לרונית "האגדית"...

לחש האש

New member
יפה אמרת קסום ../images/Emo45.gif

וזה הציטוט מה שאמרת - "כולנו, אני ואתה, רונית והלוחש, רפי וחזי צריכים לדאוג שהשלטון החדש יעשה הכל למען ראש העין רבתי." ואני מוסיף לא רק אנחנו, אלה כל מי שיכול ומסוגל... אם נפסיק להתמקד על האשמות, וכינויי ליצנות, וכל היוצא בזה... ונתמקד בדאגה איך נקבל את שלנו בתבונה, נצליח. אני בעד. אז בואו נתייצע אך, ומה לעשות. בכדי שנקבל... במקום להיתנגח אחד בשני, והשלישי יהנה... יום טוב לכולם

kasum47

New member
מפגש בלשכת ראש העיר

אז ניפגש כולנו בלשכת ראש העיר? מה דעתך איש?? אתקשר למזכירת ראש העיר כדי לתאם מפגש חברי הפורום בלשכתו, מפגש בו נגיע כולנו ונקיים שיחות עומק עם ראש העיר על מה שנעשה, מה שלא נעשה ועל מה שייעשה... אם תהיה הסכמה של כל החברים פה למפגש המדובר, הגיבו בחיוב לרעיון זה ונצא לדרך.

ניKו

New member
תימנים וסטריאוטיפים

ואולי כמו תמיד, האמת היא איי שם באמצע ? שתיי בקשות 1. תפסיקו עם ההכללות, מה זה תימנים ? כולם בעלי אופי זהה ?? 2. עד מתי נמשיך עם ראש העין החדשה וראש העין הותיקה ?? די עם זה!!

yavin

New member
../images/Emo26.gif

אם היית קורא את התגובות היית שם לב שרוב חברי הפורום [מהמעטים שיש] בעד זה ומנסיםפ לשנות את אלו בעלי הדעה השונה.
אני אישית מסכים איתך ב100% לדעתי כל אדם לא משנה גזע מין ומעד הוא אדם בפני עצמו, ובו יתרונות וחסרונות שונים מהאחר

למעלה