להיות מזכירה

אנגסטרם

New member
להיות מזכירה

זה בכלל לא קידום. שיטו בי לחלוטין. לא הגיעו היום: 4 מורות 2 מזכירות אחראי מערכת שעות המנהל אז בבית הספר הסתובבו המון ממלאות מקום שלא ממש ידעו איפה הן צריכות להיות ומה הן צריכות לעשות אם ימצאו את המקום הנכון (אחראי מערכת איננו), תלמידים מופרעים שלא היה מי שיטפל בהם (מנהל איננו) ומזכירה מחליפה שתוהה למה לעזאזל המורות לא יודעות מה הן אמורות לעשות בתלמידים חולים/ מאחרים/ רטובים ולמה היא אמורה דוקא לדעת. אז היו 5 ילדים חולים. היה צריך לנחם אותם, לתת להם תה, להשגיח עליהם בזמן שהם מציירים להנאתם במזכירות ולהתקשר להורים שיבואו לקחת אותם. אף הורה לא עונה. ברור. מי שכן ענה לא יכול לבוא לקחת. ברור. אז אני בייביסיטר. היו 3 ילדים עם בגדים רטובים. 2 מחמת הגשם ואחת מפיפי. אחרי שיחות ועידה ממושכות עם המנהל, האמא והמורה הוחלט שילדי הגשם יחזרו הביתה ברגל, יחליפו ויחזרו. ילדת הפיפי, גרה רחוק ואמא לא עונה. ברור. אחרי שהיא סיימה לבכות, הצלחתי לשכנע אותה שזה רק נראה רטוב, ושהיום כולם רטובים בגלל הגשם. היא התביישה לחזור לכיתה אז בילנו בצוותא בקייטנה במשרד. המנהל שיגע אותי. התקשר כל שניה לשאול אם הכל בסדר. כאילו שהכל יכול להיות בסדר אם הוא משאיר בית ספר לניהולה של מזכירה מחליפה. הרב שיגע אותי, כי הוא רצה שאני אוסיף לו ציורים לאיזשהו חומר לימודי. ממתי זה תפקיד של מזכירה? היה צריך למצוא ציורים, לחברם למסמך ולשלוח לו בפקס לאישור. אבל ברור שהוא לא היה מרוצה 4 פעמים והיה צריך לחזור על התהליך. וכל זה בזמן שבית הספר מתפרק והילדים החולים והרטובים בוכים לי במשרד (בשביל מה יש בנות שירות??) בסוף היום התקשרתי למזכירה ה רגילה, להודיע לה שלא עשיתי כלום מהרשימה שהיא השאירה לי, וחוץ מטלפונים, הקלדות דחופות ופקסים הייתי גננת במשרה מלאה. "בטח" היא אמרה "יפה שבכלל הספקת להקליד משהו, אני רוב הזמן מספיקה להיות רק גננת". בקיצור- להחליף מורה, זה הרבה יותר קל!

למעלה