להזיק זה לא יכול

CitizenErased

New member
להזיק זה לא יכול ../images/Emo13.gif

שם: תאריך לידה: מוזיקאים אהובים (כולל להקות): האלבום האחרון שקנית? סרטים אהובים: הסרט האחרון שראית? New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. 2. 3. 4. משהו טוב שקרה ב2008? משהו רע שקרה ב2008? תמונה שלכם מ2008
שנה טובה

Lyla Bellamy

New member
=]

שם:שגית תאריך לידה:2.10.92 מוזיקאים אהובים (כולל להקות):מיוז(P:), אואזיס, לוסטפרופטס, קילרז, קין,פן פייטרס, כריס קורנל ועוד.. האלבום האחרון שקנית? Kings Of Leon - Only By The Night Ghosts - The World Is Outside Arctic Monkeys - Favourite Worst Nightmare Snow Patrol - Eyes Open סרטים אהובים:שר הטבעות , מלחמת הכוכבים , גאווה ודעה קדומה , נערה בהפרעה. הסרט האחרון שראית?מדגסקר 2 New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1.להתחיל לעשות שעורי בית 2.לקנות עוד דיסקים 3.ללכת לעוד הופעות (נו יוז
) 4.ללכת באמת לחדש כושר משהו טוב שקרה ב2008?.... משהו רע שקרה ב2008?הרבה P:...

Musedol

New member
קפצתי לבקר

שם: דור המהממת תאריך לידה: 11.3 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): פיל קולינס, קולדפליי, פורקיופיין טרי, אינקובס, דייב מת'יוס ועוד.. האלבום האחרון שקנית? לעצמי? deadwing של Porcupine Tree. בכללי? לחבר שלי את Viva La Vida סרטים אהובים: פורסט גאמפ! הסרט האחרון שראית? סיפורים לפני השינה (Bedtime Stories) - מומלץ מאוד, סרט חמוד להפליא
New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. לא לפחד מהגיוס 2. לסיים את השנה בסבבה 3. לא לבכות בבגרות בתיאטרון (אין לי מה לרשום, זה הולך להשפיע גם על הסעיף הבא) 4. להתחתן עם החבר (אמרתי שזה ישפיע..) משהו טוב שקרה ב2008? החבר משהו רע שקרה ב2008? מלחמה בעזה

CitizenErased

New member
תמונה יפה ורגע... לא הבנתי..

להתחתן עם החבר?! ברצינות?.. את לא.. ממש צעירה?

Musedol

New member
זה היה סתם, אמרתי

שאין לי מה לרשום ובמקרה הוא התקשר באותו הרגע, אז...

CitizenErased

New member
חח כבר נבהלתי ../images/Emo13.gif

אני רוצה לראות את Bedtime Stories.. למרות שעיצבן אותי שבבכורה כאן התלהבו מכל הקטע שזה Christmas Movie כשאדם סנדלר הכי יהודי ביקום חח

Musedol

New member
חחח זה סרט לחגי משפחה כאלה

באמת כמו הכריסמס וחנוכה... חנוכריסמס!

new born1

New member
חח ייאי!.

באמת זה לא יכול להזיק :] שם: תומר תאריך לידה : 12.8 מוזיקאים אהובים: מיוז כמובן, נירוונה,אוונסנס,דה אופספרינג. האלבום האחרון שקניתי: showbiz סרטים אהובים: אממ כל הסרטים של ג'ים קארי. הוא שחקן ענק.. אממ מישהו לרוץ איתו תעביר את זה הלאה.שזה בעצם הסרט הכי אהוב עליי... אממ.. זהוXD. new year;s resolutions: 1.להקים להקה. חסר לי רק מתופף. 2. לסיים ללמוד לנגן את כלללל השירים של מיוז שחסרים לי ללמוד רק 5 שירים בערך ואני יודע הכל D: 3. נחיה ונראה 4. נחיה ונראה משהו טוב שקרה ב2008: קרו הרבה.. לא זוכר משהו רע שקרה ב2008: אותו דבר. תמונה שלכם מ2008: שיהיה XD שיהיה לכולם שנה מיוזרית במיוחד!!!!!!!!!!!!! ושנה טובה :] ומלאה בהפתעות טובות XD

CitizenErased

New member
me

שם: לירון תאריך לידה: 12/08/86 מוזיקאים אהובים (כולל להקות): בוב דילן, מיוז, דייב מת'יוס בנד, ג'ף באקלי, קרידנס קלירווטר ריבייבל, פליט פוקסס, בון איבר, דה שינס, מיי מורנינג ג'אקט, פרנז פרדיננד, איירון אנד וויין, קלאקסיקו... האלבום האחרון שקנית? Bob Dylan - Highway 61 Revisited והבא יהיה החדש של פרנז
סרטים אהובים: ממנטו, החשוד המיידי, אמריקן פסיכו, סיוט לפני חג המולד, מועדון קרב, האביר האפל... הסרט האחרון שראית? סרט קצר של וולאס וגרומיט מיוחד לחג המולד, קורע מצחוק חח הסרט האחרון באורך מלא.. אממ... במטוס חלק ממאמא מיה עד שהחלטתי שאני לא מחזיקה מעמד והעברתי לאביר האפל בפעם ה8 New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. לרדת עוד במשקל 2. לכתוב והרבה 3. למכור תסריט
4. להחליט סופית מה אני רוצה לעשות בחיים משהו טוב שקרה ב2008? אמממ... הפכתי להיות סגנית מנהל בחנות והטיסה לאנגליה.. משהו רע שקרה ב2008? סבתא שלי נפטרה והרבה כאבי לב תמונה שלכם מ2008
מהתמונות המעטות שיש לי על המחשב.. זה היה יום משעשע

CitizenErased

New member
מהבכורה של Bedtime Stories../images/Emo13.gifהוא אחד החמודים.

וכל פעם שהזכרתי את ישראל (פעמיים חח) הוא תפס אותי ונתן לי נשיקה בלחי

new born1

New member
אה מגניב!!! רק עכשיו קלטתי שיש לנו אותו תאריך

XDDDDDDDDD איזה אידיוט אני D:. ללא ספקקק תאריך יפה

Ma†an

New member
לא יאומן כמה כוכבי קולנוע מצטלמים טוב

נו, וגם את לירון
נראה כיף!

../images/Emo13.gif

שם: רותם תאריך לידה: 10 במאי מוזיקאים אהובים (כולל להקות): הרבה.. אין לי כוח עכשיו קמתי האלבום האחרון שקנית? ג'ון פרושיאנטה, האוסף של דפש מוד, אין רינבוס של רדיוהד (הגיע הזמן), החדש של הקילרס ווויט בלוד סלס של הוויט סטרייפס סרטים אהובים: המספרים של אדוארד, שאיפות, מכתבי האהבה של אבא (זואי דישאנל).... יש מלא!! הסרט האחרון שראית? YES MANNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!! New Year's Resolutions... (החלטות לשנה החדשה) 1. להתחיל כבר עם המוכר בבלוקבסטר חחח 2. לסיים את הקורס ברמנים בהצלחה ולהתחיל לעבוד בזה.. 3. להוציא כבר רישיון משהו טוב שקרה ב2008? ההופעה של פול מקרטני (?) ובכלל הייתי במלא הופעות כיפיות השנה :} משהו רע שקרה ב2008? תמונה שלכם מ2008 - אחת התמונות הבודדות שיש לי על המחשב :\

CitizenErased

New member
קורס ברמנים זה כיף, איזה את עושה?

אני עשיתי בזמן אמיתי
ומה עבר על התמונה? חח זה אמור להיות המייק אפ של הג'וקר או משהו?

למעלה