להתחיל מחדש...

any way

New member
להתחיל מחדש...

חצות בצהרים - וחושך, חושך ושקט דממה כלום לא נשמע כלום לא זע - עלטה ולאט לאט מתוך העלטה - יד מושטת אוחזת בך ואחריה באות, עוד ידיים רבות ופתאום מתחילים גם לשמוע קולות קולות המולה - כמעט מלחמה אחרים נלחמים על חייך שלך מסביבך אנשים מנסים להנשים ושומעים מרחוק יללות צופרים ועדיין חושך ושקיעה נעימה... מתחיל לרחף כמו בתוך מנהרה ומולך אור גדול, פורץ עלטה נשמתך על הדרך אל העולם הבא עוברת סמוך, מביטה אל תוכו עוד אין החלטה - אם היא שם או היא פה וכך מתגלגלת בין חושך לאור בין מוות מוחלט... בין תקווה למזור יום רודף יום... ועוד אין מסקנה אם המוות סופי או שיש עוד דחיה ויום נוקף ועוד יום שעובר ואתה מחליט שאינך מוותר מחליט לחיות למרות הכאב להלחם במוות, להופכו לאויב והמוות מרפה ולוקח מרחק מחכה הוא בצד, לחזור למשחק ונותרת אתה וגופך הבוגד אוזרים כוחות, מתחילים להתמודד מסמנים מטרה, בלי מורא בלי חשש מול שחר עולה – מתחילים מחדש.

*קסנדרה

New member
מדהים

מדהים

ממש לו היינו מכירים היי תי יודעת שזה נכתב עליי ועל המצב בו אני נמצאת היום... ריגש אותי עד דמעות נכתב מה שאני לא העזתי לכתוב יפה מאוד קסנדרה

any way

New member
קסנדרה...

גם אם איננו מכירים, הרגישי כאילו השיר נכתב עבורך. רפי.

בהחלט מדהים !

רפי, חשבת פעם לפרסם את היצירות שלך ? אני באמת חושבת שליצירות כאלה מגיעה מסגרת מסודרת - ספר ! ואין ספק שחשיפה רחבה יותר לקהל. לתשובתך אודה ענבל

any way

New member
תודה ענבל...

מחמם את הלב לדעת שיש אנשים שהשירים שלי נוגעים בהם. בקשר לשאלה שלך, אגיב בצורה מפורטת לדואל שלך. רפי.

למעלה