להזכיר. תמיד כתבתי נגד החונטה הצבאית שלנו. תמיד אמרתי לכם..שהם לא מגינים עליכם. ההפך הוא הנכון.

WYam

Well-known member
לא הקשבתם. בחרתם להגן עליהם.

והנה הם לא בחרו להגן עליכם.

אתם עדיין מגנים עליהם..

אלו השמאלנים שמעלינו....שיודעים יותר טוב מהחמורים...
והם יודעים שאתם חמורים..ושתמשיכו להגן עליהם. (גם זה אמרתי לכם)

evglev1

Well-known member
מנהל

אתם עדיין מגנים עליהם..

נראה שאלה שחשבו שהפתרון לפוליטיקאים מושחתים הוא הפיכה צבאית וגנרלים שיעשו סדר כבר התפכח והתפקח מהאשליה שהגנרלים ישרים יותר מהפוליטיקאים ופטריוטים יותר מהפוליטיקאים. ואבא שלי יכול לקבל בהפיכה צבאית רק את פידל קסטרו הישראלי ולא את פינושה הישראלי שלדעת אבא שלי דאג לעם ולמדינה.

WYam

Well-known member
.
נראה שאלה שחשבו שהפתרון לפוליטיקאים מושחתים הוא הפיכה צבאית וגנרלים שיעשו סדר כבר התפכח והתפקח מהאשליה שהגנרלים ישרים יותר מהפוליטיקאים ופטריוטים יותר מהפוליטיקאים. ואבא שלי יכול לקבל בהפיכה צבאית רק את פידל קסטרו הישראלי ולא את פינושה הישראלי שלדעת אבא שלי דאג לעם ולמדינה.
הכל ישאר אותו הדבר.

Harrington

Well-known member
מנהל

אתם עדיין מגנים עליהם..

מאז ומתמיד הימין התבטא נגד והשמאל והימין המתון כביכול תמך. אלו שהתבטאו נגד, כונו בשל כך "קיצוניים", "הזויים", "משיחיים" ועוד. גם היום אגב הכינויים האלה לא חלפו מהעולם. הם נשארו ועדיין מושמעים, גם כאן בפורום, כלפי אלו שצדקו לאורך כל הדרך. המציאות והאמת שהתבררה לא מעניינת את המלעיזים ואלו שטעו לאורך כל הדרך. דרכו של עולם.

WYam

Well-known member
מאז ומתמיד הימין התבטא נגד והשמאל והימין המתון כביכול תמך. אלו שהתבטאו נגד, כונו בשל כך "קיצוניים", "הזויים", "משיחיים" ועוד. גם היום אגב הכינויים האלה לא חלפו מהעולם. הם נשארו ועדיין מושמעים, גם כאן בפורום, כלפי אלו שצדקו לאורך כל הדרך. המציאות והאמת שהתבררה לא מעניינת את המלעיזים ואלו שטעו לאורך כל הדרך. דרכו של עולם.
יש רק בעיה אחת. הימין. מה הימין מתרגש כל כך להתגייס ומעליו החונטה הצבאית השמאלנית? זה הגיוני בכלל??

רוב הזמן נח

Well-known member
הגיוני היה להבין שאחרי אירועי שומר חומות שהמון ערבים עשו פרעות ושרפו ותקפו ולמשטרה לקח המון זמן עד שהגיע ועזרה, שזה גם מה שיקרה שתהיה התקפה ממקום אחר.

גם הגיוני היה להבין ששבוע או קצת יותר שכל מיני מחבלים התקרבו לגדר ורק פרצו אותה בלי לחדור פנימה ולקח שעות על שהצבא הגיע בכלל למקום, שזאת נורת הזהרה מאוד גדולה למה שעלול להתרחש אם היו פורצים וגם חודרים פנימה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הגיוני היה להבין שאחרי אירועי שומר חומות שהמון ערבים עשו פרעות ושרפו ותקפו ולמשטרה לקח המון זמן עד שהגיע ועזרה, שזה גם מה שיקרה שתהיה התקפה ממקום אחר.
זה מה שאני כותב מהיום הראשון. אם האירוע ההוא היה מטופל נכון, יתכן ששמחת תורה היה נראה אחרת. אבל שם זה היה (בעיקר) חובשי כיפות סרוגות ומי שבא לעזרתם, במקום משטרת ישראל, היו מתנחלים חמושים. במילים אחרות, לא אוכלוסיה שהתשקורת הישראלית תפתח עליה מהדורות.

ועדיין... למרות שהכל צריך להיחקר (אם כי הדברים די ברורים וידועים), העובדה שהמחבלים יכלו לפעול בחופשיות רבה במשך שעות רבות, זולת התנגדות 'אנשים טובים באמצע הדרך' וכאלה שהגיעו במיוחד אבל מהבית ולא במסגרת רשמית, היא משהו בלתי נתפס.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם היו מבינים את המציאות, (כמו שהבינו רק אחרי האסון )
היו יודעים שעם החמאס דאעש, לשים גדר ולומר שזה הגבול ושיש בגללו בטחון ושהצבא מסוגל לשמור שם כראוי, זה הזיה.
כי לעולם אי אפשר לשים על הגבול הזה כמות מספיקה של צבא, כל הזמן, בשביל שזה יתן הגנה ראויה.

זאת הסיבה העיקרית למלחמה. שהגבול הנוכחי התברר כהזיה של גורמים שלא היו כשירים להבין את המציאות. ועכשיו פועלים במלחמה לשנות אותו.

למעלה