לא נגעתי-חישוב עונתי של השמ"ט

בועז ד

New member
ליו"ר מועצת הקישון../images/Emo150.gif

כמו שרשמתי לך,קיבלתי את בקשתכם ויהיה שינוי בחישוב כפי שביקשתם.. התחזית היא אותה תחזית איך שלא תהפוך אותה..כך שאם על זה יקום ויפול דבר פתרנו את הבעיה..יחושב כפי שביקשתם
בועז

z2s3

New member
אז תתחיל להאמין ! ../images/Emo197.gif

כל העולם כולו גשר צר מאוד...ותראה שאם תאמין , פתאום כל החיים שלך יראו הרבה יותר נחמדים ונעימים .

בועז ד

New member
קיבלתי את בקשתכם על שינוי בחישוב..

ואני ממש לא מעלים עין,שורה תחתונה התחזית היא אותה תחזית..כך שאיך שלא תחשב אותה התוצאה תהיה דומה אם תוגדר ככישלון/הצלחה הרי זו אותה תחזית בדיוק.ועל כן תחושב על פי הצעתכם
בועז

oren3110

New member
84% הצלחה ממש לא נראה כמו 65% הצלחה

והתוצאה לא תמיד תהיה דומה בין 2 דרכי החישוב... די בועז בחייאת, תקבל את דרך החישוב הנכונה (שכל חברי הפורום הציעו לך) וייגמר כל הויכוח המטופש הזה...

termometer

New member
אין בעיה.../images/Emo45.gif

תוכל להתייעץ גם עם כל סטטיסטיקאי.זה לא כזה סיפור. הבעיה היא שיש הבדלים של שמיים וארץ בין שני החישובים-מה שיכול להפוך כשלון להצלחה ואוליי גם להיפך. לא בדקתי...

בועז ד

New member
מקובל מקובל ../images/Emo13.gif

יחושב בדיוק כפי שביקשתם עד כה 65% בלבד. בועז

oren3110

New member
אני שמח שהבנת את זה../images/Emo13.gif

ואני רק רוצה להבהיר בועז שכל מה שהתווכחנו פה, היה למטרה טובה בשביל שתבין את הטעות שלך. לא למטרות התנגחות, התלהמות או להוציא אותך טיפש. באמת, רק מטרות טובות. לילה טוב

z2s3

New member
זה מה שניקרא הודאה בכפייה../images/Emo3.gif

נדמה לי שגם לשבוע טילטולים במרתפי השב'כ , לא היתה אותה השפעה כמו ההתנפלות האובססיבית , והמופרעת הזאת פה במשך יומיים ... ושלא תתפלאו אם זה לא יהיה קביל בכל בית משפט , ובטח שלא אם זה יחזור על עצמו כרגיל באופן החולני , והכרוני שבו זה מופיע פה בערך מאז הקמת הפורום הזה .

הנה, אתה פשוט לא יכול

לקבל שקט ורגיעה, ושעניינים סוף סוף מסתדרים. אתה פשוט לא יכול בלי ריבים...לא רוצה לדעת מה אתה עושה לאשתך בבית

z2s3

New member
אני מזיין אותה באינטרוואלים!../images/Emo24.gif

אם על זה לא חוסמים אותך מפה , אני באמת לא יודע מה מותר ומה אסור בפורום הזה ! ולעינין עצמו , אם הוא מענין אותך יותר מאישתי למשל , הרי אתה היית המוקד של ריב ענק אתו ש**** פה לכולם ת'שכל משך שבוע לפני כשבועיים , עם הזכויות יוצרים שלך , ושאר היקרות ! וגם אז "התפייסת" אחרי שקיללת והשמצת אותו ואת אשתו ( אם היה נשוי ) ...וזה גם יחזור בוורסיה זאת או אחרת , מפני שהוא משתין על כולכם בקשת כפולה כבר שנים ! ועל חשבון הפורום כמובן ! בדיוק כמו סברס אהובך , גם אתה לא מרשים אותי במיוחד , וכניראה יקח לך עוד איזה 50 שנה להתבגר מהטראומות הפרטיות שלך בילדות העשוקה במזרח הפרוע של ישראל . אתה מתנהג פה כמו צ'חצ'ח מצוי , ותודה לדודו טופז שהקריב את נישמתו על ההגדרה הקולעת הזאת !

למעלה