לרונית "האגדית"...

kasum47

New member
לרונית "האגדית"...

כאשר צירפתי לשמך את המילה "האגדית" לקחת אותה ועיטרת בה את דמותך הוירטואלית, וזאת בשל טעם האכזבה מהשלטון החדש אותו את עוטפת בהילתך הזנוחה. כאשר הראש או מי מנבחרי העיר פועל לטובה האמיני לי שאני יודע היטב להלל ולשבח, אך כאשר ההזנחה בהווה מהווה גורם של סיכון בריאות תושבי הוותיקה, חייבים כולנו להרים קול זעקה ולא לכרכר ולפזז סביב אלו המשמרים את ההזנחה כדי להציג את כשלון השלטון הקודם. די! חלפו כבר 100 ימי חסד... 100?? עוד רגע תיגמר הקדנציה של השלטון החדש ומשום מה אין תזוזה... הכל כאילו קפא. איני מבין את פשר תשובותייך ופשר המעטפת המסנגרת לראש העיר. אינך חיה בראש העין הוותיקה, או שמא מרופדת את בשילומי השלטון החדש וחיה לך ברחוב סטרילי, אולי גם בחברה סטרילית הדואגת רק לאינטרסים האישיים שלה? מאחר ואינך אובייקטיבית ואת מכורה לשלטון החדש, ולא משנה כיצד יפעל, כל תגובה ממך תהיה בלתי הגיונית וחסרת טעם. אם באמת יש לך מה להגיב אז בבקשה תגיבי לעניין ולא במשפטים טפשיים המצמיחים עצים והררי פסולת מתומללת.

רונית7799

New member
אובייקטיביות?? ../images/Emo12.gif

האובייקטיביות שלך מאוד ידועה והתגובות שלי הולמות את הנכתב פה על ידך. למה חייבים להקים כל זעקה על ההזנחה, הרי היא לא מעכשיו. אף פעם, בשנות כהונתו של יוסף, לא הקמת כל זעקה, אז מה קרה עכשיו? סתם שאלה, איך החלטת שאני לא חיה בראש העין הוותיקה????

לחש האש

New member
מרשים לי להתערב??../images/Emo163.gif

בעצם מה אני שואל אותכם.
נכון אמת דיברת!!!
ההזנחה היא לא מהיום... אבל!!! אני חושב שאולי כן את גרה בוותיקה, אבל חיה בכל מקום שאת נמצאת...
ושיהיה לכולנו חיים טובים. עם הרבה
ים ו
ות

רונית7799

New member
יוווווווווו מה כוחות עליונים 8-

אוהבת להרגיש שייכת לכל מקום בו אני נמצאת...

kasum47

New member
לרונית המתוקית

כאשר בחרתם את השלטון החדש, ביקשתם לתקן את ההזנחה... ביקשתם להביא מטאטא חדש... ובזה הצלחתם ועל זאת אפילו רקדתם עד אורו של בוקר. מדוע אם כן לא נעשה דבר עד יום זה? מדוע אותה הזנחה נותרה כפי שהיתה? הרי לא לשם כך בחרתם בראש עיר חדש. הבחירה באה כדי לתת לראש העין "עתיד חדש"... אני מציע לך ולשכמותך להניח למטאטא החדש אותו את אוחזת בחיבוק מעורפל כאילו ואינך חיה באיזור. לפי דברייך את כן חיה בראש העין הוותיקה, אך לפי תגובותייך את כנראה מהוותיקה אך מרחפת בה בהתנשאות יתירה. ליגאל יוסף לא הייתי צריך להקים קול זעקה... יגאל תמיד האיר פנים וכיבד כל אדם אשר פנה אליו. עשה הכל על מנת שיהיה מרוצה למרות כל הקשיים בדבר. אני מופתע מאנשים כמוך ההולכים עדיין כעיוורים אחר ההצלחה ולא חיים את המציאות אותה ביקשתם לשנות. באשר לתושבים אשר חצרם מוזנחת, אפשר לראות זאת גם בחדשה. העירייה צריכה להוות דוגמא לתושבים ולא ההיפך. שלחתי כמה פאקסים למנכלי"ת על עשבייה במרכז העיר הצומחת כפרא בשדרה מרכזית, והיא עסוקה בהעמדת עובדים לחקירות פליליות... היא עסוקה בחלוקת משרדים... והיכן ראש העיר? בראש העין??? רונית רונית... עד מתי תלכי שולל אחר אותה המראה של יום הבוחר? כאלאס... חלפו עברו הימים של התהילה והחגיגות... צריכים להתחיל לעבוד. אינך צריכה לאחוז בראש המטאטא החדש מאחר וידייך לא יודעות מה הן אוחזות. עורי עורי ישנה...

yavin

New member
האמת שאני לא כ"כ בדעתך

אמנם אני לא מבין בצורה בקיאה ב100 אחוזים בדבר. אך ע"פ מה שאני יודע בוודאות שכניראה אצלנו, בותיקה, האנשים "עצלנים" או סובלית מ"פרו איכפתיות". הם אינם מתלוננים, ובמידה והם מתלוננים זה בצורה לא מכובת וברברית או לאחר הפעם השניה היא הופכת לממצב הברברי. או במדידה שונה, הם מעדיפים לבוא בדיבורים ולא במילוי טופס או שליחת מכתב [מסתמכים על מכרים מה"מגרש" הפוליטי] קח לדוגמא את תושבי השכונות החדשות [אני נותן דוגמא ממקרה שאני יודע בוודאות] לאחר ששלושה פעמים אינם התיחסו אליהם, הם פנו לעורך דין. הדבר לא צורך סכום כספי, כיוון שבמידה והנך צודק כספך חוזר אלייך. חומר למחשבה

רונית7799

New member
מסכימה לכל מילה

לאנשים בותיקה חסר שעוד יתנו את הלחי השניה, כמו שאומרים. הם לא יודעים לדרוש אפילו את מה שמגיע להם. אך מאידך, תסע פעם ברחובות בשכונת רמב"ם או על רחוב יהודה הלוי ותסתכל לתוך החצרות של התושבים, סליחה על הביטוי, אבל ממש מזבלה. ז"א שבעצם לא לכולם יש מודעות לסביבה הקרובה שלהם, קל וחומר מעבר ל- 4 אמות שלהם, זה לא ממש אכפת להם. ואולי טוב שיש לנו את תושבי השכונות החדשות, שאולי נלמד מהם קצת יותר לדרוש מה שמגיע לנו כתושבים.

רפי 11

New member
תימנים כמוך הם הבעייה

אתה תימני שחי על סטראוטיפים גזענים אתה מלין על כך שהציבור לא מתלונן ובמידה שהוא מתלונן זה בצורה ברברית / מאיפה אתה מודע על מידת התלונות לאגף שפע ל106 האם ידועות לך כמה פגישות שלי אישית היו עם ראש העיר ועם מנהל אגף שפע עמיאל חלא על הממונים על חזות העיר ועדיין לא ראיתי ששתלו עץ אחד העמידו ספסל ותימנים כמוך שחיים על מילים ימשיכו ללקק לחבורה של שקרנים ורמאים ולתמון את ראשם בחול הייתי מזמין אותך לביתי שתראה במו עיניך כמה מכתבים נשלחו וכמה ברכות בירכתי את ראש העיר על היבחרו

yavin

New member
אני ממש לא חי על שום סטראוטיפ

דבר ראשון יו"ר אגף השפ"ע בזמן הזה [את זה במקרה אני יודע] הוא מתניה יצחק. דבר שני מדוע אינך פונה למערכת המפשט ודורש את המגיע לך? זה גם צעד שהם עושים. שמשום-מה בתגובתך לא התיחסת לדבר.

רפי 11

New member
אתה רציני לפנות לבית המשםט

איפה אתה חיי האם אני כוועד שכונה יכול לבוא ולתבוע את העירייה שהם לא נוטעים עצים ולא מפנים פסולת במשך חודשים האם תאורת רחוב מעולם במדינת ישראל לא הוגשה תביעה כזאת וזה בדוק ומתנייה יצחק הוא חדש כאיש פוליטי והמנהל בפועל הוא ידי מזה 30 שנה עמיאל חלא תושב שכונת רמבם אתה יכול לפנות לעמיאל חלא ולשאול אותו תראה מה יהיו התשובות שלו שאין כסף לספסל שעולה 1000 שקלים

yavin

New member
====

אז קודם לכן תן לי לתקן אותך. מתניה יצחק הוא לא חדש, אלא הוא פשוט תקופה מסויימת לא היה חלק מהעירייה. את אגף השפ"ע הוא הקים בעברו הרחוק מאוד... [ממליץ לך להתעניין מעט בשביל לדייק, אם התעניינת אך מישהו הוליך אותך שולל] במקרה של מתנייה אני מקורב אליו, אך אני לא נוטה לכיוונו או לנגדו. כמו שאמרי בפורום עצמו אני ליברלי. אך מותר לי להגיד את דעתי כשהם לא עוברים את חוקי הפורום [בדיוק כמו כולם]. וכן, במידה ופנו פסולת לא מתבצע ואין איש בעירייה אשר לא מגיב לפניותך [אשר נעשות בצורה הנכונה והתיקנית] יש באפשרותך לפנות לגורם במערכת המשפט או לאדם או משרד בעל סמכות יותר גבוהה. איני מתפלא שאדוני מתפלא. כי העובדה היא שב"שכונות החדשות" היו פוים ישר לגורם יות גבוה או למערכת המשפט בלי היסוס אך עם הפעלת הדעת לפני זה. ואדוני, שכבודו עומד לפניו, חש פליאה בדבר. חומר למחשבה [אני מבקש לפני שאתה מגיב תעבור על זה שוב ותעביר את מחשבתך שנית]

רפי 11

New member
חחחחחחחחחחח אתה מצחיק ילד

אני מציין את יום הולדתי ה44 ומעולם לא שמעתי תשובה שגרמה לי לצחוק כמו תגובתך ישנם אנשים שעובדים בעריות במדינת ישראל ולא מקבלים את שכרם שנתיים ובית המשפט לא מתערב אז בית המשפט יגזול מזמנו היקר בשביל לפתור בעייה של התקנת ספסלים ושתילת עיצים הנכד שלי יתגייס לצבא עד שאשמע מבית המשפט

yavin

New member
אז בוא תגיד לי אתה

איך אתה מס]יק את הפער בטיפול בין השכונות החדשות לעומת השכונות הותיקות? וכרגע עיריתנו במצב של שיקום למרות הקשיים הכלכליים. אתה צריך להבין שזה תהליך. וזה לא משנה מה קורה בעריות האחרות , העובדה שכרגע עובדים כאן מקבלים את שכרם. עם כל הכבוד לפאת גילך [כמו שאמרתי, כבודך עומד לפנייך] תענה עניינית לשאלה ואל תנסה "לבוא מאחור". לדעתי ההתכחשות שעכשיו אתה נמצא בא זה גם חלק מהמצב שאני מנסה להסביר לך בהבל, "ביננו" , ל"בינם". כוון שהעובדות מדברות. [תראה, אני אמנם ילד, ואני מעריך כיוון שאתה מודע לעניין אז היחס שלך למילותיי הוא פחות מוערך, ובצדק. אך יש דברים שההגיון של ילד ושל מבוגר אמורים לפעול בצורה דומה. כמו היסתמכות על עובדות.]

yavin

New member
../images/Emo26.gif

כשאני חושב על כך, בין כה וכה תשאר עומד על דעתך. כמו שאני "עומד על סטראוטים שלכתיבים לי" בדיוק אתה כך על סטראוטיםמ שאתה מכתיב לעצמך. אם את האפשרות לגרום לך את השינוי במחשבות אז אין טעם להמשיך את ה ששירשור הזה, כיוון שהוא אינו פקטיבי. רק לציין שלא לשכוח שיקח לראש העיר זמן לשקם את העיר ולקדם אותה ל"עתיד החדש" שהוא דיבר עוד לפני הבחירות. כניראה אתה שוכח שוב, שראש העיר קיבל את העיר עם תשתיות רעועות, וכאשר התשתית רעועה בונים מחדש את הדבר או לעיטים משקמים [כדי לא לגרום בעתיד למפלה]. ראש העיקר היה צריך להיתאקלם, לסדר דברים מהעבר, לטפל בדברים ההכרחיים. אני מוכן לקחת על עצמי פרוייקט [בואו ננסה] כל מי שיש לו דברים דחופים לסדר ולשפר [שפוגעים בנפש או בבריאות - זה דבר ראשון] ואני יעביר את זה האלה. נעקוב אחרי זה. בואו נעשה את זה. במידה ואתם מסכימים תכתבו כאן ואני מהיום בערב, או מחר יתחיל לקחת מכם את התלונות ולהעביר אותם האלה.

kasum47

New member
האם ימונה שופט לנהל את העיר?

לדבריך יבין יש להבין שעל כל מחדל שלטוני באשר לטיפולו או לאי טיפולו, עלינו התושבים לפנות לבתי המשפט. אם תעמוד על דיעה זו עוד אחשוב שאנחנו נמצאים בסידרת אנימציה אותה יוצרים בני אנוש החיים בכוכב צדק. יבין, אנחנו פה... אנחנו על הקרקע... כולנו, אני ואתה, רונית והלוחש, רפי וחזי צריכים לדאוג שהשלטון החדש יעשה הכל למען ראש העין רבתי. בוותיקה נשמעות תמיד הטענות שכאשר פורצת בעיה הטעונה טיפול מהיר, אז הטיפול מתעכב ונראה כאילו ונשכח, אך כאשר בעיה כלשהי מתעוררת בחדשה, כל המערכות קופצות כאילו ועוד רגע תפרוץ מלחמת עולם. נכון שזה היה גם בשלטון הקודם... אך למה גם בשלטון הנוכחי? הרי לא מעט של תושבים מאוכזבים נתן את קולו ואת קולות משפחתו לבחירת ראש חדש ושלטון חדש. לפי דברי יניב, תושבי ראש העין יבלו את מרבית זמנם בבתי המשפט. בוא נחסוך לבתי המשפט עומס יתר של תיקים, גם כך הם עמוסים בתיקים שטיפולם ממתין כבר שנים. האם תרצה שתלונת התושב המחכה להחלפת נורת רחוב או לפינוי וכל דבר אחר ימתין על טופס בארכיונים העמוסים עד סוף הקדנציה ואולי אף יותר מכך? בטוחני שאינך בעד זאת. אז מה עושים יבין?? אתה עדיין מעוניין להגיע לבתי המשפט? יודע מה, יש לי רעיון בשבילך. רעיון שיעזור לך להגשים את הצעתך - שלח מכתב כמנהל הפורום לשר המשפטים ותבקש ממנו שיקים במיוחד לתושבי ראש העין בית משפט, יותר מכך, הצע לו להביא לנו בית משפט נייד, כך שהתושב לא יצטרך להמתין בתור כמו לקופ"ח... תחשוב על זה יבין... עד שבית המשפט הנייד יגיע לעיר, כדאי מאד שהתושב לא ישב לו במרפסתו וישלב זרוע, וזאת כאשר למרגלותיו מככבות העזובה וההזנחה הטעונה טיפול מיידי. יבין... הבטח לי שבתגובתך הבאה תציין שזו היתה בדיחה ללא המשכים.

yavin

New member
קח דברים בפרופורציה

כמובן שעל פינוי אשפה לא היית פונה לבית המשפט, אך זה במידה ואין יחס מהערייה ופניתך אליהם נעשתה בצורה הנכונה והדבר יוצר זיהום סביבתי ומשפיע אל התושים, אני לא רואה בזה שום דבר פסו לפנות למערכת המפשט. הבריאות שלי שווה את זה שאני "יתרוצץ במערכת המשפט". עכל דבר הוא בפרופרציה. ושוב, המהפך אינו מתקיים בשנה שנתיים, זה כמו שיפוץ ביניין אשר מורכז משכבות מסויימות. במידה והמהנדס לא יחקור ו"יבזבז" זמן על חקירת תוכן המבנה, הוא יגרום למפלה גדולה ולמחדלים. במידה ודעתך אינה כמו שציינתי ואתה חולק עלייך. אז אני מעוניין שתסביר לי איך לדעתך, אך בלי בתבתאויות, בפרופורציות, בשכונות החדשות מתפלים ע"פ דברייך יותר? [אני מעוניין לשמוע - אולי אני יענה אפילו לאחר מספר ימים , כי זה גם חומר למחשבבה בשבילי.]

kasum47

New member
ליבין

בראש העין הוותיקה גרה אוכלוסיה "שמרביתה" משתכרים בעמל יומם, ומי שכבר העמל מאחוריו, זוכה לקיצבת פנסיה זעומה ויש אפילו שמקבלים לדמי מחיה מהביטוח הלאומי. כאשר אתה בא ומבקש מתושבים אלו לפנות לערכאות ולבזבז את דמי מחייתם על זאת, הרי שהם יעדיפו להישאר עם אותן פרוטות מחיה מאשר להשליכן עבור טירדה זו או אחרת. מרבית האוכלוסיה החדשה שהגיעה לעיר, אין לה דאגות של פרנסה ויש אפילו שחדלו בטירחת העמל וזוכים לדמי פנסיה משובחת. תושבים אלו השקיעו את הונם כדי לזכות באיכות חיים משופרת, זמנם הפנוי רב הוא (בפרט של יוצאי צבא הקבע) וטבעי הדבר שכל פרט או מחדל באיזור מגוריהם יזכה לטיפול מהיר בלא פשרות. אין להם בעיות פרנסה וכיוצ"ב לעומת התושב שחי בקושי מקיצבת העמל היומי שלו. זה ההבדל בין השניים. התושב הוותיק התרגל לקבל את המעט ולהודות לאל. התושב החדש הגיע כדי להתחדש ולחיות טוב ולכן אינו מתפשר, כל שכן כאשר הזמן שלו פנוי לזאת. אגב, אני לא עושה הכללות מאחר וגם בשכונות החדשות יש כאלו שהזמן שלהם יקר לפרנסתם. לאור זאת, מובן הדבר שטירדת התלונות לא אקטואלית לגבי הוותיקה, ולכן נתנו את קולם לתקווה החדשה, לכותרות העתיד החדש, להכרזות הענק על ראש העין מחודשת יותר. ואל תזכיר לי שוב את העבר... העבר מאחורינו ואני מצפה מתושבים שנתנו את קולם לבחירת החדש משום רצונו הכנה להביא לנו את העולם החדש ולא כדי לשנוא את הישן ולמחוק אותו כליל. יגאל יוסף סיים את תפקידו כראש העיר... נבחר ראש עיר חדש... חלפו עברו כבר ימים שאין להם מספר, אז אנא - אל תשלח אותנו לבתי המשפט. אמור לקברניטי העיר, לאלו שנבחרו, שלא יפסחו על הוותיקה ושישקיעו בה את מה שהבטיחו בטרם יום הבוחר. ובמקום להילחם על כסאות ומשרדים בעירייה, שיתחילו לדאוג לעיר המוזנחת. נבחרתם כדי להעניק לה שינוי, נבחרתם כדי לתת לה יחס.... (המשך יבוא)

kasum47

New member
המשך... וסיכום

יבין, אני משוכנע שהבנת את מה שכתבתי לך כי אתה חי בראש העין הוותיקה, חי בה ורואה את ההזנחה הסביבתית נמשכת גם לאחר שהוחלף השלטון... ובוא לא נציין את התושבים וחצרותיהם הפרטיות, כי אני ואתה יודעים היטב שגם בחצרות שבקירבתך איננו רואים שיפור או ניסיון לכך, כי הרי אתה יודע שאלו העמלים מבוקר עד ערב לא מוצאים את הכח לכך, וכידוע לך, רבים מהם (מהוותיקה) מחזיקים חצרות גדולות מאז עלו ארצה. יש כאלה שקשישותם תפסה אותם ואין יד עוזרת, בשל ריחוק היורשים המצפים רק לבוא יום החלוקה או המריבה, ומצידם שהקשישים האישיים והפיליפינת הצמודה, יחד עם הירושה, יחיו בהרמוניה של הזנחה... אסכם: אני ואתה לא מעוניינים להגיע לבתי משפט כדי לזכות לשרות משלטון של "עתיד חדש"... אני ואתה חייבים לקבל כל שרות ממשרתי הציבור משום שהם, מקבלים את שכרם מתקציבי המיסים אותם אנחנו מפרישים למדינה ולעירייה. אני ואתה לא מעוניינים לשלם עוד מסים עבור פתיחת תיקים ובזבוז ימי עבודה כדי לרוץ אחר הוצאת צו משפטי כנגד פקיד עירייה או מנהל אגף. אני ואתה רוצים לקבל את השרות המגיע לנו ולא יותר.

yavin

New member
לאחר מחשבה...

יש בדברייך לא מעט צדק. אני חושב שהרעיון של המפגש הוא מעולה נצתרך לדון, בנושאים שבהם נרצה לשוחח עם ראש העיר, כאן בפורום. ולאחר מכך להעביר את זה לשולחנו של ראש העירץ הגיע הזמן על באמת במקום שנלחם אחד בשני "נצא לאור" ונפעל בצורה מאוחדת להביא את ה"עתיד החדש" ל "הווה חדש", כשאחד אוחז בשני כדי לתמוך בו ולהגיע אל פסגת ההר.

למעלה