למה קורה ש...

אמאל4

New member
למה קורה ש...

כשאני זקוקה לו במיוחד,הוא בדיוק בישיבה ולא זמין,מגיע מאוחר או בכלל לא מגיע? איך זה שכשאני הכי על הפני הכי לבד והכי עצוב לי הוא כזה עסוק? למהההההההההההההההה?????????????????????????????????????????????????

אמאל4

New member
קבלתי טלפון מצרפת.

אחות של אימי נפטרה. אימי נפטרה לפני 6 שנים בגיל 57 מארוע מוחי. הכל חזר אלייץ רע לי ובכיתי נורא. והאדון? לא זמין!!!

רינת 26

New member
דבר ראשון אני משתתפת בצערכם

ודבר שני, זה קשה, אני יודעת... להבדיל אלף אלפי הבדלות, בהריון האחרון הייתי בשלושת החודשים האחרונים בשמירת הריון בבית, ובחודשיים האחרונים שלו עם צירים שהתחילו כמוקדמים ואח"כ כבר נכנסו ללידה איטית. כל פעם שרציתי ללכת למיון הוא לא היה זמין, שלא לדבר על זה שעוד יש לי ילד בן שנה ותשע, ולכי תסעי לגן להחזיר אותו (עם צירים, אני מזכירה), ואח"כ עוד כל המשחקים האלה וההשתוללויות, וזה שהוא רוצה על הידיים.... שוב, להבדיל אלף אלפי הבדלות, אבל זו חלק ממציאות חיינו - להסתדר לבד... כנראה גם ברגעים הקשים. אני בטוחה שכשהוא יחזור היום הביתה, הוא כבר יבין שצריך לענות, גם אם זה רק כדי להגיד שהוא לא יכול כרגע. לפחות אם הוא היה עונה, היית אומרת לו מה קרה, ואני בטוחה שהוא היה מתפנה אליך. מקווה שעזרתי קצת.

אמאל4

New member
בטוח שהוא היה תומך...

והלבד הזה כ"כ מוכר.. את יודעת כמה פעמים,רצתי למיון בלילה עם אחד הילדים,לבד? אווווווף

candybox

New member
../images/Emo10.gif

ראשית, אני מאוד מצטערת על האובדן ובמיוחד על כל הכאב שצף. אני בטוחה שבהזדמנות ראשונה הוא יחזור אלייך וינחם ויתמוך
שנית, אני בטוחה שלכולן הסיטואציה הזו, שכ"כ צריך אותו והוא לא זמין מוכרת... אני יודעת שלי היא מאוד מאוד מוכרת, השאלה היא אם במקרה הזה צרת רבים תהא באמת חצי נחמה, כי אני רק מחכה להזדמנות להשתפך

רינת 26

New member
אני בעד השתפכויות

כי בסופו של דבר אם אנחנו לא משתפכות למישהו שמבין, אנחנו סתם משתפכות ולא מקבלות באמת את מה שאנחנו מצפות לקבל מההשתפכות... ואז הכל היה לחינם כי בסוף גם לא מבינים אותך ותוקעים לך איזה "יהיה בסדר" כזה, או "מה את רוצה? ידעת למה את נכנסת"..... מכל מיני לא מבינים כאלה שחושבים שהם יודעים הכל

אמאל4

New member
לא יודעת עם חצי נחמה...

אבל אפילו רבע זה טוב
טוב לדעת שישחיות לצרה.

גליתrt

New member
קבלי ../images/Emo24.gif ענק!!

זה מזכיר שכשהצ'וצ' (צ'וצ'=כינוי של הבן) היה בן שבועיים ימים ואני אם צעירה וצעירונת בעצמי, חטף חום גבוה, רצתי איתו בתוך העגלה לרופא שמיד אמר לי מיון. 'טסתי' הביתה לארוז ועליתי על האוטובוס הראשון לי-ם (גרנו במרחק של 40 דק' נסיעה מהעיר... בביה"ח אמרו לי שיש לו דלקת בדרכי השתן והוא נשאר ל-10 ימי אישפוז ולא הצליחו למצוא לו ורידים ודקרו אותו בכל מקום אפשרי ואני בכיתי-בכיתי, ומי לא היה איתי???? ואחרי שנה וחצי אותו הסיפור, חום גבוה, רופא, מיון, אישפוז של שבוע בבידוד עקב דלקת קרום המוח... ותמיד הוא מקבל דיווח מאוחר, מאחר ואין להשיג אותו. אולי פעם שהפורום ייתפתח יותר ונרגיש -אני מעיזה ואומרת- יותר קרובות, נוכל לסייע אחת לשנייה גם פיזית...

גליתrt

New member
אם כך, אז אני מאזור י-ם...../images/Emo140.gif

אשמח לסייע. אולי כדאי לעשות את-זה בצורה מסודרת.. סייעות לפי אזורים. אציע ל-CANDY...

candybox

New member
../images/Emo45.gifאחלה של רעיון!

אני בעד! בכלל, אני חייבת לציין, שאני גרה עם אמא שלי - שעוזרת לי המון - אמנם לא כמו בעל, בכל זאת יש לה עוד 7 נכדים (בע"ה) והיא בת 61. אבל לפחות בכל מה שקשור במיון/קופ"ח/חיסונים וכד' - אני תמיד לוקחת אותה איתי, כי אני מזה מאבדת את הצפון... יש לי נטייה לבכות יותר מאשר הילד. באמת כל הכבוד לכן! לא יודעת מה הייתי עושה אם הייתי לחלוטין לבד.

רינת 26

New member
אם כבר הזכרת מיון... ../images/Emo101.gif

באחת הפעמים שהגדול הוציא שן טוחנת, היה לו חום מאוד מאוד גבוה שפשוט סירב לרדת. כמובן שהאב המאושר היה בתורנות שבת בבסיס, ואני נסעתי להורים שלי. במוצ"ש כשחזרתי הביתה, הוא נרדם ואח"כ קם בשתיים בלילה עם חום במספרים שאני בכלל לא מכירה... צלצלתי אליו שאני נוסעת למיון, והוא עוד שאל אותי "בשביל מה? תני לו אקמולי". לכי תסבירי לו עכשיו שאקמולי כבר לא משפיע עליו מרוב שהחום גבוה... אז הלכתי למיון לבד, ונשארתי שם עד 6 בבוקר, וכמובן שגם לקחתי יום אחרי זה מחלת ילד, כי הרי אין סיבה נראית לעין שהוא ייקח מחלת ילד, ואני אלך לעבודה לשם שינוי (אחרי שהייתי איתו בבית שבוע שלם)....

שיריק2

New member
אגב, שלי עוד לא הגיע הבייתה

הילדים במיטה, ואין מה לראות בטלויזייה המשעממת, מזל שיש מחשב .....

רינת 26

New member
נו, ומה תגידי...

שאמרתי לו שאני רוצה ללכת היום לקניות, אז הוא הגיע בשמונה... כאילו שבשמונה יש לי כוח עוד לצאת מהבית אחרי כזה יום...

אמאל4

New member
למה?למה זה מגיע לנו??../images/Emo10.gif

מה שבטוח הבנות שלי עם איש קבע לא מתחתנות!!

למעלה