לנאיביות ..אין לי כתובת לאן לשלוח

ה מוזה

New member
לנאיביות ..אין לי כתובת לאן לשלוח

לך ..נאיביות כל כך הרבה שנים שאת חלק ממני ..מיום נשימת אפי הראשונה נתת לי אי של שלווה של שקט נפשי ,בטחתי בך בעיניים עצומות הלכתי איתך לכל מקום אליו הובלת אותי רק איתך הרגשתי שלמה .. איתך אני - אני לא מזמן אבדת לך כמו ילדה קטנה אבודה בין עשרות מבוגרים שמניפים מולה אצבע מאיימת האומרת " אמרנו לך שבגללך היא תפגע " את כפוית טובה תלכי לך ממנה עזבי את נפשה רק כאב את מביאה לה לו רק ידעו ..נאיביות שלי ..לו רק ידעו זו לא את שהלכת לאיבוד .. זו אני שאבודה בלעדייך ..זו אני שאיבדתי חלק ממני אני עדיין מחפשת אותך .. אני צריכה אותך איתי כדי להיות שוב אני חתיכה בי חסרה וזו את נאיביות את שהבטת דרך עיניי בכל נפלאות העולם כאילו העולם נולד רק לך את שהבטת דרך עיני באותו מבט אוהב שמולך בלי כל חשש וחשד .. את שדרך עיניי הראית לי את הצד הטוב באדם אני צריכה אותך איתי ..כמו אוויר לנשימה כשאת לא איתי הנשימה נעצרת והשדים משתוללים רק את יכולה להרדים אותם בחזרה רק את יודעת את שפת הנשמה רק את יודעת לשיר לי בלב רק את יודעת לתת לי אי של אהבה חלום ושלווה

tairon

New member
נאי (ו) ביות ב..../images/Emo82.gif

נאי וביות הם זוג מנצח כשהם מצויים ביחד האהבה בניהם היא השולטת.. הם בנו את ביתם עם הרבה נשמה.. ולעיצוב ביות היתה אחראית. היא הניחה שם צבעים רכים לכל אורך גוף הבית... צבעים שהשרו שלווה אי של שלווה מטובל בחלום וקורטוב של אהבה.. נאי התגאה בכשרונה הבלתי נלאה של ביות הוא כל כך היה מחובר אליה... וכך הם בנו את ביתם לתפארת... וחיו שם באושר עלאי.. בלילות נאי היה שר לביות שירים שקטים .. ממש כמעט ללא זיוף טוב נו היא לא ידעה שהוא צבר שעות של אימון במקלחת... הם ראו בכל דבר את הטוב שהיה.. והתרכזו זה בזה.. וכל עוד הם היו מחוברים יחד היה להם את הכוח .... פעם אחת היתה בינהם אי הסכמה והוא נאי עזב את הבית בטריקת דלת איומה.. ובבת אחת הריקנות חדרה פנימה מאי של שלווה כל הבית הפך להיות אי שלווה... והכל כמו קפא ונעצר... ביות לא ידעה מה לעשות.. היא ראתה אייך גוף הבית לפתע קיבל צבעים קודרים... וגוף הבית נדמה כמו שהלך לו לאיבוד.. ביות התיישבה שם חסרת אונים... הרי לללא נאי אין ביכולתה להתקיים... ומה כל זה שווה עם הם לא יחד?.. ואז נשמע דפיקה על הדלת .. ביות זינקה לעבר הדלת.. ושם עמד נאי עם זר פרחים ענקי בידיו... וחיוך נבוך... נאי(ו) ביות יחד לעד ... למה כל זה???... כדי לומר לך שגופך הוא כמו בית לנאיביות והיא לא הלכה ממך היא שם ממתינה בשקט ... ושאת תרצי היא תחזור אליך..

למעלה