ליידיז, יאללה אופטימיות.

Shusho

New member
בכיף, ספרי:)

אגב הוא לא חבר שלי, זה מן קשר פתוח שכזה. ידיד עם הטבות, אבל יותר מזה מסתבר, לפחות בזמן האחרון. מסובך.

טוב אז ככה...

אני אוהבת מישהו והוא ידיד מה זה טוב שלי, כולם תמיד חשבו שהוא אוהב אותי,כי כל הזמן היינו ביחד והוא חיבק אותי... והוא גם כמה פעמים ניסה לנשק אותי, ולא זה לא יצא לו..(חברות שלי אמרו לי שאסור לי לנשק אותו חזרה למה כי אני לא חברה שלו והוא יחשוב שאני קלה להשגה) אווקי אז בערך חודשיים ככה אהבתי אותו והיינו ביחסים ממש טובים, והיו לנו פווול רגעים רומנטיים. אבל פתאום,בלי שום סיבה,רבנו והוא לא דיבר איתי אני ממש לא הבנתי למה. ואז יום אחד שלחתי לו הודעה באייסי "אתה לא יכול לא לדבר עם מישהו ולא להגיד לו למה!" אז הוא שלח לי הודעה שהוא רוצה להשלים, אז אמרתי לו "למה אבל לא דיברתי איתי?" אז הוא אמר שיום אחד אני ממש הייתי עצבנית וצרחתי עליו ועל כולם, ועיצבנתי אותו.. טוב אז דיברנו ובלה בלה בלה אחר כך אני באה לביצפר, הבנתי כבר שהיחסים שלנו לא יהיו כמו קודם.. בקיצצצר. הגיע טיול.. חברה שלי,שיודעת שאני אוהבת אותו (-הוא לא יודע-) מצאתי אותה בדרך חזרה שוכבת עליו באוטובוס.. ואני כמו מטומטמת התחלתי לבכות, כי אמרתי "איך היא יכולה לבגוד בי ככה?" טווב למזלי מצאתי אותם שכבר כמעט הגענו הבייתה... ירדתי מהאוטובוס הלכתי הבייתה ולא הפסקתי לבכוות! טוב למחרת אני הולכת לבית ספר והוא שואל אותי "רבת עם טל?" אמרתי "כן" הוא אמר "ובגללה אתמול בכית באוטובוס,בגללה?" אז אמרתי לא בדיוק אז הוא אמר "מה בדיוק?" אז אמרתי לו שאני אוהבת אותו ועשיתי את הטעות הכי גדולללללה בחיי ! כי הוא מדבר איתי עכשיו וזה.. אבל לא נעים לי להיות לידו.. תעזרו לי?

Shusho

New member
למה היא שכבה עליו?O_O

אין מצב שהוא גם לא קלט שאת רוצה אותו, אבל איזה מן חברה היא?! השאלה שלי היא למה לא לדבר איתו:) כבר אמרת לו שאת אוהבת אותו, הוא רוצה אותך, פשוט.. תזרמי איתו ותנסי לקבוע מתישהו "להפגש". יכול לצאת מזה טוב דווקא.

טוב אז ככה..תשובות לכל השאלות

למה היא שכבה עליו? היא אמרה שעברתי לידם ולא עשיתי פרצוף אז היא חשבה שהכל בסדר, ומה היא רצתה? שאני יעשה פרצוף והוא יבין שאני אוהבת אותו? ואני כן מדברת איתו.. אבל הוא לא רוצה אותי... כאילו אחרי שלא דיברנו ככה שבועיים, אז המצב היתדרדר בנינו.. ואנחנו לא כמו פעם, ואני לא יודעת מה לעשוות כאילו אנחנו מדברים וזה.. אבל אני רוצה אותו :|

bitch style

New member
איכככ שונאת תבנות האלה..

משחקות אותה תמימות "חשבת שזה בסדר..."צריך להשמיד אותם.. קיצר לדעתי דברי איתו אם הוא רוצה אותך.. את השלב הקשה כבר עברת..
ובשבילי- אחרי שאתם ביחד תעשי לה דווקא ותעצבני אותהה!! יאוו איך בנות כאלה מעלות לי תסעיףף...

ייאי ייאי!!

הבני דודים שלי (שניים) באים הלילה מדרום אפריקה!!! אוח, הולך להיות כזה אדיר!! אחד מהם בגיל שלי, אחד שנה מתחתינו.. גאד, יהיה כיףףףףףףףףף! אני נוסעת עם אמא להביא אותם באיזה שלוש בבוקר.. :] אני כ"כ אוהבת לנסוע לשדה"ת.. משונה.

וגם,

היום יום הולדת לצ'לסי (BFF שגרה בדרא"פ).. דיברנו איזה שעתיים בטלפון ועוד חודש היא באה לבקר אותי. לא משנה שעוד חודשיים אנחנו נפגשות בקאריביים, אבל בקטנה :]

PennyLaneM

New member
עוד חודש יהיו לי חיים

כי נגמר המלווה וזה יוצא על יום שישי ב12 בלילה אז איזה כיף,יהיה לי חיים ביום שישי סופסוף אז עכשיו אני וידיד שלי קבענו שנצא באותו יום ויאו החיים בלי מלווה יהיו בטח קלים יותר

tamarosh

New member
וווהו.

הבית החדש כ"כ יפה שבא לבכות
באמת. כל מי שבא משתנק מיופי. וגם ניצלתי את הסופ"ש כהלכה וראיתי המון אנשים טובים. וגם כי לאחותי יש בת מצווה עוד מעט
. כה גדולה. וגם כי קניתי עכשיו חולצה יפיפייה לליל הסדר. וגם כי חוזרים רק ל-3 ימים לבסיס. וזהו נו

אני סתם לא קשורה../images/Emo121.gif

אבל פתאום שאת לא פה הרבה אז הקפיצות שלך בסופשבוע נורא מוערכות וגורמות לחייך :]

aYaLoLy

New member
שעתיים במרחק יריקה מיוניבלוך!!../images/Emo71.gif

בהצגה שהוא היה המעבד המוזיקלי בה אוי כפרעליו.
ויש זוג חדש ויופי טופי וכבר ירדן כתבה על זה אז לאמשנה אבל אעהעאה זה כזה טוווווווווווב
ואין בוםבמלה אבל אולי זה לטובה ויהיה שנטיפי אז קול :)

למעלה