למי שמכיר

Silver Surfer

New member
מממ

לכל עצם יש אנרגיה פוטנציאלית בלי קשר לזה שהוא נע או לא, (קוביה על שולחן, יש לה אנרגית גובה פוטנציאלית, אם תעיף תשולחן היא תיפול). אולי אתה לא הכי אוהב את ליין האולטימייט אבל אני ועוד הרבה קוראים אחרים כן אוהבים אז ההשמצות שלך קצת פוגעות. ולסיום, אני לא בטוח שרק באולטימייט הוא טען מישהו למוות (אני זוכר באנקנני שהוא טען רכבת כי כולה הייתה מלאה במוטציות מוזרות כאלה, כרגע החוברות האלה ארוזות כי אני עובר דירה עוד שבוע בערך אז אני לא יכול לבדוק את זה. כשאני אוכל לבדוק אני אבדוק.)

illustrator

New member
ושוב....

אם תזיז את השולחן, האנרגיה הפוטנציאלית שבקוביה תהפוך לאנרגיה קינטית, והקוביה תנוע! כנ"ל לגבי כל עצם שגאמביט "יטען". אני חושב שהאולטימייט הם עלבון למקור. זכותי לחשוב כך ולאמר זאת.

Lion_Heart

Well-known member
גמביט

משתמש רק בשבריר מכוחותיו . אם הוא היה רוצה הוא היה יכול לפוצץ את כדור הארץ!! וזה קרה. . .במימד אחר וכן יש לו יכולת הקסמה פסיונית!!

בואנה מה יש נגד DC באטמן ביונד

זה גאוני באטמן צעיר עם חברה שאפה ומוזיקת רוק מה עוד

Deathatred

New member
בקשר לבאטמן ביונד

יש כמה קונספציות של הסדרה שאני לא אוהב - כמו עיצוב חזותי מנותק מהעיצוב הגותי והאפל של טים ברטון, החלפתו של ברוס המתוסבך והמאיים בטרי מגינס (מעין ורסיה של רובין) והעובדה שזו סדרה טלוויזיה ולכן יש פשרות בריאליזם (סרטי הוידיאו של באטמן הרבה יותר אפלים וריאליסטים). מצד שני, הסדרה מחפה על המגרעות הנ"ל בחליפה מגניבה ותסריטאות טובה. סה"כ, סדרה שכיף לצפות בה.

Lion_Heart

Well-known member
../images/Emo58.gifמישהוא ראה. . .

את הסרט batman beyond-retern of the joker ?? סרט יפיפה וגם דיי טרגי לפעמים

כה יש לי אותו יחד עם כל הפרקים

חביב תראו איזו בושה הפורום לא מדבר על אקסמן (""סתירת לחי מצלצלת)

למעלה