ליידיז, יאללה אופטימיות.

שלשום ראינו את יוני בלוך..

ליד My Coffee Shop באלנבי יש איזה קריוקי בר-קפה כזה.. ויוני בלוך היה שם ועוד הרבה לא ברורים מלהקות לא ברורות כמו "הג'ירפות"..

little shorty

New member
:)

למה אין בומבמלה? את לא הולכת?

aYaLoLy

New member
חח רגע מה לא!../images/Emo71.gif

יש בוםבמלה אני פשוט לא הולכת לכל מני שלא הבין ;[

אתן יודעות

קשה לי להסביר למה, כי בעיקרון אין לזה שום סיבה.. אבל מחוייך לי כזה. לא יודעת, רגוע... כאילו השתחרר כזה משהו. ועשיתי מתמטיקה היום אז אמאבא מרוצים וכיף לי כזה שהם מרוצים.. זה מרגיע אותם. ואני מרגישה בטוחה במת' וזה לא קרה כבר הרבה זמן. אינדוקציה זה כזה פשוט. ויצא לי לפטפט בימים האחרונים עם פיצוש וצחקנו מלא, סתם על כלום.. וזה היה כזה כיף. וגם יצא לי לדבר עם נעם אתמול, המון זמן לא דיברתי איתה, היא סיימה את הקורס והיא מרוצה מהשיבוץ שלה וקשה לה אבל קשה טוב כזה... וביום שלישי אני אולי אראה את רותם וזה תמיד טוב והיא גם תעזור לי עם המונולוג קצת. ואגב המונולוד, אני נורא מרוצה מהבחירה שלי וכבר יש לי רעיון ראשוני איך להעמיד אותו ואיך לבנות אותו ניא אוהבת את הקונספט שבחרתי. ויש מחר שיעור נהיגה, ונורא בא לי... וזה שיעור כפול וניסע עד עכו כי הואהבטיח לקחת אותילהוציא טופס ירוק.. אח כזה מלך ועד עכו זה אומר כבישים ראשיים ו80-100 קמ"ש [: אני מתרגשת. שקט לי, דברים כבר פחות מכאיבים לי מפעם וזה בטח סימן טוב. ואני גם חוזרת קצת לשבט וזה עושה לי נחמד. היה לנו סדר של השכב"ג והיה מעולה וחיקו אותי [שזה היה רוב הזמן מצחי ק וקטע אחד ממש לא במקום, אבל שטויות] והשבוע ליל הסדר וכל כך בא לי.. כי השפוחה והאוכל והאווירה.. אני מתגעגעת לזה ולכל הבני דודים שלי ולבית של סבתא ולתחרות קריאה מהירה בהגדה... מלא זמן זה לא היה. דברים מסתדרים כזה... וזה חייב להיות טוב.

little shorty

New member
../images/Emo13.gif

סתם רציתי להגיד שקראתי ושאת... לא יודעת. משהו משהו.

EVE Lights

New member
כפרה עליו. ../images/Emo9.gif

הוא כזה חמוד. וחזרתי עכשיו ממנו, והיה כל כך כיף.

svety

New member
מכירות את זה ש,../images/Emo190.gif

מישהו שחשבתן שדיי לא שם לב לעובדה שאתן קיימות, פתאום מדבר איתכן? אז היום, כשהלכנו למשתלה, ראיתי את עידן וסתם עשיתי לו שלום עם היד ופתאום הוא צועק לי "וואי אורית, ממש רזית" וזה היה נחמד כזה, כי... הוא שם לב אליי. שם לב בקטע של כאילו, מודע לזה שאני קיימת, אנאערף. ואז באתי וסתם דיברתי איתו קצת והיה נחמד כזה. וגם דימה חיבק אותי ולא רצה לעזוב. היה לו נוח בגלל הציצים

מי הולכת לעבוד בקוקה-קולה שנה הבאה

בחופש הגדול בע"ה
אנייייייי
גיליתי שיש לאבא שלי בעבודה (הוא עובד בקוקה-קולה) תוכנית בחופש הגדול שבא מעסיקים את הילדים של העובדים בני 14 ומעלה בחופש הגדול... ממש עבודה-עבודה
או מכירה בדוכנים בקניונים, או פירסום, או דברים כאלה... וזה ממש עבודה-עבודה
יההההההה איזה מגניבבבבבב
אני אבקש לברר מאבא אם הם בכל זאת יקבלו אותי בחופש הגדול הזה...
(יהיה לי יומולדת 14 ב-2.3.07
)

זה לא אופטימי, זה סתם ממש מצחיק!

אחיותי הקטנות בנות ה-8 באות אליי לפני כמה ימים "איכס, לסבית!". אני מתפקעת מצחוק ושואלת "מה?" "כן את לסבית, את מתנשקת נשיקה צרפתית עם ליאת, פויה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה