למד אותי איך

שקיעונת

New member
למד אותי איך

למד אותי איך לשמור על האושר הזה, איך לדעת להחזיק בו חזק שלא יברח איך בימים של כאב וצער להיות מסוגלת להיזכר בו להוציא אותו מהמגירה הנכונה למלא את ליבי שוב באותה התחושה למד אותי לקום בבוקר ולבחור לחייך אל העולם להחליט שהיום הזה יהיה יום ניפלא גם כשמעונן להחזיק אותו חזק לאורך כל היום לישון איתו בחיבוק לצלול איתו אל החלום למד אותי איך לשמור על האושר הזה למד אותי לחיות שוב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שקיעונת יקרה../images/Emo39.gif

כתבה לאה גולדברג, מילים שהזכירו לנו (ודי מצטרפות ומשלימות) את בקשתך שלך: "למדני אלוהי, ברך והתפלל על סוד עלה קמל, על נגה פרי בשל על החרות הזאת: לראות, לחוש, לנשום לדעת לייחל, להכשל למד את שפתותי ברכה שיר והלל בהתחדש יומך עם בוקר ועם ליל לבל יהיה יומי היום כתמול שלשום לבל יהיה יומי עלי הרגל"... שאלת מישהו אחראיך לשמור על האושר שלא יברח, איך ברגעי קושי את יכולה להזכר ברגעים הטובים שהיו, להרגע ולהקל מעט על הקושי... אנחנו מניחים שלמרות שהפנית את השאלות למישהו אחר, התשובה היא אינדבידואלית - אחד מתייק את הזכרונות הטובים במגירה בראש ופותח את המגירה בשעת הצורך, אחר רושם אותם ביומן ומציץ בהם מידי פעם, ואולי יש מישהו שמספר ומשתף אחרים גם ברגעים הטובים שלו וכשרע לו הם מזכירים לו את אותם רגעים נפלאים...כל כך הרבה דרכים, כל אחד בוחר את הדרך המתאימה לו.... מקווים שתמצאי את הדרך שלך לשמור על האושר ולהתחזק בעזרתו כשקשה... ((((שקיעונת))))

למעלה