לא מזמן חזרתי מביקור ממדריד וצפון ספרד. הפעם

מצב
הנושא נעול.

מיכה ס

New member

לא רדפתי אחרי רכבות למעט נסיון ביקור במוזאון הרכבת במדריד שהיה לצערי היה סגור.להלן מספר תמונות. הראשונה תחנת Atocha אותה תחנה בה היה הפיגוע ב11/4/2004. התחנה משמשת את תנועת הרכבות דרומה ומזרחה.

מיכה ס

New member
והדיילות שעומדות לפני כל קרון ברכבות המהירות

לא רדפתי אחרי רכבות למעט נסיון ביקור במוזאון הרכבת במדריד שהיה לצערי היה סגור.להלן מספר תמונות. הראשונה תחנת Atocha אותה תחנה בה היה הפיגוע ב11/4/2004. התחנה משמשת את תנועת הרכבות דרומה ומזרחה.
לברצלונה ולנסיה סיביליה וכדומה

Ccyclist

Well-known member
מעניין שנתנו לך לצלם, בסביליה אסרו עלי.

לברצלונה ולנסיה סיביליה וכדומה
ועוד באטוצ'ה, התחנה של 11.3

easylivin

New member
מעניין למה? מה היה התירוץ המגוחך?..

ועוד באטוצ'ה, התחנה של 11.3
(אני יוצא מנקודת הנחה שבעולם המודרני, כל איסור צילום במקום ציבורי הינו מגוחך.
)

Ccyclist

Well-known member
שאלתי את השומר והוא אמר שאסור

(אני יוצא מנקודת הנחה שבעולם המודרני, כל איסור צילום במקום ציבורי הינו מגוחך.
)
אז כדי לנסות לגנוב תמונה או שתיים ירדתי ממילא (התחנה בה ביקרתי היתה משותפת למטרו שלא אסר צילום ולפרברית ) וכשצילמתי תמונה או שתיים היתה כריזה שאסור לצלם.

ספרד זו מדינה משונה - לפעמים נדמה לך שכל 4 שנים הם בוחרים פרנקו חדש ואפילו יש להם שתי אופציות, אבל ברמת ההתנהלות כלפי האזרח הכל בא מלמעלה ללמטה.

זו גם מדינה שניתן לגור באזורי תיירות הבטן-גב שלה ולתעלם ממנה עד שהם חוסמים לך את היציאה מהספורמרקט הבריטי שנסעת שעה וחצית גבול בינ"ל כדי להגיע אליו.

הלוואי שהיה אפשר להרחיב את גיברלטר או להכריז על עצמאות חד-צדדית.

luckydude

Active member
״עצמאות חד-צדדית״

אז כדי לנסות לגנוב תמונה או שתיים ירדתי ממילא (התחנה בה ביקרתי היתה משותפת למטרו שלא אסר צילום ולפרברית ) וכשצילמתי תמונה או שתיים היתה כריזה שאסור לצלם.

ספרד זו מדינה משונה - לפעמים נדמה לך שכל 4 שנים הם בוחרים פרנקו חדש ואפילו יש להם שתי אופציות, אבל ברמת ההתנהלות כלפי האזרח הכל בא מלמעלה ללמטה.

זו גם מדינה שניתן לגור באזורי תיירות הבטן-גב שלה ולתעלם ממנה עד שהם חוסמים לך את היציאה מהספורמרקט הבריטי שנסעת שעה וחצית גבול בינ"ל כדי להגיע אליו.

הלוואי שהיה אפשר להרחיב את גיברלטר או להכריז על עצמאות חד-צדדית.
״עצמאות חד-צדדית״
אני חושב שקוראים לזה ״קטלוניה״

מיכה ס

New member
התחנה השניה בגודלה היא תחנת Chamartin אשר

ממנה יוצאות רכבות לצפונה של ספרד. אני נסעתי בתחנה זו ל SANTIAGO DE COMPOSTELA בדיוק באותה רכבת שהייתה מעורבת בתאונה הקשה 4 ק"מ מסנטיאגו(79 הרוגים כ-140 פצועים ) חודש קודם לכך. הרכבת שיוצאת מורכבת משתי רכבות שמתפצלות באחד הצמתים לשתי רכבות.
כאן בתמונה החיבור בין שתי הרכבות.

davidfainshtein

Member
מנהל
כמה שהיא מכוערת!

ממנה יוצאות רכבות לצפונה של ספרד. אני נסעתי בתחנה זו ל SANTIAGO DE COMPOSTELA בדיוק באותה רכבת שהייתה מעורבת בתאונה הקשה 4 ק"מ מסנטיאגו(79 הרוגים כ-140 פצועים ) חודש קודם לכך. הרכבת שיוצאת מורכבת משתי רכבות שמתפצלות באחד הצמתים לשתי רכבות.
כאן בתמונה החיבור בין שתי הרכבות.
כמה שהיא מכוערת!

מיכה ס

New member
ובדרך נפגשיפ בקטר הזה. משער שהוא מדגם

ובדרך נפגשיפ בקטר הזה. משער שהוא מדגם
Vossloc

מצב
הנושא נעול.
למעלה