לוזון ליג מחזור 28

itzikon5352106

New member
תודה רבה ערן לוי

רן בן שמעון תתבייש לך.אתה תמיד בוכה נגד טעויות שיפוט נגד הקבוצה שלך עוד מהימים שהיית שחקן פעיל,היום היה פנדל ברור כולם ראו שהיה יד חוץ ממך.......

afc2

New member
וואו השער הזה הגיע בול בזמן

אחרי שב"ש, חיפה וראשון ניצחו ומצבה של בית"ר הפך להיות באמת קשה מאוד הגיע הפנדל הזה ובאמת הציל לאלי כהן את התחת. מצטער על גניבת היוצרים אברם

לא היה ברור מי האלופה ומי יורדת ליגה

בית"ר שיחקה 10 רמות מעל קרית שמונה, הנצחון הגיע לנו כל כך... כל המלעיזים - כל כך שמח שזה היה בדרך הזאת, מקווה שתסבלו עוד הרבה מבית"ר העונה
כל כך כיף לשמוע את הפועל חיפה, את יואב כץ, את עודד גביש מתבכיינים על הפנדל הזה...איפה הייתם ביום שלישי כשבאמת לא היה צדק?

רז 1978

New member
העיקר הימרת נגד קבוצתך שתחטוף שלישייה

אולי באמת כדאי שתהמר נגד קבוצתך עד לסוף העונה זה אולי יהיה מתכון נגד ניחוסים ואז תישארו בליגה

האמנתי שננצח

אבל בכל הפעמים שחשבתי כך והימרתי לטובתנו אז הפסדנו, היום בחרתי ללכת עם ההגיון ולא עם הרגש ולשמחתי טעיתי... בשבוע הבא במושבה יהיה טירוף עם 6,000 אוהדי בית"ר...

afc2

New member
ואו מה דעתכם על הפחתת 20 נק' לק"ש

על התנהגות בלתי ספורטיבית שדיברו לפני המשחק על כך שאסור שבית"ר תרד ליגה (ועזבו כרגע את התוצאה, אחרי 5 דק' ק"ש נעלמה בכלל מהדשא בטדי, השילוט הזכיר שהיא נמצאת שמה)... כל נקודה בתחתית היא קריטית ולכן בית הדין חייב להפחית ממאזנה של ק"ש 20 נק' ליגה בפועל כדי שיהיה פייר ולא הקבוצה הרמאית שמכרה את הנקודות למי שהייתה זקוקה להן...... ועכשיו האמת............... ססססססתתתתתתתתתתםםםםםםםםםםם

fabregas0

New member
צחוק צחוק

לוזון עוד יכול למצוא דרך לקחת לנו את הנקודות האלה..

fabregas0

New member
אמת..

היום רק הוכיח מה שאני טוען כל העונה, אין הבדלי רמות בין הקבוצות. כן, אפילו קריית שמונה. ההבדל הוא בעמדת המאמן וביכולת שלו לנצל את השחקנים שלו בדרך הטובה ביותר.. בכל מקרה, מקווה שיהיה כמו בעונה שעברה שנתעורר בחלק האחרון של העונה ונבטיח השארות. רואים שיש לנו עכשיו מאמן שמבין כדורגל.

Puskas

New member
אני לא מסכים

בוודאי שיש הבדלי רמות, לא סתם קרית שמונה נמצאת איפה שנמצאת ובית"ר איפה שהיא נמצאת, לא סתם קרית שמונה היא ההגנה הטובה בליגה ובית"ר אחת הגרועות, לא סתם קרית שמונה כובשת כמות נחמדה ומנצחת משחקים חשובים במאני טיים ואילו בית"ר ברצפה מכל הבחינות הללו.. זה סה"כ הפסד שני של הקריה (ואם אתה שואל אותי, לא האחרון, נראה לי שחמשת הזימונים לנבחרת עלו להם לראש), בית"ר כבר למודת כשלונות השנה ללא הפסקה. בינתיים בנקודה הבעייתית, אלי כהם לא טיפל, בית"ר כובשת פעם אחת בשלושה משחקים איתו, רע מאוד! שבוע הבא זה משחק העונה שלכם, משחק על 100 נ"ק מול מכבי פ"ת.. הפסד ותארזו תיקים לליגה שנייה, תיקו והמתח יישמר לעוד שבוע-שבועיים, ניצחון ונשארתם בליגה על חשבון על מכבי לוזון הרקובה וחסרת התועלת.

fabregas0

New member
בטח לא סתם

ראית את קריית שמונה משחקת? שכל שחקן יודע בדיוק מתי הוא עושה לחץ, מתי הוא מוסר מתי הוא בועט, הגנה מסודרת, ניהול משחק חכם.. כל זה יד מכוונת של מאמן וזאת לא קבוצה של כוכבים גדולים והברקות מיוחדות. לבית"ר היה מאמן שאין לו מושג מה הוא עושה, כל ההבטים, ורואים את ההשלכות של זה לאורך כל העונה. הבעייה המרכזית שלנו היא לא כיבוש השערים (למרות שזאת בעייה רצינית) אלה העמידה במגרש מבחינה טקטיקית ומנטלית. גם כשלא הצלחנו לכבוש שערים במשחקים האלה, לא התפרקנו ועמדנו נכון כל המשחק. דבר שלא קרה עם יובל נעים. אני מאמין שאלי כהן לאט לאט גם ישפר את הפן ההתקפי. זה דברים שלוקחים זמן.

ifa1111

New member
תמצית החיים ברגע

בשביל רגעים כאלה אני חי ונושם, בשביל גולים כאלה אני רואה כדורגל. אושר שלא ישווה לשום דבר אחר. השמחה המתפרצת הזאת ברגע אחד אבוד שבאה משום מקום. אוי הכדורגל, אוי הכדורגל. האמונה חזרה!!!

אין ספק, החזיר את התקווה והאמונה

והוכיח לי שאני עדיין יכול להיות כל כך מאושר מכדורגל...

borat1

New member
רק בשביל זה היה שווה להביא את הקבב הזה

לשחקן אחר היו רועדות הביצים. ניצחון חשוב,כמו אוויר לנשימה. מקווה שמסכת הניסיונות של אלי כהן הסתיימו אתמול והוא הבין את מה שאני הבנתי מתחילת העונה:4-3-1-2 זה המערך שהכי מתאים לסגל השחקנים הזה. סטיבן כהן לא שחקן אגף,עמית בן שושן לא שחקן אגף ובטח שלא פאסוס שחקן אגף,ככה שלשחק במערך עם אגפים זה מתכון לביזיון כמו שהיה בקרית אליעזר. החילופים של אלי כהן היו בעייתים ולא הוסיפו דבר למשחק. עם כל הכבוד לכישרון (שאולי) יש לצחי אליחן,במצב בו אנחנו נמצאים זה פשוט לא במקום לתת לו להשתשף (כנ"ל ברק משה,בניגוד לצחי אליחן,אין לי ספק לגבי כישרונו,אבל הוא פשוט לא בשל להתמודד עם הלחץ הזה בעונה כה בעייתית ובעמדה כל כך קריטית על המגרש). הכנסת כמות גדולה של חלוצים לא בהכרח תיגרום לנו להגיע למצבים. איבדנו את השליטה במרכז השדה ורק משחק הירואי של הפיטבול והגאטוסו הישראלי שמרו את הכדור אצלנו. שבוע הבא זה כבר לא תלוי בנו אלא בחסדיו של השופט שלוזון יסדר למשחק הזה.

למעלה