למי שמכיר

פיראית זה עלוב אני רושם את זה

כי אם יש כאלה שלא מבינים אנגלית ומניחים שמה שרשום בכיתוב זה ככה אבל מעכשיו לאחר שפקחת עיני אני רושם רק תשמות המקורים לא קראתי את אקסמן הקומיקס סורי

Deathatred

New member
גמביט

זו פתיחה בשחמט שבה מתבצעת הקרבה של רגלי על-מנת לזכות ביתרון עמדתי או חומרי בהמשך. דרך אגב, איזה כוחות יש לגמביט חוץ מלהמיר אנרגיה פוטנציאלית לקינטית (דבר שמתבטא פחות או יותר רק בלזרוק דברים מתפוצצים שכוח האש שלהם חלש להפליא (היריות של ציקלופ וסופה [ברקים] הרבה יותר חזקות)?

Deathatred

New member
המממ

הייתי מעדיף יכולת ריפוי עצמי מהירה ולהבים מאדמנטיום...

chatenoire

New member
זה בערך הכל

אבל ידיד עם הידע הגדול ביותר בקומיקס שאי פעם יצא לי לפגוש טוען שהגמישות שלו גם היא חלק מהכוחות, ואני בהחלט לא מתווכחת.

Silver Surfer

New member
מממ

המוטציה שלו מתבטת בעיניים שלו (האישונים אדומים והלחמית שחורה), וגם בכך שהוא יכול לגרום לאנרגיה הפוטנציאלית של החומר להפוך לאנרגיה קינטית (אנרגית תנועה) וככה לגרום לו להתפוצץ! יש לזה שימושים טובים כמו לדוגמה לקחת את הבית שלך ולפוצץ אותו או לבוא אלייך ולגרום לאנרגיה הפוטנציאלית של הגוף שלך להפוך לאנרגיה קינטית (אתה לא רוצה לחשוב על מה שיקרה לך...).

chatenoire

New member
יש לו קלאסה

ודאי שהוא לא יפוצץ מישהו. בשביל לפוצץ מישהו הוא צריך להיות קרוב אליו מדי, ובקרב זה לא הגיוני, מה גם שזה די וולגרי ולא אלגנטי בכלל. ובקשר לשרמנטיות שלו, נו באמת. זה לא חלק מהכוחות המוטנטיים שלו וזה לא נובע מהיותו צרפתי - אחת מתכונות האופי של גמביט היא שרמנטיות. יצא לי לפגוש די הרבה צרפתים לא שרמנטיים בכלל.

אל תעשה הכללות גבמיט שרמנטי

בגלל המוטציה הנה הוכחת בעצמך רוב הצרפתים לא שרמנטי (זה בצחוק אל תיקח ברצינות)

Silver Surfer

New member
מממ

היא בת, וגאמביט פוצץ את האמר הד (ראש פטיש לכל האוהבים של התרגום לעברית) בultimate x-men #14, אני בטוח שהוא פוצץ עוד אנשים לפני, אבל הסיבה העיקרית שלא רואים אותו מפוצץ מישהו בסידרה/בקומיקסים היותר ישנים היא בגלל הקומיקס קוד שאסר על אלימות ברמה כזאת (סתם טמטום).

אני צריך לקרוא תקומיקס

מישהו מתנדב הפעם הבאה שאני יהיה בחנות קומיקס תיהיה עוד איזה חודש אני הולך למיביאים יש לי סתם לידע כללי BATMAN BEYOND אבל לא הכל וזה מעציב אותי:( ממש איזה 7 מתוך 26:( ודקסטר קיבלתי מתנה:)

Silver Surfer

New member
בעע

דווקא DC יש לך? תבוא לדוכן של cnv או של קומיקום ותקנה שם חוברות!

chatenoire

New member
בוא לדוכן של קומיקום

ביום ראשון הקרוב ב"קניותר" בנס ציונה. יהיו שם הרבה אקסמן והרבה מאוד דברים אחרים. אפילו קומיקס ישראלי! (על ארינאה שמעת?)

illustrator

New member
בעעע

המקום היחיד שגמביט פוצץ מישהו זה אולטימייט, כי רק שם עושים כאלו דברים גועליים ומפגרים. כמה דברים: 1. אנרגיה קינטית היא אנרגיה של תנועה. גמביט לא מפוצץ עצמים שלא נעים! הוא "טוען" עצמים בכמות גדולה של אנרגיה קינטית, גדולה יותר מזו שהעצם יכול בעצם להכיל (דבר שמקל עליו לזרוק קלפים, למי שניסה ולא ממש הלך לו), וכאשר העצם פוגע במשהו, עומס האנרגיה שמשתחרר בפתאומיות גורם לפיצוץ. בסידרה המצויירת טעו בקטע הזה, וגם באולטימייט. 2. טעינת האנרגיה לוקחת זמן, וככל שהעצם גדול יותר, כמות האנרגיה שהוא יכול להכיל גדולה יותר. בגלל זה גאמביט לרוב יזרוק עצמים קטנים, כמו קלפים, שניתנים לטעינה במהירות. כדי לפוצץ בן-אדם, גאמביט יצטרך להחזיק אותו זמן רב (לצורך טעינה), ואז לזרוק אותו. מוסר השכל: אל תאמין לכל מה שאתה קורא באולטימייט.

למעלה