לכל אוהבי "בובה פראית"...!!!!!1

רק דודי

New member
../images/Emo122.gif somebody please shoot me...

אני ראיתי בובה פראית מהפרק הראשון. התאהבתי בזה. אהבתי את זה אפילו יותר מ"המתחזה". אבל.. כשזה התחיל להימרח כמו שוקולד נמס ביותר והבדיחות התחילו לחזור על צמן וכשבר ממש אבל ממש נגמר להם מה לעשות והתחילו להזריק לנו שטויות כמו רוקי ורמון ו20 דקות של צילומים ממועדון ריקודים בכל פרק, זה כבר עבר כל גבול. זו הייתה הסדרה הטובה בעולם (טוב, כמעט) אם זה היה נפסק בפרק 100-150 גג, לא יותר מזה! מה זה התחילו שם לגלות לצ'ליטו (או איך שלאא קראו לה שם) את האמת על אבא שלה, ואז מתחרטים. ואז מגלים לה מי אמא שלה, ואז מתחרטים. מה זה?! אי אפשר לשחק ככה ברגשות ובאינטיליגנציה של הצופים!!! לא אכפת לי שיצלנו עוד 1000 פרקים, רק שיעשו לי טובה, שלא ימשיכו לקשקש לי על זה באוזן כל הזמן.. התקופה שזה זודר הייתה התקופה הרעה ביותר בחיי מבחינת הצ'אטים והפורומים שהוצפו בדבר הזה...

shirshir9

New member
מה שכבר קורה פה לגמרי לא בסדר!!!

סליחה אבל הכל פה התחיל מזה שחלק חושבים שבובה פראית לא סדרה טובה וארוכה מדיי וזה כבר הגיע למקומות ממש לא בסדר!!! סליחה לרדת על שחקנים? לרדת לרמה כזו נמוכה.... מה קרה לנו אנשים? בסדר לכל אחד יש דעות שונות ואוהב שחקנים אחרים אבל מפה ועד להגיד דברים כאלו בידיעה שזה פוגע באחרים זה כבר לא בסדר!!!
בואו נתחיל מהתחלה: א. לא לאהוב דמויות זה לגיטימי.
ב. כן לאהוב דמויות וסדרות גם לגיטימי.
ג. להגיד משהו רע על שחקנים ו/או על שחקניות כבר רע לחלוטין ופוגע!
עכשיו כל זה נכתב מהרגע שהתחילו להגיד שנטי לא מתאימה לפקו...או שננסי לא מתאימה לפקו.... ואני חושבת ששתיהן מתאימות לו...וגם אם מישהו חושב שלא אין צורך להעליב שחקנית אחרת! (כן אני מתכוונת למי שרשם: "למה ננסי בטח מזה מתאימה לו" ו-"מה נדלקו על ננסי הזו 2 טלנובלות הם שיחקו ביחד וגם ככה הם לא סובלים אחד תשניה.") לידיעתכם הכל היה מקור של שמועות מרושעות...ומי שראה תמונות מהטקס של קלרין היה יודע בודאות כי שניהם חברים טובים מאוד! לכן אני לא מסכימה בכלל לכל מה שנרשם פה. ומצידי השרשור יכול להימחק!
חברים סתכלו לאן הגענו!

gargamich

New member
אנשים ../images/Emo4.gif

גם אני נגד המשך, אבל לא קצת הגזמנו? מה הפכתם את זה לשרשור נאצה?
בובה פראית הייתה הצלחה היסטרית, היא הייתה הפתח של הרבה אנשים לעולם הטלנובלות, והיו לה כמו לכל דבר אחר חסרונות. אז מה?

brunu

New member
../images/Emo45.gif

חלק מההודעות נמחקו ואיני מתכוון לעצור אם כך ימשך

טוב שלא הגזמתם

רק אומרים את האמת על הסדרה היקרה שלכם כבר אתם מתעצבנים? תמחקו תעשו מה שבא לכם זה לא ישנה את האמת

brunu

New member
ראשית מעולם לא אהבתי את הסדרה

שנית יש דרך לומר דברים

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gifהלוואי ויהיה את החידוש הזה

בובה פראית סידרה אחת האהובות עליי ביותרר

brunu

New member
רוב ההודעות בשרשור נכתבו בשפה

די בוטה...לא אמרתי שאמרת משהו לא נכון

brunu

New member
ראשית אני בן

שנית למשל בהודעה שלך היה ''מצידי תתעצבנו כמה שתרצו''

טוב שאתה לא קטנוני

אני התכוונתי שזאת הדיעה כי ידעתי שאחרי זה יגיעו עשרות "חסידי הסדרה" ויתעצבנו

gargamich

New member
זו לא קטנוניות...

זהו תקנון הפורום, שכל חבר מתחייב לגביו כשהוא מצטרף...
והוא קיים בדיוק בשביל שלא תקראי למנהלים קטנוניים...

A d Va

New member
אין אמת על סדרה- יש דעה ../images/Emo3.gif

וכנ"ל ברונו- יש דרך לומר דברים

למעלה