להזיק זה לא יכול

אני גם בזמן אמיתי!!

והמורים שלי כאלה חמודים. באמת! ממש ל6א בא לי לסיים שם.. דרך אגב בחיים לא סיפרת לי שעשית קורס ברמנים חח וכן האיפור אמור להיות הג'וקר ובאטמן

DMB12

New member
יאללה

שם: עמר תאריך לידה: 27/5/92 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): רדיוהד, קינגס אוף לאון, פרל ג'אם, ארטיק מאנקיז ועוד מלא מלא מלא שאין כוח לפרט.. (וכמובן מיוז :) האלבום האחרון שקנית? אביתר בנאי - אביתר בנאי סרטים אהובים: חומות של תקווה P: הסרט האחרון שראית? האביר האפל New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. אושר 2. עושר 3. בריאות 4. שמחה משהו טוב שקרה ב2008? הקלטתי עם הלהקה (בקרוב העלה לפה 2 שירים, בתקווה לקבל מכם ביקורות. משהו רע שקרה ב2008? בטוח היה משהו, לא זוכר כרגע תמונה שלכם מ2008

dovky

New member
still here

שם: דב תאריך לידה: 13/03/91 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): מיוז, איירון מיידן, דרים ת'יאטר, פינק פלויד, דה הו, ועוד. האלבום האחרון שקנית? Number of the beast - Iron Maiden סרטים אהובים: בזמן האחרון אני פשוט מת על סרטים מלאי דם. הסרט האחרון שראית? לא זוכר, איזה סרט אימה גרוע.. New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1.לא יודע, אני לא חושב רחוק במיוחד... משהו טוב שקרה ב2008? עברתי בצפר משהו רע שקרה ב2008? עברתי בצפר תמונה שלכם מ2008 אין כוח

=

שם: מייט
תאריך לידה: 17.6
מוזיקאים אהובים (כולל להקות): יש הרבה. בעיקר רוק בריטי ואלטרנטיבי.
האלבום האחרון שקנית? לא זוכרת כבר.
סרטים אהובים: וואו, יש המון...
הסרט האחרון שראית? אממ, 'מדגסקר2' ו'גוף השקרים'
New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. להמשיך להצליח בתפקיד שלי בצבא 2. ללמוד המון (מעבר לפסיכומטרי) 3. לא לוותר לעצמי, כי כשאני רוצה אני מצליחה הכל 4. לעשות חיים.:)
משהו טוב שקרה ב2008? המון חוויות מדהימות
משהו רע שקרה ב2008? הקסאמים והרקטות.
תמונה שלכם מ2008 שנה טובה ורגועה לכולם..

שלומות!

שם: נלי תאריך לידה: 21.6 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): מיוז, רדיוהד, דרים ת'יאטר, דה קוקס, יוני בלוך, ווייט סטרייפס ועוד. האלבום האחרון שקנית? יוני בלוך- על מי אני עובד. סרטים אהובים: אני לא מוכנה >< צריך לחשוב על זה ואני מפחדת להשמיט סרטים הסרט האחרון שראית? שבוע שעבר ראיתי גם את בולט וגם את דמדומים P: New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. לדאוג שיהיה לי טוב בתפקיד בצבא, לא משנה מה. וגם לסיים את הקורס בציון 90+ 2. לא לאבד קשר עם החברים הטובים בגלל הצבא המז- 3. לעשות ספורט (#$%?) 4. להמשיך לאהוב ולהיות אהובה. משהו טוב שקרה ב2008? ממ...סיימתי ללמוד. משהו רע שקרה ב2008? כל החברים שלי התגייסו הרבה לפניי ונשארתי לבד. תמונה שלכם מ2008
[זה אמוטיקון ממש מצחיק]

Sweet berries

New member
היי היי

שם: בר תאריך לידה: 9/5 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): מיוז, רדיוהד, טורי איימוס, פיליפ גלאס, אינמי, קולדפליי, יוני בלוך ועוד. האלבום האחרון שקנית? הדיסק החדש של יוני בלוך סרטים אהובים: ממ. הטיטניק (כן, כן), הצלצול, השעות, ותמיד כששואלים אותי את השאלות האלה אני לא זוכרת כלום. New Year's Resolutions... 1. לסיים אלבום דמואים 2. צ'לו 3. מעל 90 במתמטיקה 4. מעל 90 באנגלית משהו טוב שקרה ב2008? צ'לו. משהו רע שקרה ב2008? חשיפה לא מוצלחת. תמונה שלכם מ2008

מעתיקנית ../images/Emo3.gif

עצבן אותי שהדיסק של יוני כ"כ מדכא, אבל כשנותנים לו שמיעה שלישית, הוא דווקא די סבבה ויש שם מציאות כמו 'שיר אחר' ו'על מי אני עובד' [והשיר הכי יפה- 'כשאת איתי אני רוצה למות' אבל אני מכירה אותו כבר ארבע שנים כמעט]

Sweet berries

New member
האמת שזה די נכון

כשקניתי את הדיסק קודם כל ראיתי את הסרט. הקדמון שלו גרם לי לצפות למשהו הרבה יותר דרמטי, והאמת היא שיחד עם ההתלהבות, חשתי אכזבה קלה, בעיקר מהשירים. הדיכאון שיצא מהם לא הפריע לי, אני דווקא אוהבת, אבל בשמיעה ראשונה, לא כל כך נדלקתי כמו שקורה לי בדרך כלל עם יוני. כלומר, אני שומעת את יוני כבר מ2003 (כן, הייתי בת 9) ואולי היו לי ציפיות גדולות מדיי, אבל בכל מקרה, בשמיעה שלישית זה בהחלט נשמע לי הרבה יותר טוב, ובשבועות האחרונים אני אפילו שומעת את הדיסק הזה ממש הרבה. השירים האהובים עליי משם הם דווקא יותר "ילדה שלי קטנה", "תמונה מטושטשת", "למה את לא עונה לי", "מלטף", וגם חלקים ב"על מי אני עובד". וכמובן שאני אוהבת גם את כל השאר. אני אגיד לך מה, אם "כשאת איתי אני רוצה למות" היה יוצא בדיסק הקודם, הייתי יותר נלהבת. אולי אחרי שמכירים את השיר כבר הרבה זמן, אז פחות קל להחזיר את ההתלהבות ממנו, חוץ מזה שלא כזה אהבתי את הביצוע בהקלטה. אבל תמיד בסופו של דבר, יוני זה יוני. וזה טוב מאד לאוזניים.

Sweet berries

New member
כן, חח עם הזיופים של חמי בקולות הרקע

לא, זאת באמת הייתה גרסה נחמדה. והיחידה אני חושבת, מלבד לביצועים בהופעות.

Djerry

New member
../images/Emo187.gif

שם: דגנית תאריך לידה: 21.11.89 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): מיוז, ביטלס, אייר טראפיק, ברייט אייז, הסטרוקס האלבום האחרון שקנית? HAARP נחשב? סרטים אהובים: שר הטבעות, היומן ויש מלא ששכחתי הסרט האחרון שראית? 21 בפעם השלישית New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. לעשות ספורט 2. ללמוד לסרוג (בלי קשר לשיפרה!) 3. לשמור על קשר משהו טוב שקרה ב2008? סיימתי הסמכות, מעכשיו יש לי רגילה בחודש עד סוף השירות משהו רע שקרה ב2008? אם קרה משהו יש לי נטיה להדחיק ולשכוח תמונה שלכם מ2008 - אני בתגובה מהירה

למעלה