ל" מ ש פ ח ה ש ל י "

ל" מ ש פ ח ה ש ל י "

אני ילדה קטנה ושובבה, ילדה ככל הילדות בנות שמונה וחצי. בודקת גבולות נופלת נפצעת וקמה. לא ידעתי שהפעם אני מתגרה במזל, אבל אני מנסה ועולה על הנדנדה הקטלנית הזאתי. ואז...כשאני מרחפת באוויר ושיערי המתולתל והזהוב עף גם הוא ברוח...רוח רעה נשבה ואסון קרה. שנים של בתי חולים, מראה מעוות וחברה רעה ומתנכרת. ואז... ההורים מאשימים אותי על מה שקרה כאילו שבחרתי את זה. כאילו שרציתי את התאונה הזאת שהרסה לי את כל החיים הייתי ילדה לא הבנתי שהאשימו אותי בשביל שאני אהיה אסירה שלהם כל החיים. כל מה ששהיה לי נתתי לכם, כסף וכוחות. כבוד תרמתי לכם ואתם? בכל מקום שהלכתם הרסתם את שמי הטוב, תמיד איימו עליי שיקולי הדעת שלכם, הסחיטה הרגשית שלכם, והחוסר בושה להכביד עליי בנוסף לכל מה שעברתי והתמודדתי איתו בחיים. והנה הגיעו שנים טובות מבחינה כלכלית, הייתי טובה בשבילכם, נתתי הענקתי באהבה, מהנשמה כי אתם ההורים שלי ואתם הרגשתם שזה מגיע לכם. ואז הגורל שוב התהפך, נישארתי בלי כלום ובאתי אליכם שתעזרו לי, ואתם מה? רציתם עוד ועוד אבל באתי אליכם כי אין לי. אני לא שווה וזורקים אותי מהבית, ואז אני רואה את כל השקיות שלי מבולגנות באוטו שגם אותו אני צריכה למכור. הומלסית אומללה. את לא שווה להיקרא "אימא" ואתה-לא שווה את כל מה שעשיתי בשבילך "אחי" וגם אתה,"אחי הגדול" שתמיד היית הולך לבית הספר לפני הזמן רק שלא יקשרו שהמפלצת הזו אחותך. ואבא... אתה משתף פעולה עם הרוע, גם לך לא חסר, תמיד היכית אותי והשפלת אותי לא אשכח שכשעבדתי בניקיון בקניון באת לקחת את המשכורת שלי והיית חייב לומר:"אני מתבייש שהבת שלי מנקה"...השפלת אותי בתיכון כשכולם למדו ועשו בגרויות הייתי עסוקה לבוא בבוקר ובערב לנקות שירותים כדי לעזור בבית. ואיפה אני היום? אם שאלתם את עצמכם במקום הכי נמוך שיש. גם כן "גג מעל הראש"... ואני שואלת את עצמי בשביל מה יש הורים ומשפחה? בשביל לרמוס ולנצל? טיפשה שכמותי עודני אוהבת אותם. אבל חייבת להבין שהם רעים וזו לא רוח שטות זה או הם או אני ואני בוחרת בעצמי למרות מה שעברתי אני אוהבת את החיים

ה מוזה

New member
ילדה עם תלתלי זהב

מרוב כאב מול המכתב שלך נאלמו לי המילים כ"כ מוכרת לי השאלה "בשביל מה יש הורים ומשפחה?" אם ברגעים שרוח רעה מכאיבה ונופלים לתהום עמוקה הם לא מושיטים יד מחבקת תומכת איתנה ואוהבת לפעמים את המכה הכי כואבת ,יותר כואבת מכל נפילה יעניקו לנו ההורים והמשפחה ..היא לא משאירה עקבות רק צלקת בלב ודמעות שקופות שנספגות בלילה בין הקירות ליבי איתך יקירתי , מבינה את כאב האכזבה המר והצורב המילים שמשפילות ומכאיבות , דם סמיך ממים יש האומרים כך ויש ילדות שיודעות שמים הרבה פעמים סמיכים הרבה יותר מקשר דם והאנשים שיושיטו יד גם אל המקום הכי נמוך ויאחזו בך הם אלו שראויים להקרא משפחה ואת אלו מאחלת לך לפגוש היי אוהבת ושלמה ,היי יפה כמו שאת עם נפש שבוחרת בחיים והעולם ילדונת ישזור בדרכך קרני שמש בדמותם של אנשי האור ואני בוחרת בעצמי למרות מה שעברתי אני אוהבת את החיים
את כל האור שבעולם מאחלת לך שתצמחי מהמקום הכי נמוך שיש למקום המופלא ביותר שקיים ואם רוצה או זקוקה לעזרה שלחי לי מסר אישי אשמח להושיט יד ברוכה הבאה
לפינת מכתבי הלב

ה מוזה../images/Emo140.gif

תודה לך על הכל!!! היה לי קשה להוציא את מה שכתבתי כאן אני עוברת את הגיהינום של חיי יותר מדי בשביל חיים של אישה אחת. אבל... כמו בשיר של נעמי שמר ז"ל: "אנשים טובים באמצע הדרך"... אלוהים בירך אותי בכמה כאלה והם המנוע שמניע אותי הלאה אני שוב מודה לך הילדה עם תלתלי הזהב... (שלך לנצח)

מתולתלת יפיפייה שכמוך

המכתב שלך נגע לליבי וצבט אותו. הכאב שלך והאכזבות מהחיים ומהאנשים שאמורים לדאוג לך פשוט גרמו לי לעצב ומן הסתם לכל מי שקרא את המכתב המרגש הזה. לפעמים חוסר הצדק בעולם פשוט קשה לתיאור ! איך הורים יכולים להיות כל כך רעים וחסרי התחשבות בילדתם המתולתלת והקטנה שסובלת כל כך ? איך לעזאזל הם לא תומכים בך ומעניקים לך אהבה אחרי כל מה שעברת ? זה פשוט לא נתפס הרוע הזה. אני מתאר לעצמי שסבלת לא רק מכאבים פיזיים, מניתוחים, ומטיפולים אלא גם מהחברה הרעה שקייימת אצלנו בביה"ס ובכלל. אבל מה, למרות הכול, שרדת ! ואת היום אישה יפיפייה מוכשרת מטופחת מקסימה אוהבת ואהובה. את פשוט חלומית, וההורים שלך לא הצליחו בזה שרצו לשבור אותך. הם אנשים רעים ומתוסכלים ולא מגיע שיהיה להם בת מהממת כמוך. אני מאחל לך שתהיי מוקפת באנשים שיאהבו אותך כי זה מגיע לך, מגיע לך שפשוט יעריצו אותך ושינשקו את התלתלים היפים שלך. תהיי חזקה ואל תתני לאף אחד לשבור אותך. אני שולח לך אלף נשיקות וחיבוק חם. האשכנתוז

למעלה