לינדזי ב MSN

Cavush

New member
לינדזי הייתה מעורבת בתאונת דרכים

כן, זה בא בשוק אני יודע. ממש אתמול בלילה, צלמים רדפו אחריה, והיא לא הצליחה לפנות בפניה כלשהי בלוס אנג'לס. לפי מה שקראתי היא בסדר, והצליחה להזיז את הרכב בכוחות עצמו (כלומר הוא פעיל) מהמקום, אבל נעצרה לאחר מספר מטרים והתקשרה לחבר שיבוא לאסוף אותה. שנה שעברה כזכור לכם היא הייתה מעורבת בשתי תאונות. שתיהן בגלל הצלמים. אחת מהם בגלל שוואן ביצע פניית פרסה לא חוקית, ולכן הם התנגשו. אם משהו היה קורה לה, בגלל הצלמים המרגיזים האלה @#$! (אני רוצה לתאר אותם אחרת, אבל זה לא לדפי הפורום) עוד פרטים כאן:http://www.nydailynews.com/news/gossip/story/469412p-395099c.html ממש לא יאומן.

Cavush

New member
*הערה

אני יודע שזה תכלס עדכון לגביה, אבל אני חושב שיותר מתאים שזה יהיה בדיון נפרד. מתנצל מראש אם זה לא מתאים אבל...

LindZiv Cohan

New member
הקדמת אותי! באמת../images/Emo3.gif

נכוןןן, אני שונאת אותםםםם
בקשר לתאונות שנה שעברה, כשהיא זכתה באיזשהו פרס בטקס כלשהו [שכחתי כבר-_-, יכול להיות הזה עם ה"איט"] אז היא אמרה שהיו לה 3 תאונות בגלל הפאפארצי
ואני ספרתי רק 2, ואחרי זה בSNL היא אמרה שהיא הנחתה את SNL יותר מאשר עשתה תאונה [היא הנחתה אז בפעם שלישית] אז.. מה נסגר?

Cavush

New member
היא בסדר.

הרגע ראיתי תמונות שלה מהיום במועדון (הייד). החבר'ה בלוקיישן לוהאן מאוד מהירים עם התמונות. בכל מקרה, נראה שגם המרצדס שלה תוקנה. העיקר שהיא בסדר.

חח אתמול

היא הייתה בג'י לנו והיא אמרה שלא היה לה שום תאונה הכול בול שיט חחח לא קרה ולא היה =]

יום אחד אני אטוס לניו יורק

אני אראה אותם אני אעלה עליהם
עזבו אני מושפעת
וואי,אבל חלאס,כמה אפשר?!הבנו שאתם צריכים תמונות וזה,אבל תתחשבו קצת גם באנשים אחרים,רבאק!

Cavush

New member
בסופו של דבר זו העבודה שלהם

מגעיל ומעצבן כמה שזה יהיה, הם חיים מזה. בלעדייהם לא היינו מקבלים תמונות שלה (על בסיס יומי האמת). אבל תמיד צריך לזכור שבחלק מהמצבים זה לא היה לרוחה להצטלם בדיוק באותו הרגע.

בסדר,העבודה שלהם,אבל עדיין

צריך להתחשב קצת. מצדי לא לקבל תמונות שלה על בסיס יומי. יש תמונות פפראצי האמת שלא הכי מעניינות אותי.. בגלל הפפראצי היא עברה כמה תאונות,וזה כאילו לא אכפת להם בכלל שזה מה שקורה לה אם הם ממשיכים ככה

Lindsay24

New member
הנה הקישור...

חעחעחע זה לא העלה לי קודם... הנה הקישור: http://web.msn.co.il/msn/love/fat/CC7898D86F124C0C90C7AD2FB4636A4C.htm?inter=1

LindZiv Cohan

New member
חח בעזרת ה' בקרוב חתונה../images/Emo3.gif

"מישהו שיסבול אותה, ילדה רעה" אני יודעת שזה לא אמור לעצבן, אבל זה מעצבן אותי..

MSN:לינדזי והקללה../images/Emo26.gif

כתבה נוספת בMSN מדווח שלינדזי נצפתה יוצאת ממלון ונשאלת על חברתה/יריבתה פאריס ולינדזי פתחה ת'פה וקיללה אותה בקללה גסה. לידיעה בMSN לחצו:כאן

Cavush

New member
התגרות לשמה לדעתי

לדעתי זה קרה כתוצאה משכרות והלצה קלה, לא יותר. חוץ מזה שזו זכותה המלאה של לוהאן.

LindZiv Cohan

New member
לוש Hilary duff,

נאלצתי למחוק את ההודעה שלך כי היא נגדה את חקי תפוז [זכויות יוצרים], אבל אני חושבת שהתשובה לשאלה שלך היא שהכתבה מהיום. [היא שאלה אם הכתבה חדשה או ישנה]

למעלה