לא רק לבנגביר יש מליציות חמושות , גם לנתניהו יש צבא פרטי משלו ממש כמו בכל דיקטטורה שמכבדת את עצמה. כהנא בא לשלוט חחההה

Cranio

Well-known member
חייל מילואים רעול פנים וחמוש בכלי נשק ווסט לחימה מופיע בסרטון ערוך שצולם ככל הנראה בעזה, על פי הערכה, במבנה בו צה״ל פעל וניהל לחימה - זאת על פי סימני הפיח וההרס של קירות המבנה.
בסרטון, המופנה לראש הממשלה בנימין נתניהו, החייל מצהיר כי הוא וחבריו (100 אלף חיילי מילואים) לא יעניקו את המפתחות של עזה לרשות הפלסטינית, לחמאס, לפת״ח או לכל גורם ערבי.

החייל קורא לשר הביטחון יואב גלנט להתפטר: ״אתה לא יכול להיות שר ביטחון״
ואחר כך אף מאיים במונולוג ארוך ותוקפני עליו ועל הרמטכ״ל,
כי הם יפעלו לבצע מרד צבאי: ״אתה לא יכול לנצח את המלחמה. אתה לא יכול לפקד עלינו.
והנה אני מודיע לך - אם אנחנו לא נלך עד הניצחון, מאה אלף חיילי מילואים יישארו על הגדר. לא נזוז מהגדר.
אנחנו נקרא לתושבי מדינת ישראל להגיע לעזה תחת אבטחה של הצבא שלנו.

אנחנו נקשיב למנהיג אחד.
זה לא שר הביטחון, זה לא הרמטכ״ל - זה רק לראש הממשלה".

"ואתה אדון גלנט לא יכול לעשות את זה. אז הנה אני מודיע לך או שתשנה את התקליט שלך או תחליף את התקליט ותבין שאנחנו רוצים לנצח.
או שנלך רק עם ראש הממשלה.
רק מי שיחליט שאנחנו צרכים לנצח אחריו אנחנו נלך.
הנה אני אומר לך אתם רציתם הפיכה צבאית, אנחנו חיילי המילואים שלא יכולים לחזור הביתה אנחנו נראה לכם מה זאת הכרעה, מה זה ניצחון אנחנו נראה לכם איך יהודיים אמיצים מנצחים״.

דבריו של החייל צולמו כשברקע כתובות גרפיטי של תנועת ״כך ״ וכן הכתובת ״כהנא״.
בדובר צה״ל טרם הגיבו על הסרטון שנשלח תחילה למספר עיתונאים והפך לוויראלי ברשת.
בצה"ל בחנו במהלך השבוע את הסרטון, וההערכה היא כי הוא אותנטי, הן בשל המדים והציוד שנשא הדובר בו, והן בשל המבנה שבו הוא צולם. יחד עם זאת, גם במידה שלא באמת מדובר בחייל, בצה"ל רואים בחומרה את הניסיון לייצר בדמורליזציה כלפי הצבא.

תדהמה בצה"ל: חיילי מילואים מאיימים על שר הביטחון והרמטכ"ל במרד (msn.com)

lemner40

Well-known member
חייל מילואים רעול פנים וחמוש בכלי נשק ווסט לחימה מופיע בסרטון ערוך שצולם ככל הנראה בעזה, על פי הערכה, במבנה בו צה״ל פעל וניהל לחימה - זאת על פי סימני הפיח וההרס של קירות המבנה.
בסרטון, המופנה לראש הממשלה בנימין נתניהו, החייל מצהיר כי הוא וחבריו (100 אלף חיילי מילואים) לא יעניקו את המפתחות של עזה לרשות הפלסטינית, לחמאס, לפת״ח או לכל גורם ערבי.

החייל קורא לשר הביטחון יואב גלנט להתפטר: ״אתה לא יכול להיות שר ביטחון״
ואחר כך אף מאיים במונולוג ארוך ותוקפני עליו ועל הרמטכ״ל,
כי הם יפעלו לבצע מרד צבאי: ״אתה לא יכול לנצח את המלחמה. אתה לא יכול לפקד עלינו.
והנה אני מודיע לך - אם אנחנו לא נלך עד הניצחון, מאה אלף חיילי מילואים יישארו על הגדר. לא נזוז מהגדר.
אנחנו נקרא לתושבי מדינת ישראל להגיע לעזה תחת אבטחה של הצבא שלנו.

אנחנו נקשיב למנהיג אחד.
זה לא שר הביטחון, זה לא הרמטכ״ל - זה רק לראש הממשלה".

"ואתה אדון גלנט לא יכול לעשות את זה. אז הנה אני מודיע לך או שתשנה את התקליט שלך או תחליף את התקליט ותבין שאנחנו רוצים לנצח.
או שנלך רק עם ראש הממשלה.
רק מי שיחליט שאנחנו צרכים לנצח אחריו אנחנו נלך.
הנה אני אומר לך אתם רציתם הפיכה צבאית, אנחנו חיילי המילואים שלא יכולים לחזור הביתה אנחנו נראה לכם מה זאת הכרעה, מה זה ניצחון אנחנו נראה לכם איך יהודיים אמיצים מנצחים״.

דבריו של החייל צולמו כשברקע כתובות גרפיטי של תנועת ״כך ״ וכן הכתובת ״כהנא״.
בדובר צה״ל טרם הגיבו על הסרטון שנשלח תחילה למספר עיתונאים והפך לוויראלי ברשת.
בצה"ל בחנו במהלך השבוע את הסרטון, וההערכה היא כי הוא אותנטי, הן בשל המדים והציוד שנשא הדובר בו, והן בשל המבנה שבו הוא צולם. יחד עם זאת, גם במידה שלא באמת מדובר בחייל, בצה"ל רואים בחומרה את הניסיון לייצר בדמורליזציה כלפי הצבא.

תדהמה בצה"ל: חיילי מילואים מאיימים על שר הביטחון והרמטכ"ל במרד (msn.com)
אני לא אתפלא אם כבר עכשיו אותו אחד, יושב לו בחדר מעצר קטן של השבכ,
ולא תשמע ממנו בחצי השנה הקרובות,
ואם לא עכשיו אז עוד כמה ימים,
וגם לא אתפלא אם אותו אחד וחבריו לצוות, ישלחו מחר לפעולה חשובה במנהרה של החמאס ולא יצאו חיים,
לא צריך להתרגש מכל יודו-נאצי בישראל, יש הרבה כאלו
עדיין הצבא והשבכ מנוהלים
הימין הקיצוני הישראלי = חמאס
אותו זבל אנושי

Cranio

Well-known member
אותו זבל אנושי
תמשיך לישון.
ראינו מה קורה כשלא מתרגשים .

lemner40

Well-known member
נראה שאין לך מושג על מה אתה מקשקש.
תגיד
מיליון הפגנות וצעקות בעד החזרת החטופים, והם עדיין בעזה
מיליון הפגנות וצעקות נגד משפחת נתניהו החלאות , והם עדיין על כסא המלך
אתה באמת חושב שמישהו סופר אותך ?

Cranio

Well-known member
תגיד
אני אומר
שאין לך מושג על מה אתה מקשקש הפעם.

Cranio

Well-known member
אין מה להסביר (אלא רק לחקור ולהעמיד לדין) אחרי הקריאה למרד של הלוחמים הכהניסטים נגד שר הבטחון והרמטכל.
זאת לא הפגנה של אזרחים כמו שכתבת אלא איומים במרד של לוחמים .

lemner40

Well-known member
אין מה להסביר (אלא רק לחקור ולהעמיד לדין) אחרי הקריאה למרד של הלוחמים הכהניסטים נגד שר הבטחון והרמטכל.
זאת לא הפגנה של אזרחים כמו שכתבת אלא איומים במרד של לוחמים .
שוב , חוץ מהקשקן בוידאו שכנראה כבר במעצר , אין 100 אלף חיילי מילואים בעזה , מעולם לא היו.
בחודשים האחרונים, עד החודש האחרון. צהל החזיק בכל עזה חטיבה אחת סדירה , כ5 אלפים חיילים סדירים, שממלאים פקודות.
אם ישראל תחליט להעביר את הרצועה למצרים או לרשות.
יהיה אותו הדבר , חטיבת חיר סדירה שתמלא פקודות.
וקשק'ני הימין ישבו בבתים שלהם ויכתבו באינטרנט.
אין להם שום יכולת לשנות כלום.

Cranio

Well-known member
שוב , חוץ מהקשקן בוידאו שכנראה כבר במעצר , אין 100 אלף חיילי מילואים בעזה , מעולם לא היו.
בחודשים האחרונים, עד החודש האחרון. צהל החזיק בכל עזה חטיבה אחת סדירה , כ5 אלפים חיילים סדירים, שממלאים פקודות.
אם ישראל תחליט להעביר את הרצועה למצרים או לרשות.
יהיה אותו הדבר , חטיבת חיר סדירה שתמלא פקודות.
וקשק'ני הימין ישבו בבתים שלהם ויכתבו באינטרנט.
אין להם שום יכולת לשנות כלום.

צה"ל: הסרטון מעלה חשד לפלילים, נפתחה חקירת מצ"ח​

אני מקווה שזה מספיק בשבילך כדי להבין שהפעם זה שונה.
ואם עדיין אתה בשלך , אז לא נורא. אין טעם לבזבז אנרגיה על עקשנים שאוהבים להתווכח סתם בשביל ההנאה.

lemner40

Well-known member

צה"ל: הסרטון מעלה חשד לפלילים, נפתחה חקירת מצ"ח​

אני מקווה שזה מספיק בשבילך כדי להבין שהפעם זה שונה.
ואם עדיין אתה בשלך , אז לא נורא. אין טעם לבזבז אנרגיה על עקשנים שאוהבים להתווכח סתם בשביל ההנאה.
אתה באמת סתום

evglev1

Well-known member
מנהל
תגיד
עובדה שבנט וסער והקימו ממשלה עם השמאל כדי להרחיק את ביבי מהשלטון כפי שרוב העם רצה בידיעה שהם מאבדים את הבייס שלהם, אם כי לגבי סער לא ברור מי בדיוק היה הבייס שלו עוד כשהקים את תקווה חדשה. וממשלת בנט-לפיד קמה בין השאר בגלל ההימור של בנט ושקד על המפגינים בבלפור. ביבי חזר לשלטון שבנט ושקד לא השתלטו על סילמן ואורבך, מנסור עבאס לא השתלט על מאזן גנאים וניצן הורביץ' לא השתלט על רינוואי זועבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
וגם לא אתפלא אם אותו אחד וחבריו לצוות, ישלחו מחר לפעולה חשובה במנהרה של החמאס ולא יצאו חיים,
עדיין הצבא והשבכ מנוהלים
אותו זבל אנושי
איזה צירוף מקרים גם כשהיו סרבני שירות ב"שטחים" בזמן מלחמת אוסלו טענתי שצריך לשלוח אותם לשורה הראשונה כמו שנהג דוד המלך עם אוריה החיתי וכמו בבריה"מ בפיצוץ הכור בצ'רנובל באוקראינה שעוד תחת בריה"מ נהגו ששלחו נידונים למוות לטפל בכור, אם הם ימותו גזר הדין בוצע, ואם הם יינצלו אז הם יקבלו חנינה בזכות זה. אז נראה שאנחנו באותו ראש שצריך לנהוג בחיילים בוגדים כמו שדוד המלך נהג באוריה החיתי. אם כי בינתיים התגלה שהבוגד של הסרטון הוא לא חייל.

1ספי11

Well-known member
איזה צירוף מקרים גם כשהיו סרבני שירות ב"שטחים" בזמן מלחמת אוסלו טענתי שצריך לשלוח אותם לשורה הראשונה כמו שנהג דוד המלך עם אוריה החיתי וכמו בבריה"מ בפיצוץ הכור בצ'רנובל באוקראינה שעוד תחת בריה"מ נהגו ששלחו נידונים למוות לטפל בכור, אם הם ימותו גזר הדין בוצע, ואם הם יינצלו אז הם יקבלו חנינה בזכות זה. אז נראה שאנחנו באותו ראש שצריך לנהוג בחיילים בוגדים כמו שדוד המלך נהג באוריה החיתי. אם כי בינתיים התגלה שהבוגד של הסרטון הוא לא חייל.
השקפת עולם סטליניסטית
אז אתה חושב שאת סרבני ההתנתקות היה צריך לשלוח להרוס את בתי המתישבים במו ידיהם?

evglev1

Well-known member
מנהל
השקפת עולם סטליניסטית
אז אתה חושב שאת סרבני ההתנתקות היה צריך לשלוח להרוס את בתי המתישבים במו ידיהם?
אני חושב שחיילים שמקבלים פקודה לעקור ישובים צריכים להשליך את המדים על המפקד שלהם ופוליטיקאי ששולח חיילים לפנות ישובים צריך לשלול ממנו רישיון לכל תפקיד ציבורי.

אבל הרעיון היה דווקא בהקרבת חללים, שלדעתי דמם של פטריוטים יותר אדום מדמם של סרבנים ואובדן של פטריוט הוא אובדן כפול גם למשפחה וגם למדינה, ואילו אובדן של סרבן הוא אובדן למשפחתו בלבד, ולא מהווה הפסד למדינה.

1ספי11

Well-known member
אני חושב שחיילים שמקבלים פקודה לעקור ישובים צריכים להשליך את המדים על המפקד שלהם ופוליטיקאי ששולח חיילים לפנות ישובים צריך לשלול ממנו רישיון לכל תפקיד ציבורי.
מתאים לפטריוט צבוע מהסוג שלך .
אבל הרעיון היה דווקא בהקרבת חללים, שלדעתי דמם של פטריוטים יותר אדום מדמם של סרבנים ואובדן של פטריוט הוא אובדן כפול גם למשפחה וגם למדינה, ואילו אובדן של סרבן הוא אובדן למשפחתו בלבד, ולא מהווה הפסד למדינה.
אתה מחליט מיהו פטריוט ומיהו ציוני ומיהו יהודי.
האם בעינייך מי שנהרג מקבל ממך את התואר פטריוט ? אתה יודע כמה נהרגו מאלה שאחד כמוך קורא להם סרבנים??
ומה אתך??? אם לא נהרגת אתה לא פטריוט?

evglev1

Well-known member
מנהל
מתאים לפטריוט צבוע מהסוג שלך .

אתה מחליט מיהו פטריוט ומיהו ציוני ומיהו יהודי.
האם בעינייך מי שנהרג מקבל ממך את התואר פטריוט ? אתה יודע כמה נהרגו מאלה שאחד כמוך קורא להם סרבנים??
ומה אתך??? אם לא נהרגת אתה לא פטריוט?
דיברתי על סרבנים מלפני 20-25 שנה לא על הסרבנים מלפני חצי שנה ושנה.

למעלה