לי-אורי
שלי

לי-אורי ../images/Emo95.gifשלי

אני בחודש תשיעי ושלושה ימים ואת בבטן בתוך השיליה שלי זזה כל הזמן כל ההריון נתתי מכות לבטן ועכשיו יש לי את הרגש שאת זזה ואני לא מרשה לעצמי. אני מחכה לך לי-אור. האור שלי אני מקוה שלא תתני לי לסבול הרבה לאמא שאוהבת אותך כבר מעכשיו עוד לפני שתצאי עוד יותר אני מקוה שיתנו לי ניתוח ולא לידה רגילה אבל מה שיהיה ,, ומי כמוך יודעת זה רק מה שצריך להיות. ליאור. אמא מחכה לך גם כן אבא כולם מחכים שתצאי גם סבא וסבתא שלך ההורים שלי אני אוהבת אותך ילדה שלי אני חייבת לכתוב לך ולהראות לך שתהיי גדולה קצת את יודעת.. אמא קצת חולה לא כמו כל האמהות אבל לא נורא,, יש לך אמא מיוחדת אמא שתתן לך כל אשר היא קיבלה ולא קיבלה. אוהבת אותך אמא אלין ואבא אייל

smailie

New member
מה שכתבת מרגש מאוד ../images/Emo24.gif

ונחמד ששיתפת גם אותנו. אז אני מבין שכבר החלטתם על שם...
שיהיה בשעה טובה!

שביק

New member
אלינוש יקירה, את מרגשת וניפלאה עם מה שאת

כותבת לבתך העוללית. אז בהצלחה יקירתי ולידה קלה ומהירה. כל הלב אוהבת שביק

הלנה

New member
אלין ../images/Emo24.gif

זה ממש מתקרב.. איזו התרגשות. אני מאחלת לך שהכל יעבור בשלום ובקלות ושבקרוב תוכלי לחבק את ביתך ולפנק אותה כמו שתמיד תכננת.

אלין יקירה

מחכים בקוצר רוח ליציאתה של לי-אור מבריכת השחיה .. שיהיה לך ולאייל בהצלחה ולידה קלה עד כמה שאפשר .. שימרי על עצמך למענה .. אהבתי את שכתבת .

../images/Emo57.gif../images/Emo23.gifמרגש../images/Emo57.gif../images/Emo23.gifאוטוטו.....

תחבקי ותדברי איתה ישירות, שתהיה לך לידה קלה ומהירה ,בטוחה שתהיי אמא מדהימה ומיוחדת

ריגשת מאוד

והנה, בעקבות ההערה לגבי יציאתה מהבריכה, חשבתי שהיא עכשיו בתשעה חודשים של "וואטסו" או הידרותראפיה אינסופית..... אני בטוחה שהיא תהיה קשורה לגלים בדיוק כמוך מזל טוב בהצלחה בהגשמת חלומך היקר שרון

למעלה