לך. מיוחדת שאת.

לך. מיוחדת שאת.

לעצור לפעמים באמצע/תחילת/סוף יום ולהגיד תודה זה אחד הדברים הכי חשובים לדעתי. והיום, היום יש לי תודה ענקית למישהי מיוחדת. התעוררתי בבוקר לסיוט שהתמשך גם אחרי שכבר קמתי.. חשבתי שאני לא אצא מזה עד הלילה הבא.. בדרך כלל ימים כאלו עוברים רק בשינה של לילה חדש. לא הייתה סבלנות או כוח לדבר עם אף אחד. פתאום הגעת ומשאלה קטנה של "מה שלומך" המילים החלו לצאת בקצב מסחרר. דיברתי ודיברתי ואת לא נבהלת, לא ברחת.. להיפך, הקשבת חיבקת, וכאילו זה לא הספיק דאגת שאני אצא מהשיחה עם חיוך ענקי. אז כן, החיוך המשיך וליווה אותי כל היום. תודה על חיבוקים ועל מילים כל כך נכונות וחמות תודה. את מיוחדת. כל כך מיוחדת עשית לי היום כל כך טוב תודה

יואווו.... איזה כיף זה...

להגיד תודה
לאדם שאוהב לתת מכל הלב בלי אינטרס.. איזה כיף להגיד תודה לפעמים זה משחרר .... איזה כיף להגיד תודה כשמעריכים אנשים .... איזה כיף לך שיש מישהי שמעריכה אותך ומוכנה להקשיב .... שיהיה לך יום נפלא ....

CRAZYIT

New member
כמה פעמים...

כבר ניסיתי לרשום לך תגובה למה שכתבת... ואני לא מצליחה... אולי כי הצלחת להשתיק לי את המוח מרוב הסמקה!!!
כשאני שואלת מישהו מה שלומך?.. אני באמת מתכוונת לשמוע מעבר לבסדר הנדוש הזה. כי מרוב שאומרים לי בסדר, אני לרוב לא מאמינה לזה... כשדברת איתי אני שמחה שהסכמת לשתף אותי... הרי אני פה בשביל להקשיב אם אני יכולה, ואם אפשר אז גם לעזור מעבר למילים. הייתי שם איתך, למה שאברח?!.. אין סיבה שאברח.. מצטערת שעברת את מה שעברת.. אבל עכשיו את אחרי זה... ותראי לאן הגעת!!!.. אני גאה בך - את יודעת???.. והחיוך הזה... זו המשאלה הכי גדולה שלי לאנשים היקרים לי: לחייך מעומק הלב... שלך, תמיד.. קרייZית

ה מוזה

New member
שתיכן

קראתי חייכתי לי תודה לשתיכן על החיוך אהבתי לקרוא והתרגשתי ממכם ומהמילים שלכן וממה שבינות למילים

למעלה