לילה טוב,אפשר להצטרף אליכם? :)

זיקן

New member
מנהל
איזה מזל שאני לא במקומו.

שלום סקרנית

הגברים פה בהחלט מעוניינים, אבל הם קצת ביישנים. כן הם יכולים לכתוב לך דברי זימה ובלע פה על הפורום שסובל הכל אבל במציאות יש להם נפש עדינה כגלדיולה.

לצערי אני נמצאת כאן די הרבה זמן ולכן למדתי להכיר כל אחד והקיק שלו, מה שהוא אוהב. אם תכתבי לי במי את מעוניינת אוכל לעזור לך להשיג אותו.

Jake Speed

New member
תסבירי לה, לילוש

כמה תמונת עירום פרונטלי תשפר את מצבה החברתי פה.

ואם בתמונת עירום פרונטלי עסקינן, תיבת המסרים שלי שאלה מה קורה

אני אוהבת שאת יורדת לכזאת רזולוציה

אני חייבת להגיד משהו,
אני באמת לא פמיניסטית או משהו, למען האמת מעולם לא ממש חשבתי על הנושא הזה ברצינות, ואולי זה רק פה ולא מדגם מייצג בכלל, אבל נראה שההודעות שהבנות פה כותבות הרבה יותר מוצלחות. נגיד אם את כותבת מוריס מפוטו לואיז, אני ממש ממש רוצה שבאמת יהיה איזה מוריס שעובד בפוטו לואיז בנתניה ואני רוצה שזאת תהיה חנות עתיקה כזאת, עסק משפחתי שהכל שם מלא אבק ומוריס הוא זקן שעובד שם כבר 45 שנה והוא כבר אדיש לחלוטין, עושה הכל על אוטומט אבל מה, בצהריים כל יום כמו שעון הוא מכין לו תה עם נענע

חחחחח באמת יש כזה פוטו!

איזה עתיק זה אה?

את כל התמונות פספורט לתעודות זהות צילמתי אצלו. עכשיו אני רואה אותו יושב בחנות שלו כל היום כמעט בלי עבודה. הסמארטפונים לקחו לו את הפרנסה.

wish2

New member
בואי נעשה לה קשרים בשיער

אני חושבת שהיא משדרת התנשאות.

shayCn

New member
כתבת דברים יפים

אלו דברים שגם אני מחפש בבחורה, כי אין מה לעשות, אי אפשר ליצור
קשר עמוק משתיקה או משטחיות, אלא אם מכירים את הרגשות ומה שעובר על הבן אדם.
לדעתי,את צריכה סבלנות.זה לא קשור לפורום גברים,אלא בכל פורום שתגיעי אליו זה יקח זמן עד שתכירי את הנפשות הפועלות ושהם יכירו אותך ואז עם קצת מזל,יהיה לך גם חיבור עם מישהו.
כרגע,את צריכה להבין,שאת ניק חדש ואנשים ותיקים פה ובכל פורום אחר,
קצת חשדניים כשהם רואים ניק חדש.

גם אני אוהבת גברים אמיצים, יציבים

כאלה שאת מרשה לעצמך להסיר את השריון לידם, להתפנק, להתבלבל, לחזור להיות ילדה כי את יודעת שיש על מי לסמוך.

למעלה