להיות אבא

זיו25

New member
להיות אבא

רציתי לספר לכם איך זה להיות אבא. נתחיל בזה שהזמן מקבל משמעות שונה, וכל דקה של שקט מנוצלת עד תום. רק עכשיו אני מבין את המנהג של הגברים ללכת עם עיתון לשרותים – זה המקום היחיד שבו הם יכולים לקרוא אותו בשקט ובלי הפרעות. יש רגעים ביום שבהם ליה נרדמת, ואז הבית עובר לדממת אלחוט. אפילו הכלבה הולכת רק על שני רגליים, ואנחנו עוברים לדבר בלחישות ועם הידיים. פתאום אתה מגלה שאפשר לראות סדרות שלמות באנגלית ולהבין את העלילה רק מקריאת תנועות השפתיים. הבעיה היא, שזה לא ממש עובד עם סידרה כמו סאות פארק... להיות אבא זה לגלות המון עניין בכמה , מה ומתי הילדה עשתה, וזה פשוט גורם נחת בצורה שאי אפשר לתאר.תאמינו לי, מאז שהגיעה הכלבה לביתנו לא התעניינתי ככה בחרא. להיות אבא לתינוקת זה בדיוק כמו רווק אחרי צבא. אתה מוצא את עצמך מבלה עם מישהי עד השעות הקטנות של הלילה, בכל לילה. אתה מתאהב בה בכל פעם מחדש גם אם היא הפריעה לך לישון, והכי חשוב – כשהיא מתעוררת בבוקר אתה שם לידה. אני יכול לספר לכם שמאז שנכנסו השלוש ק"ג וקצת לחיים שלי, אנשים נהיו מאוד מודאגים מהתגובות של טולי הכלבה כלפי ליה. אני יכול להרגיע אתכם שמאז ששמתי לליה ולטולי אוכל בכלים נפרדים, הם מסתדרות פשוט מצוין. כשאתה אבא אתה מגלה ששום דבר לא קבוע, ואם קודם נשבעת שהבת שלך תגדל על להקת קווין ומשינה, אתה מגלה לדאבונך שהיא לא נרדמת בלי השירים של אורנה ומשה דץ, שלוש שעות, בלופ. אני אודה לכל מי שיוכל להגיד לי איפה איפה איפה איפה איפה העוגה. אז להיות אבא זה להשתנות, ואם פעם הייתי הופך שעה אבודה לשעת עבודה, היום גיליתי ששעה בלי ליה זו שעה שאבדה.
לצפייה בסרטון יש להקליק כאן

נועם@בת

New member
אני יושבת פה ומתמוגגת

בדמעות התרגשות וניצן מהופנטת מליה וטולי. אין אין אין כמו להיות אבאשל.
נועם

זיו25

New member
אני אספר לך ../images/Emo13.gif

תוכנות MOVIE MAKER וADOBE. עשיתי שם המון עבודת עריכה עם כל ההגדרות כדי שהסרטון יצא יפה

limorune

New member
../images/Emo24.gif לך ו../images/Emo25.gif לליה המקסימה!

את שאר המחמאות כבר נתתי לייב

shno

New member
סרטון מדליק לגמרי!

סחתיין על ההשקעה (וסחתיין עוד יותר על טולי ששיתפה פעולה בצורה מדהימה!). עשית את הסרטון לכבוד איזה שהוא אירוע שעשיתם לכבודה של ליה?

tomer2007

New member
אתה חמוד אתה ../images/Emo6.gif

וליה מקסימונת אמיתית... תהנו מכל רגע ביחד - הזמן רץ מהר מהר מההההההההרררר

nettki

New member
אחלה אתה!

כיף ששיתפת, תהנה מכל רגע, נשמע שזה מה שאתה עושה...<-=

shlomilr

New member
להיות אבא

לאחר כמה לילות בלי שינה (לנועה שלי יוצאות שיניים- בת שנה) , אני אומר ומצהיר, הילדה הזו היא האושר בחיים, נכון שלפעמים אנחנו צריכים זמן לעצמנו אבל אל לנו לשכוח , לפי הסטטיסטיקה נעשה עוד ילד אחד לפחות אם לא יותר. אז תתענג על הזמן שיש לך עכשיו . בעתיד יהיה לך אפילו פחות זמן- אבל מה שבטוח יותר אושר!!! שלומי.

foxMe

New member
ממיס ליבה של כל אישה

באמת היה כיף לקרוא וגם הסרטון ממש רעיון נפלא

MotheRonit

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif מקסים ../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo41.gif

ילדה מקסימה
אבא מקסים
כלבה מקסימה
סרטון מקסים
כתבת ממש יפה
והסרטון - לא הפסקתי לחייך מהתמוגגות
לצחוק כי זה.............מצחיק
ולהתרגש

חנול

New member
אתה בעמוד הראשי ואני כ"כ גאה!

איזה יופי, שוב הפורום הגיע לעמוד הראשי. טופחת לכל האבות על הכתף!!!!

MotheRonit

New member
../images/Emo6.gif חחחחח ../images/Emo45.gif

שאני אבין
אמא עומדת בראש פורום של אבות ובעלול מנהל אותו לצדך
??!

חנול

New member
אני לא עומדת בראש..אני יושבת..

הבעל גם עומד בראש וגם מרביץ תורה

למעלה