לכל ההורים המודאגים

לכל ההורים המודאגים

אני בת 16 מרמת השרון לומדת בתיכון "מרום" הנמצא בכפר הירוק זה בית ספר מיוחד עם ילדים עם לקיות למידה הוא מיתימר להכין את התלמיד לבחינות הבגרות וממקד אותו אך ורק בזה ולא מה שמיסביב לי אישית יש בעיה רק במתמטיקה וקוראים לזה דיסקלקוליה הבית ספר מכיל כמות קטנה מאוד של ילדים מאוד מצומצם זה יותר יחידני ישנם ילדים עם בעיות הקשבה וריכוז ואפילו בעיות התנהגות (הרוב בנים... יש כמה בנות ) הם אחלה וכל זה אבל בבקשה עם שיהיו ותר בנות אנחנו סובלות שם .. ואוו הבנים האילו .. (8 החברה שם ממש טובה קטעים שם צחוקים וכולם מקבלים את כולם .. זה גם נושא חשוב כתלמידה שם אני יוכולה להגיד בשמחה שמאוד השתפרתי והגעתי להשגים שלא תיארתי לעצמי שאני בכלל יגיע .. אני מחשיבה את זה כבית בפר רגיל לי אין הקלות חוץ ממתמטיקה ויש לי אח תאום אז אני יודעת מה הוא לומד אני רואה את החומר וזה בדיוק אותו הדבר אז אני עוד יותר מאושרת לגבי ההקלות וילדים עם ליקויים יותר קשים אני לא יודעת כי זה לא נוגע לי אבל אני יודעת שיש שם מעקב רציני באמת זה הבית ספר הכי טוב בארץ ואל תלכו לשפרירים זה סיוט זה הפך אצלי לתראומה עכשיו זה מצב פוסטרואומתית אצלי באמת אז תזכרו לשלוח את הילדים למרום או לפחות לברר ולא לשלוח לשפרירים שזה נמצא בקיבוץ גבעת חיים שם לא לשלוח את הילד\ה

דליה.ד

New member
טל, זה ממש נפלא

שאת חושבת כך על בית הספר, נראה שהם עושים עבודה מצוינת אתכם! כל הכבוד!

למעלה