לקראת סוף החג...

לקראת סוף החג...

אם אינני טועה,להשתכר בפורים זה מצווה. מהסיבה הזאת הכנתי שאלון קטן על הרגלי השתייה שלכם. לטס בגין: א) משקה אהוב ב) לשתות במסיבה/הופעה/פאב? ג)שותים בשמחות או מתוך עצב ד)האם את/ה יודע/ת לשים לעצמך גבול? ה)כשאני שותה אני מרגיש שכיף לי/אני נעשה עצבני/אני לא שולט בעצמי/אני מעורפל ומבולבל.ו)לערבב או לא לערבב?ז)כמה פעמים בחודש יוצא לך לשתות?ח)מקרים משעשעים שקרו לך אחרי ששתית/ה ט)תאר את ההאנג אובר הכי רצחני שהיה לך י)האם נשבעת אי פעם שלעולם לא תשתה יותר אלכוהול? האם קיימת?

נימרודל

New member
המ....

א) משקה אהוב? לא ידוע בינתיים... ב) לא. ג) רק בשמחות. ד) אני תמיד שמה לעצמי גבול. ה) כיף לי. ו) בעיקרון רצוי לא לערבב. אבל אני לא שותה יותר מדי, אז זה לא עד כדי כך משנה... ז) בערך פעם בחודש. תלוי. ח) מקרה משעשע? התחלתי לרקוד סלואו עם אח שלי. ועשינו סיבובים וכאלה. ט) הוא לא היה רצחני. היה לי כאב ראש וטעם די מגעיל בפה. י) לא נשבעתי. ולא היה מה לקיים...

LordOfSpells

New member
יאפ. לחץ חברתי זה דבר קיים...גם אם

כולם פה יתכחשו לזה... הפעם הראשונה היא בד"כ בגלל לחץ חברתי.

נימרודל

New member
אני מסכימה...

אפשר לקרוא לזה לחץ חברתי אפילו עם האח הגדול שלך בא אליך ושואל אותך אם אתה רוצה לטעום ממנו קוניאק. אהמ... :/

הפעם הראשונה היא ממש לא בגלל

לחץ חברתי. הפעם הראשונה ששתיתי אלכהול היה בגלל שאבא שלי שאל אותי אם אני רוצה לטעום. שום לחץ חברתי ושום כלום. כיום אבא שלי מנסה להפוך אותי לאלכהוליסטית.. תוך כדי השמעות "את צריכה לשתות יותר" "אני ממליץ על כוס יין" בגלל שיש לי זרימת דם לא תקינה

זה שאלון שאני אוהב!

א.משקה אהוב בריזר אבטיח וסמירנוף אייס ב.אני אוהב לשתות בהופעות ןבמשחקי כדורגל ג.אני שותה מתוך שמחות ד.אני יודע לשחים לעצמי את הגבול ה.שאני שותה אני מריגש שמח ואז מעורפל ואז אני הולך לישון ו. לא לערבב! ז.4 5 פעמים בחודש ח.חח אז ככה נסענו לים כל החברה בלילה עשינו מדורה והבאנו המון שתיה בירות בריזרים וזה.. ארז שתיתי קצת בפירוש קצת 5 בירות כולה ואז אמרו לי שאני ניסיתי לעוף ושצעקתי שאני פיטר פן ושהוק הוא חמור ים.. חחחח ט.לא רוצה :\ י.לא נשבעתי שאני לא ישתה יותר כי אני שותה באופן מוגבל רק במשחקים ובהופעות ולהופעה אני הולך פעם בחודש אז ..

LordOfSpells

New member
אני הפסקתי...נדמה לי.

: א) משקה אהוב-אממ. שרידנס. ושיבאס. ו WOO WOO. ופינלנדיה. והיינקן, טובורג וקרלסברג. ב) לשתות במסיבה/הופעה/פאב?-הכל! ג)שותים בשמחות או מתוך עצב-הכל! ד)האם את/ה יודע/ת לשים לעצמך גבול?-בד"כ. תלויי. שזה אלכוהול איכותי אני לא מפחד לשתות הרבה כי כך או כך לא יהיה האנג אובר. שזה חרא של ילדים קטנים אני שם לעצמי גבול. ה)כשאני שותה אני מרגיש שכיף לי/אני נעשה עצבני/אני לא שולט בעצמי/אני מעורפל ומבולבל. - כיפלי או מדוכא...אחד מהם. ו)לערבב או לא לערבב?-בטח לערבב. משתכרים הרבה יותר מהר ככה. ז)כמה פעמים בחודש יוצא לך לשתות?- אני מנסה להפחית בכמות...אבל בד"כ זה בין...אממ..4 ל6...במקרים הקיצוניים 10...אבל אף-פעם לא יותר מ12. ח)מקרים משעשעים שקרו לך אחרי ששתית/ה- הו, פאק. שי כ"כ הרבה. שלא תדעו... ט)תאר את ההאנג אובר הכי רצחני שהיה לך- שנה שעברה, כיתה י"א, סיימנו א תהבגרות בכימיה, שתיתי קגלביץ' כמו אידיוט, כי בתור ילד רוצים משקאות זולים, לא איכותיים. זאת נדמה לי הייתה הפעם השישית שבה נשבעתי שאני לא שותה יותר. י)האם נשבעת אי פעם שלעולם לא תשתה יותר אלכוהול?- אין ספור פעמים. האם קיימת?- לא. אז במקום זזה החלטתי עכשי ושאני פשוט מוריד את התדירות והכמות.

הו. אני לא שותה. אבל..

א) משקה אהוב: בירה.
פשוט אך מנצח
ב) לשתות במסיבה/הופעה/פאב? לא יודעת. ג)שותים בשמחות או מתוך עצב. שותים כשבא לשתות. ד)האם את/ה יודע/ת לשים לעצמך גבול? בוודאי. ה)כשאני שותה אני מרגיש שכיף לי/אני נעשה עצבני/אני לא שולט בעצמי/אני מעורפל ומבולבל. כשאני שותה אני לא מרגישה כלום. אני לא שותה מספיק כדי להשתכר
ו)לערבב או לא לערבב? תלוי מה לערבב.. וודקה ומיץ אשכוליות? בכיף. ז)כמה פעמים בחודש יוצא לך לשתות? השאלה היא כמה פעמים בחיים יוצא לי לשתות. ח)מקרים משעשעים שקרו לך אחרי ששתית/ה.. אני וואל הפחדנו אנשים ברחוב.. אבל זה לא היה קשור לעובדה ששתינו. אנחנו מפחידות אנשים ברחוב גם בלי לשתות.
ט)תאר את ההאנג אובר הכי רצחני שהיה לך: never had one. ואני לא מצפה שיהיה לי. י)האם נשבעת אי פעם שלעולם לא תשתה יותר אלכוהול? האם קיימת? אני לא מתייחסת לאלכהול כאלכהול.. אלא כמשקה. יש משקאות שטעימים לי ויש כאלה שלא. את אלה שטעימים לי אני משתדלת לשתות במידה. וארמ זהו.

Mine

זה לא הולך לפי השאלות: אני אוהב לשתות בירה איכותית (הייתי שותה הרבה קרלסברג/טובורג/גולדסטר/הייניקן. החלטתי להמשיך הלאה...) שותה בכלל מקום כשיש מצברוח וחבר`ה טובים לידי. בד``כ אני שם לעצמי גבולות (אני נוהג למתוח אותם לעיתים), לכן רוב הזמן אחרי שאני שותה אני מכייף (וגם עושה שטויות), אך היו כבר מקרים שהגעתי הביתה לגמרי על אוטופיילוט (למזלי עוד לא היה מקרה שסחבו אותי הביתה). מתוך נסיון מר למדתי שלערבב מאוד לא מומלץ (ערב אחד היואה יום הולדת לחמישה אנשים שהכרתי. היינו 15 איש בערך והבאנו המון, אני אומר לכם טונות

המשך

של אלכוהול מהסוג הזול (בירה רד הורס ואיגל, וודקה בבקבוקים של שני ליטר ממקור לא ידוע). שתינו המון ועירבבנו בלי חשבון. אני לא יודע איך,אבל הגעתי הביתה בעצמי. למחורת היה לי את ההאנג הכי חזק שחוויתי אי פעם. נשבעתי לא לשתות וודקה יותר(ולמרות שלא קיימתי אני כמעט לא שותה אותה עד היום, ואם כבר שותה אז פינלנדיה) . כמו שכבר כתבתי אני די שובב אחרי ששותה. היו מקרים שחיבקתי עצים ודיברתי עם עמודי תאורה (להפתעתי לא מזמן גיליתי שאני לא היחיד בארץ). השיא הגיע כשהתאוררתי בבית לא מוכר עם מישהי שעד אז לא הכרתי. זהו. שיהיה חג

למעלה