ליה!

ליה! ../images/Emo24.gif

השמיעי קול, שלחי לי מייל/הודעה כמה שיותר מהר - יותר טוב. ולמי שמכיר אותה ויש לו את הטלפון שלה או משהו כזה - שיפנה אליי במסרים האישיים.

FireDragon

New member
מעין!

שאלה לי אלייך... אבל לפני, דבר ראשון, אני שמח מאוד שהחלטת להודיע לכולם שאת עדיין חיה ונושמת... ליה נעלמלה מהרבה פורומים.... וגם באיציק לא ראיתי אותה... ועכשיו לשאלה: "למה לא יכולת לשלוח את זה לליה למסרים? הרי אם היא תבוא לפורום היא גם תבדוק את המסרים... אני לא רוצה להטיף אבל זה באמת לא בסדר שאתם צועקים על כולם לא לפתוח שירשורים חדשים בשביל הודעות פרטיות ועושים זאת בעצמכם...

L e s t a t

New member
אתה באמת רוצה תשובה? הנה!

מעיין פונה לא רק אל ליה, תקרא שוב את ההודעה שלה..

FireDragon

New member
אוקיי...

היא פונה אל כל חברי הפורום כדאי שיעזרו לה למצוא את ליה זה לא הנושא של הפורום וההודעה הזו לא צריכה להיות כאן... הפורום הוא של מאגיה וכישוף, לא של איתור נעדרים...

FireDragon

New member
מה?

אם אני אוסיף הודעה חדשה שתגיד: "תגידו לי מזל-טוב...הסתפרתי..." זה יהיה בסדר? אני גם קשור לפורום...

L e s t a t

New member
אתה מנהל אותו?

לא. אתה עוזר לנהל אותו? לא. אתה עוזר לנהל אותו ונעלמת קצת? לא.

FireDragon

New member
נראה לי שהבנתי...

בגלל שמעיין עוזרת לנהל את הפורום מותר לה לעשות ההפך ממה שהיא אומרת לכולם לא לעשות? לא מותר לה לפרסם הודעות פרטיות? לא בוא פשוט נשכח את זה ונמשיך הלאה....

Pixy led

New member
תגיד, אתה... מאותגר שכלית?

ליה היא אחת ממנהלות הפורום, ואם היא נעלמה צריך לוודא איפה היא. פרט לכך, כשחברת פורום קבועה, שהיא חלק מקהילת הפורום נעלמת - לאנשים אכפת, וזה לא נחשב ל"אוף-טופיק" כששואלים עליה.

FireDragon

New member
דבר ראשון, כן, אני מאותגר שכלית...

לא יודע איך זה קשור אבל בכל זאת... אני יודע שליה היא אחת מהמנהלות וגם לי אכפת מאוד איפה היא, שלחתי לה שלוש הודעות במסרים ומלא הודעות באיציק... הפורום לא צריך דיונים לא קשורים... הרמה שלו בגובה דשא ודיונים על חברי פורום אבודים לא צריכים להיות כאן... אני גם די בטוח שאם מישהו אחר היה פותח את השירשור (לא מעין) היו צועקים עליו...

L e s t a t

New member
בברזיל

יש דשא מאוד גבוה, למעשה הוא יותר גבוה מגובה אדם. הדיון הזה קשור לפורום, אתה רוצה לדעת אם משהו קרה למנהלת, לא? ההודעה הזו פתוחה לציבור משום שמעיין לא יודעת למי בדיוק יש את מספר הטלפון של ליה ולהתחיל לשאול כל אחד בפרטי יהיה בזבוז זמן יקר, אתה לא חושב? הרמה של הפורום הזה לא נפגעה, לפחות מבחינת מאמרים וקישורים הוא טוב. טוב יותר מכמה מאות אתרים.

FireDragon

New member
למה לי?

כי הדעה שלי שונה משלך? יודעת מה? לא כל העולם חייב להסכים איתך, לפעמים גם את טועה... לפחות לסטט היה תרבותי... אז את יודעת מה פיקסי? את תשתקי...

Pixy led

New member
כן, זה מה שאני עושה.

בדיוק מה שאני עושה, איך עלית עליי? אתה לא מבין כלום, עושה משרשור אחד מסכן של אנשים שדואגים לחברה שלהם שעלול היה לקרות לה משהו ושקשורה באופן אדוק לפורום הזה עניין גדול, פשוט לך ותדחוף את ה"דעות" המחוכמות שלך ל***... עדיף שפשוט יימחקו את השרשור הזה, אתה מרעיל את האווירה.

FireDragon

New member
שימחקו...

לא יודע אם הבנת... אבל למחוק את השרשור היה בדיוק מה שרציתי מההתחלה... מה זה אדוק? למה הגרשיים מסביב לדעות? אני מבין מה אתם אומרים ואני מבין למה... אני חושב שהיו דרכים טובות יותר לבדוק איפה ליה... וזוהי דעתי... אני חייב להגיד שלא ראיתי את הצד הזה בך, אני חושב שכדאי שתתחיליל להבין שיש אשים שלא חושבים בדיוק כמוך, וזה לא הופך אותם לפחות חכמים, או טובים, או אכפתיים, או נחמדים...ממך... והעובדה שאת לא מקבלת את זה אומרת הרבה מאוד עלייך... אני לא תענתי שהדעות שלי מתוחכמות, הם פשוט שלי, והן שונות משלך... לא יודע אם שמת לב אבל מי שהתחיל אם ההודעות הפחות תרבותיות...זה את...

L e s t a t

New member
לכולם - במיוחד לפיירדראגון

קודם כל, אני לא מבין מה אתה מתבכיין לי על השרשור הזה ולמה אתה מנסה לצאת נגדו במסע צלב. הסברנו לך לא פעם אחת שליה קשורה לפורום באופן אדוק (אדוק כמו הדוק) ושהיא קצת נעלמה אם לא שמת לב (ועוד דבר, תראה מה הייתה ההודעה האחרונה שלה ומתי זה היה). ליה ירשה את הסמכות על הפורום מאלתנו המופלאה מעיין שרוצה לעבור את התקופה המלחיצה של הבגרויות לפני שתיכנס שוב באופן פעיל לפורום, ליה נעלמה ולא ראיתי שום עקבות ממנה מאז ה15 לחודש. דיברתי על זה עם מעיין והיא פרסמה הודעה בה היא פונה אל באי הפורום שמכירים את ליה ויש להם את מספר הטלפון שלה לפנות אליה במסרים הפרטיים. לפי דעתי אם יש למחוק כאן משהו זה את כל השרשור חוץ מההודעה המקורית של מעיין. תראו איך הפכתם עכבר לפיל, במקום פשוט לתת להודעה הזו לרחף לה בפורום כמה ימים עד שהיא תשקע מן העין כשיבוא העמוד הבא הייתם חייבים להתחיל במסע צלב נגד פרסום ההודעה הזו. יודע מה? אם היה מדובר במישהו שמשאיר הודעה למישהו בסגנון "מוטי זה צ´ארלי, תתקשר אלי, כן?" אז אפשר היה למחוק את ההודעה, אבל כאן ההודעה היא לא הודעה פרטית אלא הודעה שפונה אל יותר מאדם אחד ועוד בנושא חשוב שקשור לפורום - אחת ממנהלות הפורום שנעלמה מן העין. פשוט מאוד - אתם לא אמורים בכלל להגיב פה ואם כן אז אתם אמורים להתבכיין מגעגועים עזים לאלה ליה יורשת האלה מעיין למקרה שהיא רואה את זה ולא שמה לב שהיא קצת "נעלמה". אבל לא! אתם? לא! במקום זאת, הייתם חייבים להיסחף לדיון פלצני משכזה ולהתפלסף על הדיון הזה שעות, פשוט תראו את האורך של השרשור הזה! הוא לא היה אמור להיות כזה ארוך ובכלל לא היו אמורות להיות כאן תגובות מלכתחילה! אל תבינו לא נכון - זכותכם המלאה במדינה דמוקרטית להתנגד למשהו, יש לכם את הזכות לחופש ביטוי והכל אבל באמת.. תעזבו את הבולשיט הדמוקרטי בצד לרגע - אתם לא חושבים שההודעה המקורית קצת קשורה לפורום? על מה לעזאזל אתם מתבכיינים כאן? על זה שדואגים למנהלת הפורום? תנו לעצמכם סטירה נדיבה בשמי! גם אם ליה לא הייתה מנהלת, ליה תרמה רבות לפורום הזה ולפורום האחות שלו (שאמאניזם ופאגאניזם) ואם ליה נעלמת ואנחנו דואגים אנחנו נשים הודעה קצרה המבקשת ממנה "להשמיע קול" והפונה אל אנשים אחרים (שימו לב! אנשים אחרים, כלומר לא הודעה פרטית!) חוץ מליה שאולי יודעים משהו ואולי יודעים אם ליה שוב החליטה לקחת חודש חופש מהאינטרנט והפעם בלי להודיע. פאק עם חופש הביטוי שלכם, אני דואג לחברה שלנו.

למעלה