לא רוצה להיות לבד בבית............

לא רוצה להיות לבד בבית............

לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... לא רוצה להיות לבד בבית......... אני שונאת להיות לבד.. ובבית.. אבל מה? אבא ואחי הקטן נוסעים לטיול ממחר עד חמישי בלילה מאוחר אמא נוסעת מיום רביעי בבוקר עד יום ראשון אחי הגדול עובד רוב יום רביעי ורוב יום חמישי ולכן.... חייבת למצוא משהו לעשות רביעי וחמישי. אבל מה? אבל מה? אוייש. הצעות? מישהו? מישהי? שני.. לא ייגמר בטוב.. פשוט לא.....

Mאיה

New member
הייתי מציעה את עצמי...

אבל... אוףףףף אני לא בארץ!!! אהמממ, אולי תיפגשי עם חברים? אולי תזמיני חברים לישון אצלך?? צר לי שאני לא יכולה להיות איתך... אוהבת, Mאיה.

לפעמים אני עוברת בחדר של אמא

ככה סתם, לא אוהבת את המראה, אבל אני מביטה בה, ומבלי להתכוון, אני רואה ילדה קטנה, שמזיזה מראה יותר קטנה בעלת 3 חלקים, אני רואה ילדה קטנה, שרואה הרבה ילדות אחרות, משום מה כולן זהות לה, עושות אותן תנועות, מחייכות אותו חיוך, דומעות אותה דמעה, ובכל זאת, הילדה הזו מדמה שאלה החברות שלה. היא משחקת איתם, והן שרות לה שיר. היא מדברת איתן, ומשום מה הן מספרות לה סיפור. אממ.. הילדה הזו גדלה. מי יודע מה עובר עליה עכשיו. הפסקתי לשאול . היום בכל אופן. Mאיה.. אין לי מילים.. לא משנה מה יהיה ביומיים האלה, לא משנה מה יהיה אחרי.. שלך, תמיד, בכל מצב, שני.

POOH*

New member
רציתי לשלוח ../images/Emo24.gif

בתקווה שזה עוזר.... וגם להגיד שבטח אהיה פה לפחות אם זה יכול לעזור.... וגם לספר שמרגישה את ההרגשה [למרות שיודעת שזה לא ממש עוזר].....

חיבוק, עם אייקון או בלי

תמיד עוזר <אין כל כך אהבה לאייקונים> תודה לך.. אני אין הרבה מילים עכשיו, מרגישה את הקיפודיות שבי..

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נראה כאילו

הילדה הזו מאוד נמצאת עכשיו... ובין היתר מאוד מפחדת להיות לבד. ובין היתר מאוד צריכה אנשים סביבה, כאלה שהם טובים לה. מקווה שהיא תמצא לה כאלה וגם שתמצא את שני הגדולה, שתדאג לה.

מה שתיארתי הם..

הזיכרונות הראשונים שלי בבית של סבתא שלי, הפסיכולוגית שלי אמרה שזה מהבדידות. מעניין, גם בתור ילדה לא אהבתי להיות לבד. גיל ההתבגרות בשילוב בי"ח לא עזר לי ככ. בגילאים בהם משתנים כל כך הרבה, ומתפתחים ועושים זאת בין אחיות לרופאים וכאבים, מרגישים בדידות, ופחד, ומחשבה שלאף אחד לא באמת איכפת, גם הרבה אחרי. תמיד ארצה להיות ילדה, זו שלא הבינה את הפחד שלה, וראתה במראה את החברה שלה, כזו שלא מרגישה שנפגעת, כזו שלא נלחמת על כל תשומת לב, ואז באיזושהי דרך עושה משהו, ומרגישה שדפקה את העסק, ויותר לא ירצו לדבר איתה. אנחנו פוחדות, שני ואני. אנחנו מדברות ומדברות ומדברות ושני לא מכירה את עצמה. את הדממה. <פיצול האישיות מכה שנית...> השתניתי המון בשנה האחרונה. יותר מוצאת את החיוכים, יותר טוב לי בחיי, ופחות נופלת, אבל לא אוהבת להיות לבד. פשוט לא. גם אני מקווה.. אבל יודעת שאשלים <מבחינת שלמה ומבחינת השלמה> שני.

שני

חכי ל-
ממני מחר!
(את לא הולכת להיות לבד, מבטיחה לך).

שני וקיפודה חמודות

אם אתן במקרה כאן עכשיו, בואו לצ´ט. כשכתבת את ההודעה הזאת אני ישנתי והתעוררתי לא מזמן. עכשיו אני יכולה לדבר. נטע

stonefroze

New member
שני היקרה

בהחלט קשה לאדם להישאר בדלת אמותיו לבדו כאשר הוא חווה את החיים באינטנסיביות מחשבתית כזאת. יחד עם זאת,כמו שלמדתי להכיר אותך עד כה,אני מאמין שזה יסתיים דווקא בטוב.כן,שני,בהחלט כן,יסתיים בטוב!!!!!!! ואין אני מוכן בכלל לקבל כל מחשבה אחרת. בכל אופן,הייתי שמח שני אם תוכלי לפרט בדיוק רב יותר אילו סוגי מחשבות את סבורה עשויים לפקוד אותך במהלך אותם יומיים במשך הזמן שבו תשהי בביתך לבדך? (את יכולה לעשות זאת כתרגיל מחשבתי לעצמך,לא בהכרח כאן בפורום) ולמה את סבורה ,כי עשויים לפקוד אותך דווקא מחשבות שליליות, חסרות שליטה,מעוררות חרדה וחרטה ובעתה וחוסר נוחות עצמית קיצונית? האם זו פעם ראשונה שאת נמצאת לבדך בביתך למעלה מיומיים? אילו סוגי מחשבות פקדו אותך ,ולו לזמן קצר, בפעמיים הקודמות, שבהם נאלצת לשהות לבדך במשך זמן מה באופן בלתי מתוכנן בעת של דחיסות ופעילות נפשית מוגברת? במה נבדלות המחשבות הפוקדות אותך כאשר הבית "מלא" בבני אדם,מהמחשבות הפוקדות אותך,כאשר הבית לפעמים ריק? האם לא פקדו אותך מעולם מחשבות מהסוג הזה גם כאשר היית בחוץ בקרב הערב רב של בני אדם השונים ממך(עת תחושת השוני והבדידות התחזקו) ולא דווקא בקרב בני אדם מוכרים או אהובים? האם את מצליחה לשלוט במחשבות מהסוג המפחיד אותך כאשר את נמצאת בחברת בני אדם המעניינים אותך וגורמים לך להרגיש שייכת ובטוחה? האם אלו מחשבות של אלקטרון הפוחד להתנתק מהאטום? האם אלו מחשבות של אלקטרון הפוחד לגלות שאולי אין הוא שייך כבר לאטום כזה או אחר,שהאטום ההוא,שאותו הוא מכיר מזכרונות של ילדות,אולי התפרק שהוא בעצם אלקטרון נודד,נע ונד,אלקטרון המחפש לו אטום חדש שאליו יוכל להתחבר בכוח בלתי ניתק לעד? האם האלקטרון חושש שאין אטום המתאים לו בעולם,אטום שסביבו ירצה לסוב לעולם? האם זה חוסר האונים שלא ניתן כבר לחזור אל עיר הילדות הרחוקה בארץ אחרת, ורק ניתן לנוע קדימה אל עבר תדמית לא ברורה,לא וודאית, אילוץ של מציאות כפוייה הרחק ממחוזות חלומות הילדות האבודים,הלא מושגים,הלא ברורים?? בכל מקרה,ברור מאליו,שהפחד הוא לא מן הלבד,אלא מן המחשבות שהלבד הזה עשוי ליצור,לעורר.מן ההתהוות של הפעילות הגעשית שאת חשה בזמן האחרון יותר ויותר בתוכך,מן הדיאלוגים חסרי הפתרון של הדמויות? האם את סבורה,שאחרי ככלות הכל,עדיין יש מחשבות שאינך רוצה לחשוב, שהיית מעדיפה להדחיק,שעדיין מעולם לא התמודדת איתם, אולם באופן בלתי נמנע הן צצות ועולות,כובשות משלט אחר משלט, בסיס אחר בסיס של אופטימיות בנפשך? האם את מרגישה שמחשבות מורדות אלו מתחזקות בנפשך? קשה להיות פסימית בגמילה.האם את פוחדת לאבד השגים שכבר הושגו, או שמא את סבורה שאולי הכל אשליה,שלא חלה כל התקדמות,שהכל רק למראית עין,שאת בעצמך בעצם מאחזת את עיני עצמך ומנסה לשכנע את עצמך בדברים שלא קיימים? האם את יכולה להצביע בחייך כרגע על עוגן מסויים האוחז אותך או שבעצם את עדיין מחפשת את העוגן?האם יש פחד לגלות,שבעצם אין אפילו עוגן אחד,דבר מה יציב,איתן,שעליו ניתן יהיה להמשיך ולהשתית דברים אחרים?האם את מאמינה ביכולתך להשיג עוגן שכזה? איזו דמות,איזו צורה,איזה צלם לובש עוגן אפשרי אשר כזה? באיזה רעיון,באיזו מחשבה הוא לובש דמות וגוף,מתממש ומגולם? האם את מסוגלת לראות,לשות לנגד עינייך או שעדיין אינך יכולה להחליט? בואי ננסה ביחד ,שני יקרה,לעשות סדר בפחדים,לראות מה ניתן לעשות, שהרי ברור מאליו שאינני יכול לתת לך כל עצה אחרת, שהרי אדם אינו יכול לברוח מפני עצמו אל שום מקום, כי מי שבורח מעצמו,מנסה לברוח מביתו, הבית הולך אחריו, נודד איתו ממקום למקום.והבית הרי הוא אנחנו. במוקדם ובמאוחר מגיע הרגע שבו אין ברירה,אלא להתמודד. צריך להתמודד עם הפחד הזה.אין ברירה אחרת. והפחד הזה לא אמור להיות כל כך גדול ומאיים אחרי ככלות הכל ברגע שמפרקים אותו למרכיביו הקטנים..אני יודע שאת יכולה. ועכשיו רק את צריכה להאמין בכך. והאמונה הזאת תהפוך בהדרגה להיות לך לדרך ברורה ומוגדרת היטב. ואל תשכחי,שני,שיש אנשים סביב שתמיד ישמחו לעזור ולתמוך, לעודד אותך בעצמך להיות יותר מאשר עזר נגדך,לעזר בעדך וכנגדך. ואת הרי יודעת שיש לקחת כל יד מושטת לעזרה כדי שנוכל לעזור לעצמנו ובכך גם ,בסופו של דבר ,לאחרים. נדמה שקראתי זאת באחד התרגומים שלך. ועכשיו שני,לקרב!

למעלה