לקראת סוף החג...

idanem

New member
לא לקגלביץ'?

תשמע, וודקה מספיק איכותית ל-30 שקל, אין לנו כסף לאבסולוט...

שני חברים שלי כבר קיבלו

הרעלת אלכוהול מקגלביץ`. לדעתי עדיף לאסוף כסף למשהו טוב יותר, או לקנות טקילה של כרמל מזרחי ולהקפיץ אותה עם ספרייט. ובכל זאת תהנה

LordOfSpells

New member
טקילה טובה לא מערבבים עם כלום.

אבל מעולם לא שתיתי טקילה של כרמל מזרחי, אז אנ'לא יודע.

LordOfSpells

New member
אל תגיד "קגלביץ'" ו"איכות" באותו

משפט. אתה לא חייב לשתות בקבוק שלם כדי להשתכר, אתה יודע. מתאגדים 4 חברה, כל אחד שם 11 שקל יש פינלנדיה. כולה 15 שקל יותר, אבל זה פי מאה יותר טוב.

idanem

New member
טוב נו...

קבלביץ' זה באמת חרא..אבל זה הדבר הכי טוב שיש לנו בקיבוץ..בעצם, זה הדבר היחיד שיש לנו בקיבוץ, אז נשארים עם זה...

genz

New member
בירה!!

אז מה עם זה חלש! עדיף בקבוק טובורג אדום על פני כל וודקה שטעמתי

LordOfSpells

New member
טובורג אדום...אתה כמו אבא שלי =)

לא שיש לי משהו נגד, פשוט אני מעדיף גרין. אבל גם אדום זה מעולה =) ובירה זה לא חלש...בבירה יש אולי פחות אחוזי אלכוהול, אבל בפחית בירה יש קצת יותר אלכוהול מבשוט. בבקבוק יש יותר.

genz

New member
ההורים שלי שותים גרין

זה גם טוב. ואולי יש בבקבוק בירה יותר אלכוהול מבשוט, אבל שוט אתה מויד מהר ואז זה מגיע לראש יותר מהר.

Faded Life

New member
אוו.. אלכוהול! ../images/Emo99.gif

א. סמירנוף/בקרדי ב. בכולם
ג. גם וגם. ד. בהחלט. ה. האמת שלרוב זה לא משפיע עלי , וכשכן אני פשוט מרגיש טוב. ו. לערבב , אבל לא במקום הומה אדם.
ז. הרבה. ח. לא קרו לי הרבה מקרים משעשעים עם אלכוהול. -אבל עם חומרים אחרים כן- [המבין יבין.
] ט. לא היה לי מקרה קצוני יותר מבחילה וסחרחורת י. אוי , לא

נימרודל

New member
זה לא עצוב...

כל עוד הבנאדם יודע לשתות ולשים לעצמו גבולות זה לא כזה נורא. לא בריא במיוחד- אבל זה סיפור אחר... יש כאלה שמתחילים לשתות מוקדם יותר. ויותר גרוע מזה, הם שותים המון המון ובעיקר המון זבל.

לא קשור לגבולות הוא ילד קטן עדין

וזה שהוא ילד קטן אומר שאסור לו לשתות כי אחרי זה יש סיכוי שיהיו לו נטיות לשיכרות בגיל בוגר יותר

Faded Life

New member
נטיות זה טוב.

סתם בצחוק
אני , ההורים שלי נותנים לי לשתות אלכוהול מגיל ארבע בערך , מכיוון שהם טוענים שככה אני אלמד איך לשתות.. וזה דיי נכון. אני יודע מתי לשים לעצמי גבול , ומתי להפסיק לשתות. ואני גם לא מכור או משהו.. אז אני לא רואה בזה בעיה.

אני יגיד לך במה אני רואה בעיה

אני רואה בעיה בזה שילד בן 13 שותה הרבה ומבין במשקאות כאילו הוא כל היום מוריד בירות ודופק וודקות כאילו אין מחר. ואם ההורים שלך מביאים לך לשתות שיהיו בריאים אני לילד שלי יביא פעם אחת לשתות וודקה קלין והוא יגעל ומאז הוא לא ישתה יותר

Faded Life

New member
ככה אתה רואה את זה.

ואני רואה את זה שזה לא מזיק , וזה לא מזיק כי אני יודע לשתות , אז אין בעיה בעצם. לא?

למעלה