למה אני צריך לקחת חלק בתורנות נשק וסע?

סתוונית333

Well-known member
אם הכוונה לתורנות נשק וסע אז ההורה התורן מוריד את התיק מהרכב ומעמיס על גב התלמיד שירד מהרכב
אם את שאלת בכללי אז הרבה הורים סוחבים לילדים את התיקים בגלל הכובד ובגלל הפינוק..
לפעמים אני רואה ילד שרץ קדימה עם חברים ואחריו רצה בקושי אמא בת 40 עייפה אחרי יום עבודה עם תיק כבד של אישה על הכתף ותיק בית ספר על הכתף השניה.
לפעמים על עקבים.

לא שאלתי , עניתי חחה
היום לא סוחבים ילקוטים על הגב. הם עם גלגלים .

דיברגנט חדש

Well-known member
לא שאלתי , עניתי חחה
היום לא סוחבים ילקוטים על הגב. הם עם גלגלים .
רק עד כיתה ד', מקסימום ה'.
קיימים בודדים שגם ב-ו' אך הם כבר חריגים.

הסיבה לכך היא שבכיתה א', הילדים לרוב נמצאים בקומת קרקע ולכן הטרול נגיש, אך בכיתות הגבוהות יותר, הם עולים בקומות במדרגות ואז צריכים לסחוב את הטרול ביד. תוספת הגלגלים מוסיפה כובד לתיק ועל כן, כבד להם לסחוב את התיק במדרגות.
בכיתות הנמוכות ב' ו-ג', ההורים נכנסים לבי"ס וסוחבים לילד את התיק במדרגות, אך בכיתות יותר גבוהות, כבר לא עושים זאת.

סתוונית333

Well-known member
רק עד כיתה ד', מקסימום ה'.
קיימים בודדים שגם ב-ו' אך הם כבר חריגים.

הסיבה לכך היא שבכיתה א', הילדים לרוב נמצאים בקומת קרקע ולכן הטרול נגיש, אך בכיתות הגבוהות יותר, הם עולים בקומות במדרגות ואז צריכים לסחוב את הטרול ביד. תוספת הגלגלים מוסיפה כובד לתיק ועל כן, כבד להם לסחוב את התיק במדרגות.
בכיתות הנמוכות ב' ו-ג', ההורים נכנסים לבי"ס וסוחבים לילד את התיק במדרגות, אך בכיתות יותר גבוהות, כבר לא עושים זאת.

נו , אז?
מדובר בילדים קטנים בכיתות הנמוכות ולא בכיתות ו' ואילך.

יש היום ילקוטים עם גלגלים!!!!
כל יום להיסחב לבית ספר כאילו זה שדה תעופה?

צריך לקחת פחות דברים לבית ספר כמו פעם זה הפיתרון האמיתי.

ספרים רזים,מעט מקצועות וכד'

כמו פעם בקיצור.

בחייאת זה לא הנדסה אטומית כולה בית ספר לזבי חוטם.

אני זוכר שאני הייתי קטן הפיתרון החלקי היה שאת המקראה(הספר הכבד של פעם) כל פעם מישהו אחר לוקח

מזוג הילדים שלומדים באותו שולחן.

וזה עוד בזמני,לפני זמני היו פשוט ספרים דקים.

כל ההצגה של הספרים העבים והגדולים זה להוציא עוד כסף מהתלמידים.

קצה11

Well-known member
הבעיה שבאמת צריך לפתור היא הכובד של הילקוטים.
הועד קנה ארוניות מדפים רוב הילדים מסכימים להשאיר שם את הספרים אני נמצא באחוז של הילדים שלא מסכימים להשאיר בבית הספר
בכיתה א הוא אמר שזה בגלל שיגעו לו הספרים ובכיתה ב' בגלל הקורונה ,הקורונה תדבק לספרים.
וצריך לרחוץ ידיים אחרי שנוגעים בכל דבר בגלל הקורונה זה המסר שקיבלו מבית הספר

הועד קנה ארוניות מדפים רוב הילדים מסכימים להשאיר שם את הספרים אני נמצא באחוז של הילדים שלא מסכימים להשאיר בבית הספר
בכיתה א הוא אמר שזה בגלל שיגעו לו הספרים ובכיתה ב' בגלל הקורונה ,הקורונה תדבק לספרים.
צריך לעשות סגור על מנעול מה זה החרא הזה.

לגבי הוירוס בשביל זה אני נמצא,תזכיר לו שזה קנוניה עולמית וזה רק שפעת.

חס וחלילה לא לשטוף ידיים ולא הזבל של האלכוהול.

קח פיקוד על הילד במקום המורים מהאס אס.

קצה11

Well-known member
צריך לעשות סגור על מנעול מה זה החרא הזה.

לגבי הוירוס בשביל זה אני נמצא,תזכיר לו שזה קנוניה עולמית וזה רק שפעת.

חס וחלילה לא לשטוף ידיים ולא הזבל של האלכוהול.

קח פיקוד על הילד במקום המורים מהאס אס.
התעוררתי מאוחר מידי בינתיים הם הטמיעו את המסכות ושאר המנהגים
חצי כיתה משחקת כדורגל עם מסכה על הפנים למרות שבחוץ אין הוראה כזאת

קצה11

Well-known member
התעוררתי מאוחר מידי בינתיים הם הטמיעו את המסכות ושאר המנהגים
חצי כיתה משחקת כדורגל עם מסכה על הפנים למרות שבחוץ אין הוראה כזאת
תשמע סיפור כמה המורים היום מטומטמים
באמצע הסגר של שנה שעברה שהלימודים היו בזום מהבית קיבלו התלמידים (כלומר ההורים) מטלה
להמציא סלעים מאזורים שונים של הארץ להציג את המאפיינים שלהם ולעשות ניסוי למשל האם מסיס במים האם מתפורר וכו'
מאיפו באמצע הסגר ימציאו למשל סלע גיר מהרי ירושלים, סלע גרניט, מהנגב, סלע צור, סלע כורכר מהחוף וכו'
וגם אם אתה מוכן לנסוע בכל חבלי הארץ איך תיסע בסגר?
אחרי שבוע מטלה חדשה להמציא סוגי קרקעות חמרה, רזדינה, טרה רוסה, חול ים ...

סתוונית333

Well-known member

הטירוף של הקורונה לגבי המשטחים והחפצים היה בשנה הראשונה . גם אני הייתי באטרף
ומאז הגיעו למסקנה שהנגיף לא עובר במשטחים .

קצה11

Well-known member
אוי ואבוי
מה זה הסיוט הזה?
זו גם סכנת נפשות כי רובם נזכרים להגיע בדקות האחרונות ואז יש פקק תנועה נוראי ומחשש לאיחור ההורים מורידים לבד את הילדים באמצע הכביש עוד קודם לנקודת הנשק וסע. וגם נתקלתי בהורים מנוולים אחרי שהורידו את הילד שלהם דופקים גז וממהרים ,שידרס ילד שהגיע ברגל וחוצה את הכביש.

סתוונית333

Well-known member
זו גם סכנת נפשות כי רובם נזכרים להגיע בדקות האחרונות ואז יש פקק תנועה נוראי ומחשש לאיחור ההורים מורידים לבד את הילדים באמצע הכביש עוד קודם לנקודת הנשק וסע. וגם נתקלתי בהורים מנוולים אחרי שהורידו את הילד שלהם דופקים גז וממהרים ,שידרס ילד שהגיע ברגל וחוצה את הכביש.

אני משערת שהמיקום של בית הספר גרוע ולכן נוצר פקק.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני משערת שהמיקום של בית הספר גרוע ולכן נוצר פקק.
זה רק קשור בעקיפין למיקום בי"ס, כי כאשר עושים חניה כפולה ואפילו משולשת, הדבר ייצור פקק.
ככה זה שאנחנו חיים בעידן של ערסים שכ"א חושב שהכביש שלו ושאלו מאחורה יכולים לחכות עד שהמלך יועיל בטובו לזוז.

למעלה