לכל אוהבי "בובה פראית"...!!!!!1

12ShakirA12

New member
הלוואי בובה פראית יחזורררר

וגם עשירים ומפורסמיםםםםם חולה על הסדרות האלה חבל שנגמרו

קנו את שתי העונות האחרות../images/Emo87.gif

אבל הן שודרו בבריזה בYES. אני ראיתי ונהניתי^_^

reutsu

New member
היה ראיון עם נטי והיא אמרה......

שיהיה המשך לבובה פראית!!!!! ועיתון ויוה פלוס שלמי שלא ראה היה כתוב בשורות הריאשונות של הכתבה שמתחננים לעשות עם המשך לבובה פראית וגם חברה שלי מארגנטינה אמרה לי את זה ששם הם מזה שמחים שיש המשךך...אבל אני רואה שבישראל זה ההפך... וגם אני חושבת שבובה פראית היה """"""""הלהיט""""""" לפני כמה שנים טובות!!!! ומי אמר שאטין טעם להמשך?!?!?!??! לבמאים יש מעלאה רעיונות ודברים....אז מי של באמת לא יודע מה זה אז בבקשה אל תגידו שהבמאים לא יודעים מה שהם עושים---כי הם יודעים מה הם עושים,יש הרב הרעיונות ודברים להמשך!!! ותאמינו לייייי...שאם בובה פראית לא היה כאן חצי מצופי ישראל לא היו רואים טלנובלות ואני יודעת את זה כי אני מכירה מלעההההההה אנשים וילדים שמאז שבובה פראית התחילה הם ראווו את "ויוה"...אז בבקשה לא לזלזל!!! ומה קרה?!?!?!?! פעם אהבתם שמילי ואיבו היו זוג פעם אהבתם את הסידרה,מה קרה פיתאום?!?!?! זהווו....מתחילים לרדת על הסידרה זה בושה!!!!!! ואם יש תענות על השחקנים זה ממש לא יפה!!! טוב למי שרוצה לדעת בפירוט על ההמשך...אז האיסי:302556617

פסססס....../images/Emo87.gif

270 פרקים זה די והותר. אין טעם להמשיך כאשר חצי מהקאסט לא פנוי והשחקן ארתורו מאלי ז"ל כעת. באמת שאני לא מוצא למה נטליה אמרה את זה בכתבה. או הכותבת של הראיון. בכל מקרה- כאן חושבים שזה די והותר כל ה270 פרקים האלה. ההמשך כבר יהיה די מיותר. לדעתי.

צודק

לדעתי זאת תהיה טעות ענקית זה כמו שיעשו אהבה אסורה 2 או לב אמיץ 2 פשוט היה לסדרה את ה15 דקות שלה וזהו ואם יעשו 2 אז זה יהרוס להמון המון אנשים את הזכרון הטוב שלהם מהסדרה ובאמת..מה עם ארתורו מאלי ז"ל? וחצי מהקאסט תפוס בחוזים

chiquitito15

New member
בכתבה בעיתון ויוה כתבו

שעדיין אין חוזה והדברים האלה רק מתוכננים ולא בטוח שהם יצאו לפועל...

קרפ 24

New member
מה זאת אומרת לב אמיץ 2?????????

מההה??????? לא הבנתי? למה מתי זה נגמר..? בקשה תסביר לי

LIAH1

New member
היא סתם נתנה דוגמא

על זה שבובה פראית 2 תהיה מיותרת כמו שנגיד ויעשו המשך לאהבה אסורה ולפדרה קורחה. סתם העלאת דעה, זה הכל.

למעלה