למה הממשלה והימין שונאים את החטופים?

Harrington

Well-known member
מנהל
תגובה גועלית שסותרת את כל ההודעות
הקודמות שלך לפוסט הראשוני.
הייתי רציני לחלוטין. ככל שאכן מדובר בראשי מועצות, מה לעשות, מדובר בפוליטיקאים. מה סותר כאן מה ומי בדיוק?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
השאלה אם אלו היו משפחות החטופים או שמא יחצ"נים בגרוש שרכבו על המשפחות בנסיון לקדם את האג'נדה הפוליטית ואג'נדת השנאה והפילוג שלהם.
אווווו. עכשיו התחיל הבלוף החדש. אלה לא משפחות החטופים אלא אנשי ריב ומדון. כבוד לך דגי.

Cranio

Well-known member
הסימפטיה לחלק ממשפחות החטופים קצת התערערה אחרי שהם העלילו על הממשלה ששמרה על הסוכה של חבר הכנסת סוכות במקום עליהם , זה עלילת דם שפלה שמתירה את דם המתישבים היהודים ביו"ש. כאילו שהיו צריכים להפקיר את היהודים ביו"ש שביצעו בהם טרור על בסיס יום יומי כמעט רק כדי לשמור על המתישבים השמאלנים בקיבוצי עוטף עזה , כן אותם יהודים ביו"ש שמונעים בגופם פתיחת חזית שלישית משמעותית בגיזרת יו"ש הם כביכול אשמים במה שקרה בעוטף עזה .
אם כבר המחדל היה שלא גייסו כוחות נוספים ( ולא במקום הכוחות ביו"ש! ) לעוטף אבל לא היתה סיבה לעשות זאת בשעתו כי הדרג הצבאי קבע שהחמאס מורתע.

צריך לזכור שמתנחלי הקיבוצים השמאלנים בעוטף עזה גם אשמים לצערינו במחדל , הם שהעסיקו פועלים מעזה שעסקו בריגול , הם אלו שתמכו בהכנסת חשמל סחורות ודלק לעזה מתוך אמונה מטופשת ש"תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחונית " ועוד יש להם חוצפה להאשים את נתניהו שחיזק את החמאס ( זה אמנם נכון אבל הם בשמאל גם תמכו בזה ).

עלילת דם ? שקרני הימין שאתה חוזר על שקריהם פעם אחר פעם.
זו האמת וזו ההודאה של החבר שלכם סוכות על השמירה של סוכתו שהקים בכפר הפלסטיני חווארה כדי לעשות דווקא ולחרחר מלחמה :

לדבריו, הסוכה עמדה רק שעתיים. "אגב, שמרו עליה שני ג'יפים של מג"ב ועוד כמה חיילים שגם ככה היו בחווארה. מח"ט שומרון ביקש ממני לפרק אותה, פירקתי אותה", הוסיף.

בקטנה :sleep:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זו האמת וזו ההודאה של החבר שלכם סוכות על השמירה של סוכתו שהקים בכפר הפלסטיני חווארה כדי לעשות דווקא ולחרחר מלחמה :

לדבריו, הסוכה עמדה רק שעתיים. "אגב, שמרו עליה שני ג'יפים של מג"ב ועוד כמה חיילים שגם ככה היו בחווארה. מח"ט שומרון ביקש ממני לפרק אותה, פירקתי אותה", הוסיף.

כדאי שתשאל את מר דגי מה לגבי סוכה ושמחת תורה.
ככל שהידע שלי בתורה מגיע, בשמחת תורה כבר לא יושבים בסוכה ולכן אין כל צורך להגן על הסוכה בחג השמחה.
אז כן. יש ריקודים בבתי הכנסת ואולי מר צבי סוכות רצה לגונן על בית הכנסת.
אבל הוא לבטח לא התכוון להגן על סוכה, כי הוא מכיר את הלכות הדת.
אז גם אם האדון צבי חטא וגם אם יש למישהו טענות כנגדו, כדאי שיכיר בעובדות, שלא הייתה לו כל כוונה להגן על סוכה כלשהי.
הוא רצה לגונן על בית הכנסת, או שהוא סתם רצה שהחיילים ירקדו עם ספרי התורה שמצויים בבית הכנסת שם.

Cranio

Well-known member
כדאי שתשאל את מר דגי מה לגבי סוכה ושמחת תורה.
ככל שהידע שלי בתורה מגיע, בשמחת תורה כבר לא יושבים בסוכה ולכן אין כל צורך להגן על הסוכה בחג השמחה.
אז כן. יש ריקודים בבתי הכנסת ואולי מר צבי סוכות רצה לגונן על בית הכנסת.
אבל הוא לבטח לא התכוון להגן על סוכה, כי הוא מכיר את הלכות הדת.
אז גם אם האדון צבי חטא וגם אם יש למישהו טענות כנגדו, כדאי שיכיר בעובדות, שלא הייתה לו כל כוונה להגן על סוכה כלשהי.
הוא רצה לגונן על בית הכנסת, או שהוא סתם רצה שהחיילים ירקדו עם ספרי התורה שמצויים בבית הכנסת שם.
אדון סוכות הוא פרובוקטור ידוע שפתח לשכה בכפר הפלסטיני חווארה ב- 5 באוקטובר יומיים לפני הטבח .
ונחש מי שמר לו על הלשכה / סוכה על חשבון ההגנה על ישובי העוטף.......

Harrington

Well-known member
מנהל
אדון סוכות הוא פרובוקטור ידוע שפתח לשכה בכפר הפלסטיני חווארה ב- 5 באוקטובר יומיים לפני הטבח .
תיקון קליל לחובבי ז'אנר האמת, העובדות והמציאות: חה"כ סוכות פעל כפי שפעל בעקבות אירועי טרור מוגברים בגזרה ולא כפרובוקציה כלשהי כמובן. רק עוכרי ישראל ומקבלי הנרטיב של ארגוני הטרור הפלסטיניים יראו זאת כפי שנכתב כאן.
ונחש מי שמר לו על הלשכה / סוכה על חשבון ההגנה על ישובי העוטף.......
אז זהו, שלא. כוחות שהופנו לאזור הופנו אליו ללא כל קשר למר סוכות, אלא בגלל סדרה של אירועי טרור בגזרה והצורך לטפל בכך. דומה, אך שונה :).

Harrington

Well-known member
מנהל
את הבריאות שאיחלת לי תאחל למשפחתך .
גם וגם יקירי, גם וגם. לך אולי קצת ביתר שאת, לאור התנהלותך (והתבטאויותיך) שמלמדות על הצורך העמוק בכך. אבל בעקרון זה לחלוטין משהו שאני מאחל כאמור מעלה, לכלל עם ישראל ללא יוצא מן הכלל.

Cranio

Well-known member
גם וגם יקירי, גם וגם. לך אולי קצת ביתר שאת, לאור התנהלותך (והתבטאויותיך) שמלמדות על הצורך העמוק בכך. אבל בעקרון זה לחלוטין משהו שאני מאחל כאמור מעלה, לכלל עם ישראל ללא יוצא מן הכלל.
"יקירי " תכתוב למאהב שלך. ובריאות תאחל למשפחתך.
בעעעעע

Harrington

Well-known member
מנהל
"יקירי " תכתוב למאהב שלך.
זה בדיוק מה שאני עושה.
ובריאות תאחל למשפחתך.
גם זה.
נסה פרמין. לחלופין, תוציא את כל ה"חרא" (כהגדרתך שלך) מראשך, מפיך ומבין אוזניך, ויתכן שגם התחושה שציינת כאן תחלוף תעבור לה מהעולם. שווה לנסות.

Cranio

Well-known member
זה בדיוק מה שאני עושה.

גם זה.

נסה פרמין. לחלופין, תוציא את כל ה"חרא" (כהגדרתך שלך) מראשך, מפיך ומבין אוזניך, ויתכן שגם התחושה שציינת כאן תחלוף תעבור לה מהעולם. שווה לנסות.
טפי עליך
יקירי תכתוב למאהב שלך ולא לי.
את הבריאות שאתה מאחל לי שתחטוףהמשפחה שלך

וחרא זה הכינוי שלך שהרווחת ביושר.

יאללה טרול, לך תקרצץ בפוסט אחר אולי תשיג מישהו שיאכיל אותך .

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן, גם יריקות יכולות לסייע במקרים מסוימים לשחרור לחצים. בכל זאת אעדיף אם תירק על הרצפה לידך ולא עלי. ארשה לעצמי להניח שהמקום בו אתה נמצא ממילא מטונף, כך שזה לא אמור להפריע. תודה מראש.
יקירי תכתוב למאהב שלך ולא לי.
השבתי על כך כבר למעלה. בניגוד אליך, לא מרגיש צורך לחזור על דברי שוב ושוב.
את הבריאות שאתה מאחל לי שתחטוףהמשפחה שלך
אמן כן יהי רצון. לא יודע מה אתה חושב שאני מאחל לך, אבל איחולי הבריאות שלי הם כנים לחלוטין, ללא טיפת ציניות בדרך כלל, ומגיעים מעומקא דליבא. על כן אם אתה סבור שאני מתנגד לדרישתך שאאחל את אותו הנ"ל למשפחתי, חשוב שנית :) (למעשה, רביעית כבר כמדומני, אבל זה כבר עניין שלך ;-)).
וחרא זה הכינוי שלך שהרווחת ביושר.
בהחלט מסכים. מי שמתדיין איתך (ככל שאפשר לקרוא לדברים האלה דיון) בהחלט צפוי לקבל ממך את מה שראשך ממולא בו 24/7. לא יכול להיות אחרת למעשה. בעיה שלי שאני בכלל מגיב לך, ללא צל של ספק (y).
יאללה טרול, לך תקרצץ בפוסט אחר אולי תשיג מישהו שיאכיל אותך .
בינתיים אני נהנה מולך, צר לי לאכזב :). אתה לגמרי מוזמן להתגבר ולהתבגר ולהפסיק לקלל, על אף הצורך הנפשי שיש לך בכך. כשתבחר לעשות כן, נוכל להכריז על מיצוי ההתכתבות הזאת. עד אז? אולי אפסיק מתישהו, אבל כל עוד אני נהנה ממך, אין לי סיבה מיוחדת לזנוח אותך לאנחות (מה גם שבינינו, קצת כואב הלב להשאיר אותך כך לבד עם קללותיך).

Cranio

Well-known member
אכן, גם יריקות יכולות לסייע במקרים מסוימים לשחרור לחצים. בכל זאת אעדיף אם תירק על הרצפה לידך ולא עלי. ארשה לעצמי להניח שהמקום בו אתה נמצא ממילא מטונף, כך שזה לא אמור להפריע. תודה מראש.

השבתי על כך כבר למעלה. בניגוד אליך, לא מרגיש צורך לחזור על דברי שוב ושוב.

אמן כן יהי רצון. לא יודע מה אתה חושב שאני מאחל לך, אבל איחולי הבריאות שלי הם כנים לחלוטין, ללא טיפת ציניות בדרך כלל, ומגיעים מעומקא דליבא. על כן אם אתה סבור שאני מתנגד לדרישתך שאאחל את אותו הנ"ל למשפחתי, חשוב שנית :) (למעשה, רביעית כבר כמדומני, אבל זה כבר עניין שלך ;-)).

בהחלט מסכים. מי שמתדיין איתך (ככל שאפשר לקרוא לדברים האלה דיון) בהחלט צפוי לקבל ממך את מה שראשך ממולא בו 24/7. לא יכול להיות אחרת למעשה. בעיה שלי שאני בכלל מגיב לך, ללא צל של ספק (y).

בינתיים אני נהנה מולך, צר לי לאכזב :). אתה לגמרי מוזמן להתגבר ולהתבגר ולהפסיק לקלל, על אף הצורך הנפשי שיש לך בכך. כשתבחר לעשות כן, נוכל להכריז על מיצוי ההתכתבות הזאת. עד אז? אולי אפסיק מתישהו, אבל כל עוד אני נהנה ממך, אין לי סיבה מיוחדת לזנוח אותך לאנחות (מה גם שבינינו, קצת כואב הלב להשאיר אותך כך לבד עם קללותיך).
מטונף תקרא לבן שלך .
ברור שאתה נהנה שמגיבים לך בלגלוג ובחוסר הערכה לדברי ההבל שלך כי אתה מתנהג כמו כל מזוכיסט שנהנה לקבל מכות .
מהתגובות אתה מבין היטב שאתה יצור דוחה ולא מקובל ובכל זאת הצורך להיות נלעג ומושפל חזק ממך.

Harrington

Well-known member
מנהל
מטונף תקרא לבן שלך .
צר לי, אך אינני יכול לעשות זאת (אגב מציע שתקרא שוב). תבין, אין לי בן מטונף ואני נוהג לדבר אמת בדרך כלל. לא אגדף את בני רק בגלל שאתה סבור שעלי לעשות כן. עמך הסליחה.
ברור שאתה נהנה שמגיבים לך בלגלוג ובחוסר הערכה לדברי ההבל שלך כי אתה מתנהג כמו כל מזוכיסט שנהנה לקבל מכות .
חחח, כמעט יקירי, כמעט :). אני נהנה מההתכתבויות מולך כי הן מהוות עבורי אתנחתא קומית בין הדיונים ענייניים ודברים רציניים יותר שאני עוסק בהם. זאת מעבר לכך שאני מאמין באמונה שלמה שזאת מצווה מבחינתי 'להתעסק' (במובן החיובי) עם אנשים כמוך. לא להזניח אותם ואת צרכיהם, נלוזים והזויים ככל שיהיו. תאר לך מצב בו אתה מקלל אותי בסדרה של פוסטים (בעצם, תאר לך את המציאות כפי שהיא) ואני לא מגיב כלל על שום דבר. הלא תרגיש ממש חרא עם עצמך במצב כזה. ספק אם בנסיבות כאלו הקללות שאתה מרגיש משום מה צורך לקלל אותי (כאילו אנחנו מכירים מאיזשהו מקום), יסייעו לשחרור הצרבת וכאבי הבטן ושאר עניינים שכל כך מפריעים לך ככל הנראה. לטעמי לא יהיה זה הוגן מצידי להשאיר אותך במצב הזה.

אז לא יקירי אהוב ליבי, אני לא מזוכיסט, הסר דאגה מליבך. אני פשוט רוצה לעזור, גם אם אתה במצבך, כמו אנשים רבים במצבים כאלו, לא מסוגל כרגע לראות זאת.
מהתגובות אתה מבין היטב שאתה יצור דוחה ולא מקובל ובכל זאת הצורך להיות נלעג ומושפל חזק ממך.
לא, דווקא לא הבנתי זאת מאף תגובה, בוודאי לא שלך :). לא מצאתי בדבריך אני "יצור דוחה" ומאחר ואני לא סבור שאני כזה, ממילא גם אם היית כותב זאת, הייתי משייך את זה לשאר הבעיות שגורמות לך לכתוב כך. אם אני "מקובל" או לא? הממ... שאלה מעניינת. כלומר, שאלה מעניינת בתיאוריה. באופן מעשי, אענה לך על זה שני דברים. האחד הוא שבוודאי שדעתך בעניין לא תקבע מבחינתי מאומה בסוגיה זו. גם לא בפוסטים בהם אתה מתיימר להיות מוסמך לדבר בשם כלל הציבור. לכל היותר אניח שאתה מוסמך לדבר בשם אותה קבוצת תוקפים ומשמיצים פבלוביים שלא מסוגלים שלא להשמיץ ולתקוף ואין כל חדש תחת השמש לגביה. הדבר השני הוא שמבחינתי השאלה לא באמת מעניינת וזאת מהטעם הפשוט שזה לא כל כך מעניין אותי אם אני "מקובל" אם לאו :). אני כותב את אשר על ליבי ואת אשר אני מוצא לנכון לכתוב. אם זה הופך אותי ל"מקובל" או לא? את זה אשאיר לכאלו שנוהגים לשנות את עמדותיהם ודעותיהם כדי להישמע מקובלים יותר. ברוך ה', אינני משתייך לקבוצה זו.

אם יש לי צורך להיות "נלעג"? לא במיוחד. אבל גם בעניין הזה, דעתך שאני כזה לא עושה לי מאומה, מצטער אם זה מאכזב קמעה (במידה מסוימת בדיוק להיפך, אבל כדי לא לפגוע בך יתר על הנצרך לא אפרט ברשותך).

"מושפל"? אינני מרגיש מושפל לרגע, תודה על דאגתך הכנה :). בוודאי שאינני מרגיש מושפל כשדמות כמוך מקללת אותי (וכמובן צועקת שאני קיללתי ראשון, שקר שכל ילד בגיל 4.5 ומעלה יכול לזהותו בקלות על-ידי קריאה כרונולוגית של 'הדיונים' האלה). גם כאן, במידה רבה זה בדיוק להיפך. כאשר דמות כמוך (או מאותה קבוצה שהזכרנו) מתיימרת "להשפיל" אותי, כל שזה עושה בדרך כלל זה להעלות חיוך על פני. לעתים גיחוך. במקרים נדירים אני ממש פורץ בצחוק בקול רם (וכבר קרה שאנשים סביבי שאלו אותי מה קרה כשפרצתי בצחוק לאחר קריאת דברים מסוימים מפי 'הקבוצה' :)).

אז בקיצור קרניו יקר, אתה יכול לגמרי להיות רגוע. אם חשוב לך לחשוב שאתה משפיל אותי או גורם לי להיראות נלעג, חשוב כך! זה מאוד חשוב וחלק בלתי נפרד מתהליך ההבראה והטיפול. כך גם אם אתה חושב שקללותיך או הפניית קללות כביכול למשפחתי, מפריעים לי בצורה כלשהי או פוגעים בי. אבל אם אתה רוצה לדון ברצינות בדברים האלה, אתה יכול לגמרי להיות רגוע. בשביל באמת לפגוע בי או לגרום לי להרגיש משהו מהנ"ל, אתה צריך עוד לעבוד קשה ולקום הרבה יותר מוקדם :).

הרבה בריאות ושבוע טוב.

הפרבולה1

Well-known member

זה עלילת דם על הסוכה של סוכות ולא בגלל שזה לא נכון ( זה כן נכון!) אלה בגלל שהשמאל מציג את זה כמעשה לא נכון !
היה מוצדק ביותר להגביר את השמירה ביו"ש בחווארה וגם על הסוכה של סוכות, וטוב שהוא דרש זאת ועשה מעשים לממש את דרישתו , זה כנראה הציל יהודים מעוד רצח נוסף שהיה עלול להתרחש בגיזרה זאת כמו שקרה הרבה פעמים.

חבל שתושבי הקיבוצים השמאלנים לא נהגו כמוהו , למשל אם היו עושים "פרובקציות" וחוסמים את מעבר כרם שלום ו\או מסרבים להעסיק פועלים מעזה הצבא היה מתגבר את הכוחות גם בגיזרת עוטף עזה מתוך הנחה ש"הפרובקציות" האלו יובילו להסלמה ואם היתה הסלמה אז זה היה דוקא טוב כי היתה נמנעת ההפתעה של ה 7 באוקטובר.

במקום זה השמאלנים בקיבוצי עוטף עזה ריחמו על שכניהם מעבר לגדר , סיפקו להם עבודה, ותמכו לגמרי בהכנסת סחורות חשמל ודלק לעזה . מסתבר שהגישה של ח"כ סוכות היתה הנכונה.

למעלה