לכבוד שבת

../images/Emo45.gif

ולטובת המתקשים באנגלית, תרגום של שני ציטוטים: "מלבד התנהגות מוסרית, כל מה שאדם חושב שהוא מסוגל לעשות על מנת לרצות את אלוהים הינו אמונה טפלה ואיוולת דתית" - עמנואל קאנט. "היה זה כמובן שקר, מה שקראתם לגבי אמונתי הדתית, שקר שחוזרים עליו בעקביות. אינני מאמין באלוהים פרסונלי ומעולם לא הכחשתי זאת ואף הבעתי דעתי בבירור. אם יש בי משהו שעשוי להקרא דתי, הרי זו התפעמות ללא גבול ממבנה היקום עד כמה שמצליח המדע לחשוף אותו" - אלברט אינשטיין

למי אכפת אם איינשטיין האמין ב-ה'

היו יותר חכמים ממנו אז הוא הביא לעולם משוואה חשובה... בכולל הוא סתם אדם כמוני וכמוכם הוא מת והפך לחלק מן האדמה וכל זה בגלל ה"משוואה" המדהימה הזאת: "כִּי-עָפָר אַתָּה, וְאֶל-עָפָר תָּשׁוּב."

Lu Tze

New member
מסתבר של"אהבה" אכפת,

אולי אם אתה תסביר לה בשפה שלכם, היא תבין שאין שום חשיבות לאמונה הדתית של מדענים.

גוססי

New member
"הם כן מאמינים באלוקים!!"

אידיוט רפה שכל, הם לא מאמינים ב"אלוקים". אלוקים הינו האל היהודי הפרסונלי, אותו אל שאיינשטיין הצהיר במפורש שהוא אינו מאמין בו. מתי תלמד לקרוא?

נוחות היא הקו מנחה את דעותיכם

כשליטל ציטטה את המדענים הנ"ל כמאמינים באשליה התיאסטית המדענים היו חשובים לטענותיכם. אהבה כתב: " תודה שהוכחת שאיינשטין ושפינוזה האמינו באלוקים!!!" (כנראה האנגלית שלו ולקה בחסר לכן הוא פירש את הציטוט במשמעות הפוכה) אך כשהוצג הציטוט בעברית: ""היה זה כמובן שקר, מה שקראתם לגבי אמונתי הדתית, שקר שחוזרים עליו בעקביות. אינני מאמין באלוהים פרסונלי ומעולם לא הכחשתי זאת ואף הבעתי דעתי בבירור. אם יש בי משהו שעשוי להקרא דתי, הרי זו התפעמות ללא גבול ממבנה היקום עד כמה שמצליח המדע לחשוף אותו" - אלברט אינשטיין לפתע לא מעניינו מר אינשטיין וחבריו... כל מה שמצדיק את מטרתך הוא לגיטימי והשולל מהגדרתו כאחד כזה, הוא אוף לימיטס. קהות החושים הנכפה עליך מתוקף היותך מאמין באשליה, לא מאפשרת לך לקבוע נושאים לגיון אלא מנחה אותך ככלב עיוור להתעסק רק בנוח.

Lu Tze

New member
אני לא מאמין שאני עומד לבזבז

אנרגיה על כ"כ קצת נונסנס, אבל here goes: א) יש דרכים יותר טובות לציין שאת חולקת עליי מאשר לקרוא לי "שקרן עלוב". ב) אם אתה כבר מתעקש לקלל אותי, יש דרכים יותר מקוריות מאשר משהו שנשמע כאילו שיצא מנאום של בוש (בית היוצר של "עושי רשע", "ציר הרשע" וכו') ד) הם לא חברי. מצד שני, אולי הם "חבירי" אבל אינני יודע מה פירוש המילה. ג) אז אתה מסכים שאין חשיבות לאמונה הדתית של איינשטיין, או של כל מדען אחר? יופי. רוצה להסביר את זה לאידיוטים שחושבים אחרת?

באהבה1

New member
../images/Emo11.gifתשובות ל-3 המוסקיטרים...

גוססי (אכן כך, המוח) לא שזה מזיז לי אבל איינשטין מאמין באלוקים!!! הוא לא מסכים עם התיאור שהתורה נותנת, אבל מאמין באלוקים!!! כך הוא קורא לו! G-D!!! אז די לבלבל המוח!!! סכיזואיד אתה פסיכולוג בגרוש! אף פעם לא שיניתי את דעתי! איינשטין(
) אף פעם לא הזיז לי! Lu Tze א. אמרתי "שקר" לא "שקרן". ד. באמת צריך להסביר לאתאיסטים שדעת המדענים היא שטות! אבל יותר קל להרים פיל!!!

Lu Tze

New member
סליחה על הטעות, אבל "שקר עלוב"

עדיין נשמע רע. בכל מקרה, מה שקשה לך לקלוט זה שיש אנשים מומחים בתחום מסויים ובורים לגמרי בתחום אחר. איינשטיין, למשל, היה גאון בפיזיקה אבל בור ככל שזה נגע לדת, לכן דעתו היא לא שטות, אלא דעתו בנוגע לאלוהים היא לא רלוונטית יותר מהדעה שלך או שלי. כמו שלא תלך אל משגיח כשרות עם שאלה על דיני נישואין, כך גם לא תלך אל איינשטיין עם שאלה על טיבו של אלוהים. אגב, אני יכול להיות ארמיס?

גוססי

New member
לא, בת יענה שכמוך

איינשטין לא מאמין ב"אלוקים". אלוקים הוא האל היהודי-פרסונלי, ואיינשטיין אומר במפורש שאינו מאמין בו. לנוחותך וכשירות לציבור שאינו דובר לשון הגויים אביא שוב את התרגום לעברית: "היה זה כמובן שקר, מה שקראתם לגבי אמונתי הדתית, שקר שחוזרים עליו בעקביות. אינני מאמין באלוהים פרסונלי ומעולם לא הכחשתי זאת ואף הבעתי דעתי בבירור. אם יש בי משהו שעשוי להקרא דתי, הרי זו התפעמות ללא גבול ממבנה היקום עד כמה שמצליח המדע לחשוף אותו" קשה לך לקבל זאת, נכון? אין זה נעים לגלות שהטפותיך והטפות המחב"תים שאתה מעריץ אינן אלא שקרים בוטים, בכך אני משוכנע. יחד עם זאת, אלה העובדות ואין בלתן.

באהבה1

New member
פעם אחרונה!

הנה לינק חילוני! הנה המילים: "infinitely superior spirit"! הנה הפירוש: איינשטין מאמין שקיים כוח עליון אינסופי רוחני!!! אין לי יותר מה להגיד בנושא!

למעלה