למה אהוד ברק מתעסק עם צייצנים וכל מיני קונספירטורים שמקשקשים עליו? הרי מה שגרם לו הכי הרבה נזק והתחיל את הבלגן זה מי שאחראי לכתבה ..

רוב הזמן נח

Well-known member

ערוץ 13 ומי שפרסם את זה בעיתון בארצות הברית. ובטח גם היה משהו בערוץ 12 ו- 11

אבל אותם הוא לא יתבע כי הוא יודע שאין לו סיכוי.

ואם הוא היה אדם עם עמוד שדרה שלא נכנע ללחצים וכזה שלא רוצה תמיכה פופוליסטית רגעית, אז
גם אם לא היה בורח מדרום לבנון, זה היה היום עוזר לו הרבה.

The Real Big Joe

Well-known member

ואם הוא היה אדם עם עמוד שדרה שלא נכנע ללחצים וכזה שלא רוצה תמיכה פופוליסטית רגעית, אז
הם לא האשימו את ברק בפדופיליה

lemner40

Well-known member

עורכי דין יתבעו
הוא יקבל כמה מיליונים
וירתיע אחרים לעשות אותו הדבר.
רווח נקי בלי 'ום מקום מץ

lemner40

Well-known member
עוד חומר בשביל ללעוג על ראש הממשלה הכושל ביותר שהיה כאן :-]
לא
המנהיג היהודי והישראלי הכי גרוע שגרם הכי הרבה נזק לישראל זה נתניהו בפער גדול
ובעיקר הוא לא מפסיק
הוא עלול לסיים את הקרירה ביחד עם לסיים את ישראל

רוב הזמן נח

Well-known member
לא
המנהיג היהודי והישראלי הכי גרוע שגרם הכי הרבה נזק לישראל זה נתניהו בפער גדול
ובעיקר הוא לא מפסיק
הוא עלול לסיים את הקרירה ביחד עם לסיים את ישראל
נתניהו נבחר שוב ושוב כי יש לו תמיכה ציבורית.

לברק היתה תמיכה פעם אחת ומאז הוא כשל שוב ושוב.

והחלק האחרון שלך זה קשקוש גוטרמני שאי אפשר להתייחס אליו ברצינות.

lemner40

Well-known member
נתניהו נבחר שוב ושוב כי יש לו תמיכה ציבורית.

לברק היתה תמיכה פעם אחת ומאז הוא כשל שוב ושוב.

והחלק האחרון שלך זה קשקוש גוטרמני שאי אפשר להתייחס אליו ברצינות.
תמיכה ציבורית של ציבור בור, טיפש וקיצוני
אף אחד לא אמר שנתניהו גנב את הבחירות
רק שהציבור מטומטם הוא בוחר מנהיגים גרועים
אהוב ברק יותר חכם מכל חברי הכנסת של הימין, זה לא שזה קשה
ימנים = טיפשים, בהמות ועברינים

רוב הזמן נח

Well-known member
תמיכה ציבורית של ציבור בור, טיפש וקיצוני
אף אחד לא אמר שנתניהו גנב את הבחירות
רק שהציבור מטומטם הוא בוחר מנהיגים גרועים
אהוב ברק יותר חכם מכל חברי הכנסת של הימין, זה לא שזה קשה
ימנים = טיפשים, בהמות ועברינים
כשאותו ציבור בחר ברבין וברק הוא היה חכם, אה?
אתה קשקשן חסר תקנה |פנים|

Harrington

Well-known member
מנהל

למה אהוד ברק מתעסק עם צייצנים וכל מיני קונספירטורים שמקשקשים עליו? הרי מה שגרם לו הכי הרבה נזק והתחיל את הבלגן זה מי שאחראי לכתבה ..​

ראשית כי מדובר באדם משועמם להחריד.
שנית כי אין לו כל כך מה לעשות עם כספו, אז למה לא להשקיע אותו בנסיון לעשות עוד קצת.

אבל הסיבה העיקרית לעניות דעתי היא גילו המתקדם. האיש 'זוכה' בשנים האחרונות למיצוב לא ממש מחמיא. התקפותיו שלוחות הרסן על המנהיג הנבחר שוב ושוב של המדינה, והצורה בה הוא מתנסח בהתקפות אלו, מיקמו אותו במקום של אדם שנראה לא רציני, קיצוני ברמה מוגזמת ובעניין שאין עניין להיות קיצוני בו, חסר אמינות אמיתית ואם נגיד את זה בקצרה, פשוט חולה נפש לפחות בעניין הזה.

מן הסתם כשאדם מתקרב אל סוף חייו, בוודאי אישיות ציבורית, מה שמעניין אותו זה המורשת שהוא משאיר מאחוריו. אז על הטענות שהוא היה חבר של פדופיל מסוכן, קשה לו לבוא בטענות כי לא יכולה להיות מחלוקת אמיתית שהוא ביקר בביתו וכו', וכי יש טענות של נפגעת אחת נגדו על אונס קטינה קשה ועוד. אבל על הטענות שהוא 'איבד את זה' בנושא שעליו הוא מדבר 24/7 ואשר בו הוא עוסק ואף משקיע כספים רבים (במחאות כביכול נגד הרפורמה ובתכל'ס נגד ממשלת המחנה הלאומי), על זה הוא יכול לתקוף ולתבוע או לפחות לאיים בתביעה כזאת. זה יבטיח לו, לדעתו כנראה, רווח נקי. או שהתביעה תצליח ואז הוא משפר את מיצובו במורשת לאחר לכתו, או שהתביעה תופסק מתישהו באמצע ואז הוא ייכנס להיסטוריה כמי שהגיש תביעת דיבה, מה שלכל הפחות יעלה ספק אצל השומעים/דנים בסוגיה לגבי נכונות הטענות כלפיו.

xyxy210

Active member
ראשית כי מדובר באדם משועמם להחריד.
שנית כי אין לו כל כך מה לעשות עם כספו, אז למה לא להשקיע אותו בנסיון לעשות עוד קצת.
חחח כולם משועממים חוץ ממר אדון מיציתי......תמהני...
אבל הסיבה העיקרית לעניות דעתי היא גילו המתקדם. האיש 'זוכה' בשנים האחרונות למיצוב לא ממש מחמיא. התקפותיו שלוחות הרסן על המנהיג הנבחר שוב ושוב של המדינה, והצורה בה הוא מתנסח בהתקפות אלו, מיקמו אותו במקום של אדם שנראה לא רציני, קיצוני ברמה מוגזמת ובעניין שאין עניין להיות קיצוני בו, חסר אמינות אמיתית ואם נגיד את זה בקצרה, פשוט חולה נפש לפחות בעניין הזה.
פאשיזם לשמו באיצטלת ליברל. הדרך שלך להשמיץ היא ההגדרה של צביעות . ועל מה אתה כותב ? מחלות נפש.....תמהני פעם שניה כי לא ברור מי החולה.
מן הסתם כשאדם מתקרב אל סוף חייו, בוודאי אישיות ציבורית, מה שמעניין אותו זה המורשת שהוא משאיר מאחוריו. אז על הטענות שהוא היה חבר של פדופיל מסוכן, קשה לו לבוא בטענות כי לא יכולה להיות מחלוקת אמיתית שהוא ביקר בביתו וכו', וכי יש טענות של נפגעת אחת נגדו על אונס קטינה קשה ועוד. אבל על הטענות שהוא 'איבד את זה' בנושא שעליו הוא מדבר 24/7 ואשר בו הוא עוסק ואף משקיע כספים רבים (במחאות כביכול נגד הרפורמה ובתכל'ס נגד ממשלת המחנה הלאומי), על זה הוא יכול לתקוף ולתבוע או לפחות לאיים בתביעה כזאת. זה יבטיח לו, לדעתו כנראה, רווח נקי. או שהתביעה תצליח ואז הוא משפר את מיצובו במורשת לאחר לכתו, או שהתביעה תופסק מתישהו באמצע ואז הוא ייכנס להיסטוריה כמי שהגיש תביעת דיבה, מה שלכל הפחות יעלה ספק אצל השומעים/דנים בסוגיה לגבי נכונות הטענות כלפיו.

מיצי, המלצה מחבר......לך לטיפול , דחוף ....גרפומן כמוך טרם נולד.

Harrington

Well-known member
מנהל
חחח כולם משועממים חוץ ממר אדון מיציתי......תמהני...
שתי הנחות יסוד שהן כל כולן המצאה שלך יקירי :).
פאשיזם לשמו באיצטלת ליברל.
לא שמפריע לי שתכנה אותי בשמות גנאי (כפי שאתה נוהג לעשות ב100% מתגובותיך לדברי כידוע), אבל אני לא חושב שאני פשיסט. מצטער באמת לאכזב. אם אני ליברל? אין לי מושג. תצטרך קודם להגדיר במדויק מה ומי אתה רואה ככזה לפני שאוכל להתייחס לכך. אבל אצטלה כלשהי אינני עוטה, שוב מצטער אם זה מאכזב אותך. אני = אני. כותב את דעתי כפי שהיא בכל דבר ועניין שאני מוצא לנכון לעשות זאת. ל-ע-ו-ל-ם לא אשנה את דעותי או את הבעתן רק כדי לעשות טובה למישהו, כך שאם נדמה לך מדברי שאני ליברל, זאת קטגורית לא אצטלה אלא כנראה שאני באמת כזה, להשקפתך בכל אופן :).

חבל קצת (אם כי כמובן צפוי לחלוטין) שבחרת שלא להתייחס עניינית אפילו למילה אחת מהפיסקה אליה אתה מתיימר להתייחס ועליה אתה מתיימר להגיב. זכותך כמובן, בדיוק כמו שזכותך לעשות כאילו אתה מגיב על משהו שכתבתי. אבל ברשותך וכהרגלי בכל זאת אציין את הנ"ל :). עוד כהרגלי אוסיף שאם וכאשר תחשוק נפשך ו/או תצליח להתעלות לרמה של מתגבר ומתבגר בה תוכל בכל זאת להתייחס עניינית לדברי, אשמח לדיון ענייני ורציני. ברשותך, לא אחזיק את נשימתי עד שתעשה כן ותגיע לרמה הזאת, אבל מבחינתי אשמח אם יבוא יום וזה יקרה.
הדרך שלך להשמיץ היא ההגדרה של צביעות .
אם במקום להסתפק בסיסמה כפי שמופיעה לך על דף ה'רעיונות להשמצה' שתלוי לך מול המקלדת, תפרט ותסביר מה לדעתך צבוע בדברי, ניתן יהיה להתייחס לכך. מאחר ובחרת (כצפוי) שלא לעשות זאת ולהסתפק בסיסמה הכותרתית בלבד, הדברים יישארו כמות שהם כרגע, סיסמה נבובה חסרת כל קשר לדברי בלבד.
ועל מה אתה כותב ? מחלות נפש.....תמהני פעם שניה כי לא ברור מי החולה.
"תמיהתך" כביכול מעניקה את התשובה אליה עצמה :). משוכלל הדבר הזה, אני חייב להודות. אבל נראה מתוך דבריך שהדברים ברורים לחלוטין. בכל אופן במישור שבהתכתבות בינך לביני.
מיצי, המלצה מחבר......לך לטיפול , דחוף ....גרפומן כמוך טרם נולד.
אתה הטיפול שלי חמודי, למקרה שעוד לא הבנת את זה עד היום :).

למעלה