לילה טוב,אפשר להצטרף אליכם? :)

אולי אנחנו תאומות מחשבתיות..

ובאמת ,חשבתי שהקטע של פורומים למינהם זה שאנשים באים לשפוך את מחשבותיהם הכמוסים והמודחקים והפנטזיות בגלל שאין את הצורך בלהזדהות,אם הייתי רוצה חשיפה הייתי נכנסת דרך הפייסבוק. אבל כל הקטע זה האנונימיות. אם מישהו יתעמק איתי פה,מן הסתם זה יגרור חשיפה.
אולי הגעתי לפורום הלא נכון,ואולי כולכם מכירים בחיים הפרטיים ובאים לפה סתם להעביר את הזמן,עדיין לא הצלחתי להבין.

ALIsuperstar

New member
זה עניין הפתיחות

זה נראה כך... אבל אין לי מושג איך מי מה נראה... וזה ממש לא חשוב לי איך את נראית או מה שזה לא יהיה. תכנסי תוציאי ותקבלי בחזרה.

זיקן

New member
מנהל
הסבר קצר.

כולם פה "זבובים וירטואלים" שומרים על האנונימיות שלהם בקנאות כמו על דבר קדוש.
ניפגשתי עם כמה גולשים אבל לא מהפורום הזה למעט גולש אחד ועוד גולשת אחת בלבד שנחשפו לי. בשלוש שנות ניהולי!
כל היתר אין למושג בכלל איך הם נראים ויתכן שמדובר בזקנים תשושי נפש וזקנות שגולשות להנאתם מאיזה בית זקנים.
פגישה של חברי הפורום לא תיתכן בעולם הזה וגם לא בעולם הבא.

ALIsuperstar

New member
יאללה באמת צריך לדבר על מפגש אם כך

נראה מי מה שווה מאחורי המקלדת...

אז מה המטרה של השיחות פה,באמת שלא הבנתי

הספקתי לקרוא הרבה פוסטים,ועדיין לא הבנתי מה המטרה של הפורום הזה. כולם כאילו מעבירים את הזמן כל מני משפטים קצרים,ירידות ,ומשפטים חסרי תכלית.

ALIsuperstar

New member
היי היי היי

זה אולי פורום של שיחות גברים, אבל כל מה שנראה לכן חסר תכלית, לנו מאוד מאוד חשוב ;)

ALIsuperstar

New member
איך את קוראת לזה...

חסר לנו רק מנגל, נפנף ואיזה כמה כוסות בירה, וסטייקים... ואנחנו מסודרים... אני לפעמים קופץ לשיחות נשים והכל שם נורא כבד, אין תכיף הזה... יש בסגנון ״גם לכן יוצא שאתן חוזרות מהעבודה ואז מגלות שהשארתן תאור פתוח?״ זהו היא לא תישן בלילה. למיניהם...

Sensi8

New member

כמה זמן אתה גולש פה בפורום?
נראה לי שייקח לך קצת זמן עד שתבין באמת מה הולך פה

Gossip Girl

ALIsuperstar

New member
כבר הבנתי מה הולך פה ממזמן

מה את כבר חושבת שהולך פה... אנשים נכנסים בשביל למצוא זיון? סבבה... אנשים נכנסים כדי לפרוק תמה שזה לא יהיה? בסדר. שוביניזים? בסדר מה חשבת שיהיה? כתוב דיבורי גברים...

זיקן

New member
מנהל
תיארת נכון וזו התכלית של הפורום.

יש פה כמה שדואגים שזה ישאר ככה. ירידות. משפטים קצרים. טוחנים מים ומשפטים חסרי תכלית שלא מובילים לכלום.

פה יש בחורות וורבליות.

זה אומר שימוש מוגבר בפה
אבל לא למטרות הנכונות.

צריך לעזור להן.

למעלה