לרקוד עם כוכבים

מצב
הנושא נעול.
החמוד שלי חזר והפעם עם סא"ל ברוקדים עד הבית בריקוד צ'ה צ'ה וקיבלו 38 נק' מהשופטים ונמצאים במקום הראשון בדרוג השופטים מתוך 3 זוגות כאשר הזוג הראשון היה ליטל עם בלש משטרתי רוכב סוסים שרקדו סלסה והזוג השלישי היה רקדן שעוד לא היה ששמו אלי שרקד עם מתאמת תכנון בת 48.
ביחד עם דרוג הקהל, כמובן שרפאל ודנה הסא"ל זכו.
בחצי גמר חלק ראשון כפי שהיה ברבע גמר,
  1. ארטריום ומעיין אדם רקדו טנגו כמו בריקוד הראשון שלהם בעונה, אך הפעם עם רקדנים וקיבלו 34 נק'.
  2. יעל בר זוהר ואנטון רקדו רומבה כמו בריקוד השני שלהם בתחילת העונה, אך הפעם עם רקדנים וקיבלו .35 נק', מה שכמובן לא הגיע להם כי גם רונה וגם אנה אמרו שזה לא היה הריקוד הכי טוב שלהם העונה, אז למה הם נתנו ציון 9? התשובה פשוטה כי הם רצו שהם לא יודחו ויגיעו לגמר.
  3. עדי וחיים רקדו ג'ייב וקיבלו 34 נק', השופטים עשו השוואה עם ריקוד הג'ייב הקודם שלהם, לכן פחות אהבו למרות שזה עם רקדנים.
  4. אלכס שטילוב ונינה רקדו רומבה וקיבלו 39 נק' ושברו את שיא הניקוד, גם פה עשו השוואה עם הריקוד הקודם שלהם שגם קיבל 2 עשיריות ועכשיו עם רקדנים נתנו 3 עשיריות.
בחצי גמר חלק שני כפי שהיה ברבע גמר בחלק השני, הריקודים ללא רקדנים נוספים כפי שהיה בחלק הראשון,
  • אלכס שטילוב ונינה רקדו טנגו ארגנטינאי עם אקרובטיקה, קיבלו 39 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 78 נק'
  • יעל בר זוהר ואנטון רקדו מיוזיקל קיבלו 37 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 72 נק'
  • מעיין אדם וארטריום ג'ייב גם כמו אלכס קיבלו 39 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 73 נק'
  • עדי וחיים רקדו פסדובלה עם עיניים עצומות וקיבלו 37 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 71 נק'

ההצבעות ביחד עם הקהל, העלו לגמר, כמובן את אלכס ונינה ואת מעיין וארטריום בדיוק כמו בדרוג של השופטים והשניים האחרונים שנותרו רקדו עוד ריקוד פריסטייל על אותו שיר בכדי לקבוע מי הזוג השלישי שיגיע לגמר, מהשופטים יעל ואנטון קיבלו 38 נק' ועדי וחיים קיבלו 36 נק' ומי שעלו לאחר שקלול הקהל הם, בניגוד לשופטים, חיים ועדי.

לסיכום, השלישיית גמר הם אלכס ונינה, מעיין וארטריום והזוג השלישי חיים ועדי.
נ.ב., מאחר ואני שרופה על רפאל, הייתי רוצה לראות אותו ואת סנדי במקום חיים ועדי ואלו היו הזוגות שהמרתי שיהיו בגמר.
נ.ב.2, יעל ואנטון מגיע להם להיות בגמר יותר מעדי וחיים.

בחצי גמר חלק שני כפי שהיה ברבע גמר בחלק השני, הריקודים ללא רקדנים נוספים כפי שהיה בחלק הראשון,
  • אלכס שטילוב ונינה רקדו טנגו ארגנטינאי עם אקרובטיקה, קיבלו 39 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 78 נק'
  • יעל בר זוהר ואנטון רקדו מיוזיקל קיבלו 37 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 72 נק'
  • מעיין אדם וארטריום ג'ייב גם כמו אלכס קיבלו 39 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 73 נק'
  • עדי וחיים רקדו פסדובלה עם עיניים עצומות וקיבלו 37 נק' ובסיכום עם החצי הראשון 71 נק'

ההצבעות ביחד עם הקהל, העלו לגמר, כמובן את אלכס ונינה ואת מעיין וארטריום בדיוק כמו בדרוג של השופטים והשניים האחרונים שנותרו רקדו עוד ריקוד פריסטייל על אותו שיר בכדי לקבוע מי הזוג השלישי שיגיע לגמר, מהשופטים יעל ואנטון קיבלו 38 נק' ועדי וחיים קיבלו 36 נק' ומי שעלו לאחר שקלול הקהל הם, בניגוד לשופטים, חיים ועדי.

לסיכום, השלישיית גמר הם אלכס ונינה, מעיין וארטריום והזוג השלישי חיים ועדי.
נ.ב., מאחר ואני שרופה על רפאל, הייתי רוצה לראות אותו ואת סנדי במקום חיים ועדי ואלו היו הזוגות שהמרתי שיהיו בגמר.
נ.ב.2, יעל ואנטון מגיע להם להיות בגמר יותר מעדי וחיים.
אז הגמר התחיל עם ריקוד משותף של כל הרקדנים שהתחילו את התחרות, לאחר מכן, סבב של שני קריקודים לכל רקדן כאשר הריקוד הראשון הוא פיוזן של 2 ריקודים והשני הוא ריקוד החלומות - פרייסטייל עם רקדני התחרות.

סבב ראשון
מעיין אדם וארטריום רקדו פיוזן של טנגו ופסדובלה וקיבלו 38 נק'
אלכס שטילוב ונינה רקדו פיוזן של רומבה ופוקסרוט וקיבלו 40 נק', שיא של העונה ונראה לי גם של כל העונות עד כה.
עדי אשכנזי וחיים רקדו פיוזן של וקיבלו 39 נק'.

בין הסבבים, שרו לירן דנינו ואח"כ רותם כוהן עם הרדנים של התחרות, עם רפאל שלי :love:

סבב שני
מעיין אדם וארטריום רקדו פריסטייל וקיבלו 40 נק' והשוו לשיא.
עדי אשכנזי וחיים רקדו פריסטייל, עשו קברט וקיבלו 38 נק', לדעתי, לא מתאים לתחרות ריקודים כי זה שואו ולא ריקוד.
אלכס שטילוב ונינה רקדו פריסטייל על השיר אלוף העולם של חנן בן ארי וקיבלו, שוב, 40 נק' ושברו עוד שיא של העונה ובטוח גם של כל העונות עד כה פעמיים 40 נק' ועוד רצוף.

בסיכום הנק', כמו גם הבחירה שלי, אלכס שטילוב ונינה מקום ראשון עם 80 נק', מעיין אדם וארטריום מקום שני עם 78 נק' ועדי אשכנזי וחיים מקום שלישי עם 37 נק' וזה שווה 25% ולקהל יש 75%.

עד הצבעת הקהל, רונה לי שמעון רקדה ריקוד מודרני ואח"כ אנה אהרונוב הפציצה ריקוד עם רקדנים מסביבה.

עם סיכום הנק' של הקהל מקום שלישי הם מעיין אדם וארטריום, מקום שני הם עדי אשכנזי וחיים וראשון, כמובן, הם אלכס שטילוב ונינה |גביע|

אסטלה הודחה כפי שהימרתי.
אחריה אלי אילדיס (הגרוש של מיקי חיימוביץ', מנחה בערוץ הספורט) הודח ובצדק כפי שגם הימרתי שיודח אחריה, גם טוב עבורו שלא יזיק לבריאותו עם כוח סבל מיותר עקב פציעתו.
יעל בר זוהר קיבלה עובר אוטומטי ע"ס מחלתה (קורונה), קצת לא פייר, לדעתי.

אחריה אלי אילדיס (הגרוש של מיקי חיימוביץ', מנחה בערוץ הספורט) הודח ובצדק כפי שגם הימרתי שיודח אחריה, גם טוב עבורו שלא יזיק לבריאותו עם כוח סבל מיותר עקב פציעתו.
יעל בר זוהר קיבלה עובר אוטומטי ע"ס מחלתה (קורונה), קצת לא פייר, לדעתי.
שוב, העלו שלב חולת קורונה, הפעם זאת עדי אשכנזי שלדעת הייתה מודחת היום אם הייתה משתתפת.
אני לא התלהתי מיעל בר זוהר שכ"כ החמיאו לה, אהבתי בהרבה יותר את אלכס שטילוב מאשר אותה.
כנראה, לירן דנינו יחזור אלינו בגלגל ההצלה או שהפעם פרופ' עידית מטות תתאמן כמו שצריך ותפגיז כפי שהפגיזה בתכנית הראשונה.

שוב, העלו שלב חולת קורונה, הפעם זאת עדי אשכנזי שלדעת הייתה מודחת היום אם הייתה משתתפת.
אני לא התלהתי מיעל בר זוהר שכ"כ החמיאו לה, אהבתי בהרבה יותר את אלכס שטילוב מאשר אותה.
כנראה, לירן דנינו יחזור אלינו בגלגל ההצלה או שהפעם פרופ' עידית מטות תתאמן כמו שצריך ותפגיז כפי שהפגיזה בתכנית הראשונה.
בפרק ששודר ביום חמישי, ממש לפני האיחוד, היה את שנות ה-80, כולם רקדו טוב, בר זומר רקדה את הריקוד מהסרט ריקוד מושחת אך פחדה מההרמה ושינו את הכוריאוגרפיה בהתאם, לדעתי, היו צריכים להוריד לה נק' על כך ולא לתת לה את המקום הראשון בניקוד השופטים לפני שעדי רקדה.
בסוף עדי קיבלה את המקום הראשון בניקוד השופטים ולדעתי, היא הייתה צריכה לקבל מקום אחרון.
בסוף ג'ניה ומשה מזרחי הודחו למרות שיעל בר זוהר הייתה אחרונה, אך אנה רמזה למשה מזרחי שהיא רוצה לראות אותו בחזרה לאחר מקצה ההזדמנות השנייה.

שמלת תחרה1

Well-known member
ראיתי את 2 התכניות הראשונות שהיו שם ריקודים של כל ה-16 סלבס עם הרקדנים.

הכי מרשים היה, כמובן, אלכס שטילוב, האלוף האולימפי שרוקד עם נינה סולוביובה.
שמחתי לראות את דני יוחטמן (רוקד עם פרופ' עידית מטות שהיה עליה כאן שרשור מאוד זועם :)), הבן זוג המיתולוגי של אנה ארונוב שגם פתחו סטודיו לריקוד ברח' משכית בהרצליה פיתוח, שנסגר לפני 5 שנים, הוא גם התחרה כנגדה בעונות הקודמות.
שמחתי לראות את ג'ניה ליבמן (רוקדת עם משה אשכנזי) שגם לבעלה קוראים ג'ניה וכמובן את רפאל פליישמן (רוקד עם סנדי בר) שהיה אלוף הארץ בכמה רמות מעל כולם ואף אחד לא הצליח לגבור עליו בארץ, התחרה בעולם מול התותחים הגדולים ביותר והגיע למקומות ראשונים.
מהעונות הקודמות, בנוסף לדני יוחטמן יש גם את חיים פרשטיין שרוקד עם עדי אשכנזי ואת אלונה דיסקין שרוקדת עם אלי אילדיס (פישלו "קצת")
בראש פאנל השופטים תעמוד אנה ארונוב האגדית מהעונות הקודמות, שנכנסה לעולמנו בעונה הראשונה של התוכנית, ולצידה אלי מזרחי, כוריאוגרף ושופט ריקודים בינלאומי, ששפט בעונות הקודמות, רונה לי שמעון רקדנית בתכנית נולד לרקוד ודוד דביר שגם שפט בעונה האחרונה.

ההימור שלי שאלכס & נינה או רפאל & סנדי יגיעו לגמר ובזכות רפאל סנדי תנצח.
אני מאמינה שגם דני יוחטמן יגיע לשלישיית הגמר למרות שיש לו בת זוג מבוגרת.

אסטלה תעוף, כנראה, בפרק הבא.

נ.ב. חבל לי שאנה ארונוב לא רוקדת, היא תירצה את זה שהיא קמה בלילה בגלל התינוק שלה שבן 4 חודשים ולא יכולה לעמוד במחייבות של האימונים הנוקשים.
מעריכה כול צי שמקדיש זמן לעצמו.
תוכנית נהדרת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

שמחתי לראות את דני יוחטמן (רוקד עם פרופ' עידית מטות שהיה עליה כאן שרשור מאוד זועם :)), הבן זוג המיתולוגי של אנה ארונוב שגם פתחו סטודיו לריקוד ברח' משכית בהרצליה פיתוח, שנסגר לפני 5 שנים, הוא גם התחרה כנגדה בעונות הקודמות.
שמחתי לראות את ג'ניה ליבמן (רוקדת עם משה אשכנזי) שגם לבעלה קוראים ג'ניה וכמובן את רפאל פליישמן (רוקד עם סנדי בר) שהיה אלוף הארץ בכמה רמות מעל כולם ואף אחד לא הצליח לגבור עליו בארץ, התחרה בעולם מול התותחים הגדולים ביותר והגיע למקומות ראשונים.
מהעונות הקודמות, בנוסף לדני יוחטמן יש גם את חיים פרשטיין שרוקד עם עדי אשכנזי ואת אלונה דיסקין שרוקדת עם אלי אילדיס (פישלו "קצת")
בראש פאנל השופטים תעמוד אנה ארונוב האגדית מהעונות הקודמות, שנכנסה לעולמנו בעונה הראשונה של התוכנית, ולצידה אלי מזרחי, כוריאוגרף ושופט ריקודים בינלאומי, ששפט בעונות הקודמות, רונה לי שמעון רקדנית בתכנית נולד לרקוד ודוד דביר שגם שפט בעונה האחרונה.

נ.ב. חבל לי שאנה ארונוב לא רוקדת, היא תירצה את זה שהיא קמה בלילה בגלל התינוק שלה שבן 4 חודשים ולא יכולה לעמוד במחייבות של האימונים הנוקשים.
גרמת לי לצפות בתוכנית:)

בעבר צפיתי בדליה מזור, ונהנתי מהובי שבחרה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

כשראיתי את כותרת הפוסט, אז קצת נבהלתי.
חשבתי שכתבת "לרקוד עם כוכבית". |מכשפה|
אני האחרון שירצה לרקוד איתה.|פנים|

אבי בן 1231

Well-known member

צר לי להרוס לך את החגיגה אך התוכנית רוקדים עם כוכבים זו תוכנית שבה הקשר
בין הריקוד לקצב המוזיקה ולשם הריקוד הוא מקרי בהחלט אם בכלל קיים קשר.
יש ויש, בפרק של הרקדנים בהחלט היה קשר בין הריקוד לקצב המוזיקה ולשם הריקוד כפי שפירטתי בתגובה #25 שלי.
ברור שכאשר עושים כוריאוגרפיה, היא משנה את הריקוד הקלאסי והרקדנים בונים את הכוריאוגרפיה בהתאם ליכולות של הפרטנר/ית שהצמידו להם

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
יש ויש, בפרק של הרקדנים בהחלט היה קשר בין הריקוד לקצב המוזיקה ולשם הריקוד כפי שפירטתי בתגובה #25 שלי.
ברור שכאשר עושים כוריאוגרפיה, היא משנה את הריקוד הקלאסי והרקדנים בוים את הכוריאוגרפיה בהתאם ליכולות של הפרטנר/ית שהצמידו להם
סליחה! אך באמת בלי לפגוע, לדעתי אין לך שמץ של מושג בריקוד.
למשמע השיר VOUZLE VOUS של אבבא שבא משוודיה לרקוד פסו דובלה ספרדי זה כמו לרקוד וולס למשמע השיר הבה נגילה הבה או ושאבתם מים בששון.
קבלי דוגמית של צ'ה, צ'ה, צ'ה עם מוזיקה מתאימה קלסית, ללא הרמות מטופשות וללא אקרובטיקה, אך ................. ריקוד נטו כמו שצריך!!!

נערך לאחרונה ב:
סליחה! אך באמת בלי לפגוע, לדעתי אין לך שמץ של מושג בריקוד.
למשמע השיר VOUZLE VOUS של אבבא שבא משוודיה לרקוד פסו דובלה ספרדי זה כמו לרקוד וולס למשמע השיר הבה נגילה הבה או ושאבתם מים בששון.
קבלי דוגמית של צ'ה, צ'ה, צ'ה עם מוזיקה מתאימה קלסית, ללא הרמות מטופשות וללא אקרובטיקה, אך ................. ריקוד נטו כמו שצריך!!!
צודק, אין לי ידע בריקודים סלוניים, יאמרו את זה, המדליות שזכיתי באליפויות בארץ, קובי אור יכול לערוב על כך.

|חדש| העונה החדשה מתחילה
נ.ב: אעשה לתגובה זאת עריכה לאחר הפרק השני שאדע עם מי כל סלבס ירקוד/תרקוד.

הזוגות שישתתפו בתוכנית הם:
  1. עדי חבשוש תרקוד עם
  2. קובי מימון שבגובה 1.95 מ' ירקוד עם ליטל שנמוכה ממנו ב-2 ראשים שרקדה עם צברי בעונה שעברה.
  3. גאיה באר ג'ורביץ (השחקנית מצומת מילר שמגלמת את הבלונדה הצרפתיה ה-|טמבל| גם את סמוטריץ' בארץ נהדרת) תרקוד עם חיים פרשטיין, שזכה מקום שני בעונה הקודמת.
  4. נסרין קדרי תרקוד עם רפאל פליישמן שרקד בעונה שעברה עם סנדי בר
  5. דנה גרוצקי (התחקירנית מגיא פינס בעברה עסקה בשחייה צורנית) תרקוד עם איליה ג"כ רקדן חדש השנה שמייצג את ישראל בעולם.
  6. עופר שכטר ירקוד עם
  7. קים אור אזולאי תרקוד עם עידן אטיאס, אלוף 6 פעמים, הצטרף העונה לתוכנית.
  8. ניבר מדר תרקוד עם
  9. אלה לי להב (זמרת שהתגלתה בתוכנית הכוכב הבא)
  10. ברק שמיר, דוגמן בינלאומי ירקוד עם אליסה, אלופה 8 פעמים.
  11. דידי הררי ירקוד עם קארין שרקדה אשתקד עם יובל סגל
  12. יוגב מלכה זוכה הנינג'ה
  13. לי בירן,(שחקן וזמר שהתגלה בתוכנית כוכב נולד 6, זכה מקום שני) ירקוד עם נינה זוכת העונה הקודמת עם אלכס שטילוב
  14. דורון בן דוד מפאודה ירקוד עם
  15. יסמין לוקאץ תרקוד עם
  16. נרקיס תרקוד עם
  17. שי גל ירקוד עם
  18. אורלי לוי אבקסיס (ח"כ ושרה לשעבר) תרקוד עם אלון, ג"כ מצטרף חדש לתוכנית, אלוף הארץ ומשתתף באליפויות העולם

|חדש| העונה החדשה מתחילה
נ.ב: אעשה לתגובה זאת עריכה לאחר הפרק השני שאדע עם מי כל סלבס ירקוד/תרקוד.

הזוגות שישתתפו בתוכנית הם:
  1. עדי חבשוש תרקוד עם
  2. קובי מימון שבגובה 1.95 מ' ירקוד עם ליטל שנמוכה ממנו ב-2 ראשים שרקדה עם צברי בעונה שעברה.
  3. גאיה באר ג'ורביץ (השחקנית מצומת מילר שמגלמת את הבלונדה הצרפתיה ה-|טמבל| גם את סמוטריץ' בארץ נהדרת) תרקוד עם חיים פרשטיין, שזכה מקום שני בעונה הקודמת.
  4. נסרין קדרי תרקוד עם רפאל פליישמן שרקד בעונה שעברה עם סנדי בר
  5. דנה גרוצקי (התחקירנית מגיא פינס בעברה עסקה בשחייה צורנית) תרקוד עם איליה ג"כ רקדן חדש השנה שמייצג את ישראל בעולם.
  6. עופר שכטר ירקוד עם
  7. קים אור אזולאי תרקוד עם עידן אטיאס, אלוף 6 פעמים, הצטרף העונה לתוכנית.
  8. ניבר מדר תרקוד עם
  9. אלה לי להב (זמרת שהתגלתה בתוכנית הכוכב הבא)
  10. ברק שמיר, דוגמן בינלאומי ירקוד עם אליסה, אלופה 8 פעמים.
  11. דידי הררי ירקוד עם קארין שרקדה אשתקד עם יובל סגל
  12. יוגב מלכה זוכה הנינג'ה
  13. לי בירן,(שחקן וזמר שהתגלה בתוכנית כוכב נולד 6, זכה מקום שני) ירקוד עם נינה זוכת העונה הקודמת עם אלכס שטילוב
  14. דורון בן דוד מפאודה ירקוד עם
  15. יסמין לוקאץ תרקוד עם
  16. נרקיס תרקוד עם
  17. שי גל ירקוד עם
  18. אורלי לוי אבקסיס (ח"כ ושרה לשעבר) תרקוד עם אלון, ג"כ מצטרף חדש לתוכנית, אלוף הארץ ומשתתף באליפויות העולם
בפרק הראשון השתתפו הזוגות הבאים:
  1. גיה תרקוד צ'ה צ'ה עם חיים פרשטיין
  2. קובי מימון ירקוד סלסה עם ליטל
  3. לירן בירן ירקוד צ'ה צ'ה עם נינה
  4. קים אור אזולאי תרקוד צ'ה צ'ה עם עידן אטיאס
  5. דידי הררי ירקוד ואלס וינאי עם קארין
  6. דנה גרוצקי תרקוד פסודובלה עם איליה
  7. ברק שמיר ירקוד צ'ה צ'ה עם אליסה
  8. נסרין קדרי תרקוד סלסה עם רפאל פליישמן
  9. אורלי לוי אבקסיס תרקוד רומבה עם אלון
לטעמי, נינה שוב תגיע לגמר ואולי גם תזכה.
רפאל, שהמרתי עליו אשתקד נפל עם נסרין קדרי אכל אותה ולא יזכה השנה, אך בשל יכולותיו הגבוהות יגיע לשלבים המתקדמים של התוכנית ואולי אף לגמר.

שמלת תחרה1

Well-known member
בפרק הראשון השתתפו הזוגות הבאים:
  1. גיה​
    תרקוד
    צ'ה צ'ה​
    עם
    חיים פרשטיין​
  2. קובי מימון​
    ירקוד
    סלסה​
    עם
    ליטל​
  3. לירן בירן​
    ירקוד
    צ'ה צ'ה​
    עם
    נינה​
  4. קים אור אזולאי​
    תרקוד
    צ'ה צ'ה​
    עם
    עידן אטיאס​
  5. דידי הררי​
    ירקוד
    ואלס וינאי​
    עם
    קארין​
  6. דנה גרוצקי​
    תרקוד
    פסודובלה​
    עם
    איליה​
  7. ברק שמיר​
    ירקוד
    צ'ה צ'ה​
    עם
    אליסה​
  8. נסרין קדרי​
    תרקוד
    סלסה​
    עם
    רפאל פליישמן​
  9. אורלי לוי אבקסיס​
    תרקוד
    רומבה​
    עם
    אלון​
לטעמי,
נינה​
שוב תגיע לגמר ואולי גם תזכה.
רפאל​
, שהמרתי עליו אשתקד נפל עם
נסרין קדרי​
אכל אותה ולא יזכה השנה, אך בשל יכולותיו הגבוהות יגיע לשלבים המתקדמים של התוכנית ואולי אף לגמר.​
לדעתי רצוי לפתוח שירשור חדש לעונה חדשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה