סייייייייייייייייייייייגל ../images/Emo51.gif...

אגב, מה מצב ימי ההולדת החודש? כבר הגיע התור של יפעת???
שייכת.

שייכת ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo49.gif../images/Emo168.gif

איזה שיר נשיר לכבוד התינוק. המתוק הזה הורוד. שיהיה חזק וגיבור . שיהיה ממנו נחת. שיהיה קצת שובב ויהפוך הכל מיד. איזה כייף ילד נולד. יסתכל עלייך ויחייך את חיוכו המתוק. בא לי לחבק אותו ואותך. אני מאושרת בשבילך מתוקה . תגדלי אותו בכייף ובסבביש. ואושר ואור יהיו בביתך תמיד. מכינרת אחרת האדומה והצוהלת

שייכת

New member
סוייייייייייייייייייייייייייייייייי

לפי הצבע הוא נראה יותר כמו טובלרון ופחות כמו פיצה...
תודה... געגועיי ונשיקותיי, שייכת.

שייכת

New member
כייייייייייייייייייייייייייייייינרת

המון המון תודה על האיחולים הלבביים מאחלת לך פי אלף יותר אושר ושמחה משאת מאחלת לאחרים שלך באהבה, שייכת.

../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif../images/Emo95.gif../images/Emo57.gif../images/Emo65.gif

כאחת ש... עברה את החוויה, לפני מס´ שבועות,, אני מצטרפת לשאר הברכות ומוסיפה מעצמי: לילות מלאי שינה !!! שתגדלי בנחת , אהבה והמון אושר והכי חשוב :
ילדים זה שמחה , ילדים זו ברכה

שייכת

New member
מיייייייייייייי(של)ייייייייייייייאו

משייך
משיוכון והמון
מ... שייכת

שייכת....../images/Emo85.gif../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif

המון מזל טוב חבקי את ה
הפרטי שלך ושלו , גדלי אותו באהבה בחום באושר ונחת . המון אושר לכל התא שלך , שתדעו רק ימים של עונג כולכם .

שייכת

New member
פשוט אייייייייייייייייייייייייייישה

תודה על הברכות ועל האיחולים, מקווה שאצליח לחבק תמיד, לאהוב תמיד... המון אושר ושמחה גם בביתך ובקרב אהובייך, שלך, שייכת.

למעלה