לא מוצא ידיים ורגליים בפורומים החדשים

• פותח הנושא blzvi
  • פורסם בתאריך

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אם הם היו משאירים את האתר והממשק הקודמים והיו טיפה משנים את העיצוב ומשאירים את כל הפורומים כמו שהיו המצב היה טוב בינתיים זה לא נראה טוב בכלל עם העיצוב החדש
הבעייה לא הייתה בממשק הקודם, להיפך, זה היה ממשק הפורומים הכי טוב בארץ. הבעייה הייתה במערכת עצמה שהורכבה טלאי על גבי טלאי וכבר לא היה ניתן להמשיך ולתחזק אותה.

עיצוב זה דבר שמתרגלים אליו וניתן לאתר את הפורומים גם בלי לדעת איפה הם נמצאים על ידי מעקב אחרי ההודעות החדשות ואחרי הגולשים. חוץ מזה מומלץ לראשון שמוצא את הפורום האבוד שלו לכתוב בו משהו שיכיל את שם הפורום ואז ניתן יהיה בקלות להגיע אליו דרך מנגנון החיפוש.

בכל מקרה קשה להגיע לכל פורום רק בפעם הראשונה.

מיכי 10

Member
הבעייה לא הייתה בממשק הקודם, להיפך, זה היה ממשק הפורומים הכי טוב בארץ. הבעייה הייתה במערכת עצמה שהורכבה טלאי על גבי טלאי וכבר לא היה ניתן להמשיך ולתחזק אותה.

עיצוב זה דבר שמתרגלים אליו וניתן לאתר את הפורומים גם בלי לדעת איפה הם נמצאים על ידי מעקב אחרי ההודעות החדשות ואחרי הגולשים. חוץ מזה מומלץ לראשון שמוצא את הפורום האבוד שלו לכתוב בו משהו שיכיל את שם הפורום ואז ניתן יהיה בקלות להגיע אליו דרך מנגנון החיפוש.

שיח, האם תוכל לתת דוגמה להמלצה שלך? "...מומלץ לראשון שמוצא את הפורום האבוד שלו לכתוב בו משהו שיכיל את שם הפורום ואז ניתן יהיה בקלות להגיע אליו דרך מנגנון החיפוש."
מצאתי את הקישור לכניסה לפורום שרציתי. ואני יודעת את מספרו החדש. אבל איך אוסיף לקישור משהו שקשור לשם הפורום? איפה אפשר להוסיף? או שהתכוונת שאכתוב בפורום עצמו כותרת עם שם הפורום?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
שיח, האם תוכל לתת דוגמה להמלצה שלך? "...מומלץ לראשון שמוצא את הפורום האבוד שלו לכתוב בו משהו שיכיל את שם הפורום ואז ניתן יהיה בקלות להגיע אליו דרך מנגנון החיפוש."
מצאתי את הקישור לכניסה לפורום שרציתי. ואני יודעת את מספרו החדש. אבל איך אוסיף לקישור משהו שקשור לשם הפורום? איפה אפשר להוסיף? או שהתכוונת שאכתוב בפורום עצמו כותרת עם שם הפורום?
אדגים לך.
סמני שורה או כמה מילים מתוך הפוסט שלך, למשל משהו שקשור לשם והעתיקי אותו. אח"כ תלחצי על תיבת החיפוש שנמצאת בחלק העליון שמאלי של הדף והדביקי לשם את מה שהעתקת.
מייד תקבלי רשימה ובה בין היתר הפוסט הזה.
כרגע זה לא עובד על החומר הארכיוני שהועבר מהמערכת הישנה אבל אולי בעתיד זה יעבוד גם עליה.

מיכי 10

Member
אדגים לך.
סמני שורה או כמה מילים מתוך הפוסט שלך, למשל משהו שקשור לשם והעתיקי אותו. אח"כ תלחצי על תיבת החיפוש שנמצאת בחלק העליון שמאלי של הדף והדביקי לשם את מה שהעתקת.
מייד תקבלי רשימה ובה בין היתר הפוסט הזה.
כרגע זה לא עובד על החומר הארכיוני שהועבר מהמערכת הישנה אבל אולי בעתיד זה יעבוד גם עליה.
תודה, שיח. אינני בטוחה שהבנתי נכון את ההוראותשרשמת לי, אבל ניסיתי לעשות זאת.
מקווה שבמשך הזמן אתרגל ונתרגל לאתר החדש. בינתיים אני לא אוהבת אותו בכלל, אבל ימים יגידו.
אגב, בעברית אפשר לכתוב בקלות. אני כתבתי כמה משפטים באספרנטו (משמאל לימין), אז היו לי הרבה בעיותטכניות קטנות ומעצבנות. אבל חשבתי שאם החברים שלי יטרחו לחפש את הפורום, אולי זה ימשוך את תשומת ליבם למקום הנכון.
לילה טוב ותודה,
מיכל.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל

כתבתי על זה כבר שנעלם הממשק הנוח של לחפש את הפורום שאתה מכיר את שמו או שהעברת לאדם אחר..וזה קריטי ! אתן דוגמא..אני מנהל פורום הפרעת אישיות גבולית..של חברים שלא במצב פשוט....רוצה להפנות מישהו שלא מכיר את תפוז לפורום המצב הנפשי שלו לא אידיאלי אם הוא לא מוצא אותו בקלות..הוא יתייאש ימהר מאוד..וחבל ואף מסוכן. זה לא ל"התרגל" יש אנשים שלא מכירים את תפוז...לך תסביר להם איפה הפורום...שהיה פעם פשוט : כנס לדף..חפש פורום X כנס וכתוב..אהבת? תוסיף לפורומים שלי..ופעם הבאה גישה קלה יותר..פשוט הרגו את זה. מישהו שכח שמתעסקים פה בפורומים בנושאים קשים מאוד , לא רק נפשי, אלא, סרטן ומחלות קשות ולפעמים אנשים בלחץ לחפש תשובה שהם לא מוצאים איפה הם רוצים לכתוב..הם יתייאשו ותפוז כפורומים עלול "למות" פשוט ככה..אגב גם מי שלא בא תקופה וירצה להכנס לפורום שהיה בו..שהפורטמים יהיו פתוחים לכולם...ולא ימצא אותו בקלות ספק אם יחפש ממש..קיצור עשו חדש ושכחו להשאיר את הטוב בישן וחבל מאוד..

RonspotNL

New member
צר לי אבל הבעיה לא הייתה במערכת בכלל אלא בעובדה שתפוז כל השנים לא התקדם קדימה בניהול של האתר ולא תיחזק את העיצוב ובין השאר גם חסם משתמשים/שות חברים/רות ללא כל סיבה וחברים וחברות פשוט עזבו את האתר ועברו לפייסבוק ותראה את פייסבוק הממשק הבסיסי נשאר כמו בעבר עם שינויים קלים פה ושם ואין כל בעיה בכלל תפוז יכל לעשות ולפעול בדיוק באותו האופן אבל בחר יותר להרוס מאשר לתחזק ולשמר את הקיים

blzvi

Active member
בינתיים בוקה ומבולקה
אין אפשרות לערוך רשימת פורומים מועדפים .
ואני לא אתחיל לחפש ברשימה הכללית פורום ספציפי.
איפה נעלם פורום סלולר?

arseny92

Well-known member
מנהל
בינתיים בוקה ומבולקה
אין אפשרות לערוך רשימת פורומים מועדפים .
ואני לא אתחיל לחפש ברשימה הכללית פורום ספציפי.
איפה נעלם פורום סלולר?
מכניסים את הפורום למעקב ומוציאים ממנו דרך אותו הלחצן או על ידי ניהול רשימת המעקב (יש סמן בחירת פורום ברשימה)

cesium

New member
הקישור להודעה האחרונה לא עובד באשכול הזה - כנראה בכל האשכולות עם הרבה תגובות? גם הקישור בהודעות האחרונות (במסך המשתמש שלי) לא מקשר להודעה זו.

וכמובן, בטח כולם כבר שמו לב לקישור שנקרא "לחץ לפרטים נופסים‎".

יאיר

נ.ב. אם עדיין יש משתמשים שצריכים לאפס סיסמה כדי להיכנס, אולי כדאי להודיע זאת במסך הראשי, או בהודעה לכל הפורומים?

arseny92

Well-known member
מנהל
הקישור להודעה האחרונה לא עובד באשכול הזה - כנראה בכל האשכולות עם הרבה תגובות? גם הקישור בהודעות האחרונות (במסך המשתמש שלי) לא מקשר להודעה זו.

וכמובן, בטח כולם כבר שמו לב לקישור שנקרא "לחץ לפרטים נופסים‎".

יאיר

נ.ב. אם עדיין יש משתמשים שצריכים לאפס סיסמה כדי להיכנס, אולי כדאי להודיע זאת במסך הראשי, או בהודעה לכל הפורומים?
הבעיה עם דפדוף הדפים הכבוי להצגת כל הנושא על אותו העמוד
בעוד שבדף ההודעות האחרונות מקשר לתצוגה המדופדפת של תגובות, ובדף הפורום פועל רק הקישור לתחילת הנושא, ולא הדפדוף ("2") אחרת היה מקשר לאמצע הנושא..

arseny92

Well-known member
מנהל
כנראה משהו בהגדרות bookmarks שעדיין אין אפשרות לסמן
לאחר הכנסת הפורום לרשימת המעקב ניתן להשתמש בסמן הבחירה (הצ'קבוקסים) ליד עמודת כמות הנושאים בפורום, ולהשתמש באפשרויות הניהול של הרשימה - למטה בפינה או בתפריט הביטול מעקב (manage watched forums) למעלה

blzvi

Active member
arseny82
אתה מנסה בכל כח לסנגר ומודים לך על כך.
ברם ככה לא בונים פורומים.
bookmarks מה תפקידו וכיצד משתמשים בו?

arseny92

Well-known member
מנהל
arseny82
אתה מנסה בכל כח לסנגר ומודים לך על כך.
ברם ככה לא בונים פורומים.
bookmarks מה תפקידו וכיצד משתמשים בו?
אם הכוונה ללחצן עם סמל הסימניה בפינה של כל הודעה, אז אלו "הודעות נבחרות", אך לעומת הודעות הנבחרות בבחירת מנהל כמו במערכת הישנה, כל משתמש בונה את רשימת ההודעות הנבחרות הפרטית שלו

ursh

Member
איך מוצאים פורום ? דרך גוגל לא ניתן ? למשל פורום שיפוץ ובנייה?

למעלה