לטלטלית היקרה שלנו

לטלטלית היקרה שלנו../images/Emo70.gif

מחזיקה לך אצבעות חזק חזק בציפייה לקבלת תוצאות הבדיקה של מי שפיר.

dafi1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

carmitz

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif גם אני מחזיקה אצבעות

לתוצאות התקינות של הבדיקה והמשך הריון ארוך תקין ומשעמם

אור רון

New member
וברור שגם אני!!! ../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif

טלטולה - מאחלת ומיחלת שיעבור בקלות, והכי הכי הכי חשוב שהתוצאות תצאנה תקינות!!!! להמשך הריון נפלא וקל וכיפי ותקין!!!

תמר10

New member
מחזיקה את כל האצבעות חזק חזק

לתוצאות בדיקה טובות והמשך הריון תקין

דש1דש

New member
מצטרפות../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

טלטלונת - איתך עד הסוף הטוב של ההריון שיהיה בעוד המון המון המון זמן.

טלטל11

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif לכולן

את הדיקור עשה לי פרופ' טפר שהיה מאוד נחמד ועדין, וגם הראה לי אח"כ ששפיצקי בסדר
נתנו לי קופסא לשים בה את המבחנה עם המי שפיר לקחת לאבו כביר- ששם עושים את בדיקת המעבדה לטוקסו - ואחרי ששמו אותי בבית חברה נסעה לשם עם המטען יקר הערך - קצת טירטרו אותי עם כל הטופסולוגיה שקשורה לעניין- אבל תשובה אמורה להיות פלוס מינוס בעוד כשבוע - אז תחזיקו קודם אצבעות שזה ייצא תקין
ושאח"כ אוכל לחכות בסבלנות עוד שבועיים לשאר התוצאות
חייבת להגיד שהייתי טיפה בלחץ - אבל הבדיקה היא ממש שום דבר- קצת יותר כואב מבדיקת דם רגילה, לא נורא בכלל. נקווה שגם היומיים הקרובים יעברו בסדר.

מירית א

New member
מאחלת לך מכל הלב שכל כל הבדיקות

תהיינה תקינות. אני שמחה שהדיקור עבר בקלות.

Zivi36

New member
אמנם תגובה מאוחרת ....

טלטל מחזיקה לך אצבעות ושמחה לדעת שעבר יחסית בסדר. מאוד מקווה שהשבועיים הקרובים יעברו עליך בקלות ובמהירות עד לתוצאה המרגיעה שהכל בסדר (כי אין שום אופציה אחרת)

TOVA22

New member
גם אני מצטרפת למחזיקי האצבעות

מקווה ומאמינה שיהיה בסדר !!! בעצם חייב להיות, לא?

אנה מ

New member
גם אני מחזיקה לך את כל האצבעות|חמסה

לבדיקה מהירה וקלה ולתוצאות טובות

../images/Emo45.gif גם אצבעותי מוחזקות בשבילך

ואני מחכה ביחד איתך לתשובות המרגיעות. הגיע הזמן שתוכליבאמת להנות מההריון ולחכות לשפיצקי בשלוה (רק אל תשמיני מנחת...
)

למעלה