לא יודע למי אך אני רוצה להתלונן ...

IlanShacham

New member
חבר'ה, דיון מאוד מעניין,

נקודות מצויינות. רק למה כל כך אישי?

batam1

New member
אם נשתדל להיות עניניים

מניח שיש תיירים משני הסוגים. אני כמעט ולא משתמש בשרותי הדרכה מקומיים - ברגל,בג'יפים ,אופניים, טיפוסי הרים או יאכטות. לעומת זאת, מכיר אחרים שלא יזוזו ללא מדריך.

alonaski

New member
כנראה שיש כאלה שזקוקים להעביר

לציבור הגולשים את התיסכולים האישיים שלהם
מה לא ברור?... אם אדם שאני לא מכירה בוחר בהפגנת עלבונות אישיית כלפי וקורא לי "גבינת סקי" - לחיזוק עמדתו הנחרצת בדיון אינטלקטואלי-ענייני ...
אני מתלבטת אם להמליץ לו לשדרג את עצמו מהפורום כאן לפורום - "חוש הומור לבעלי מוגבלויות שכלית" או "שנינות וחריפות למתחילים"...
נראה לי אילן, שהכי נכון יהיה למחוק לו את ההודעה ולהעביר אותה לפורום "גן חובה"!
- אבל אתה הבוס!
אז אתה תחליט!

bez

New member
go עופר go ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

תבוטל חכמולוגית הסמייליס לאלתר

alonaski

New member
מממ... ../images/Emo4.gif אל תהיה עצוב מדי...

אבל יתכן שזה לא יקרה!
'צטערת...

Smigal

New member
אני בשוק! אני המומה! פעם ראשונה...

שאין תגובה! יבשו הסמיילים מהמקלדת? יום אבל/חג לאומי!

יניב x

New member
תגיד, מה אוכל אותך ?

מה אתה נלחם ורב במישהי שאפילו לא מחזירה לך ומתעלמת באצילות מה"אישי" ונשארת ב"עינייני" אל תטרח לענות לי אני במקרה הייתי פה אחזור עוד כמה ימים

eOfer

New member
שאלת? אני עונה...

"האצילה" כהגדרתך, כבדרך הרגל, משחיתה ברגל רומסת כל נסיון להבעת דעה שאינה דעתה מצד חברי הפורום ועוד עושה זאת בגסות גמורה תוך שהיא מפגינה זלזול, יהירות ובסגנונה ה"ענייני" והכל...בחיוך כמובן. וכשהיא רואה שאכן אין כל מוצא הגיוני בטיעונים שלה, היא פוצחת במחול קונספירציה מסחרר על כך שהיא היא אם כל הרוכבות, שכולם מתוסכלים/דפרים/ מוגבלים שכלית ורוכבים גרועים
תוך התרפסות פאטתית בפני מנהל הפורום (שגם לו אגב נמאס מה
). שקלתי להציג כאן מסר אישי "אציל" ו"ענייני" במיוחד שהיא שלחה אבל באמת שיש גבול.... אז רוב יושבי הפורום וותיקים כחדשים מחליטים בעיקר להבליג (וזו זכותם), אני באופן אישי לא כזה
תאמין לי, אתה לא מספיק זמן כאן בשביל להבין
. ____________________________________________ אגב, לא עניתי לך באמת (רק למקרה שאולי תחזור
)

alonaski

New member
ובעניין ה 11 דקות... ../images/Emo13.gif

בעייני זה זמן תגובה סביר. אבל אם זה מלחיץ אותך - תמורת סכום סימלי אני מוכנה לשקול את העניין ו"לרווח" את התגובות שלי להודעות שלך
שלח לי במסרים את ההצעה שלך ונדון בה!
- איך אני בשבילך???

eOfer

New member
ההצעה נשלחה! מקווה שיעזור לרווח ../images/Emo13.gif

sdanpo

New member
אני איתך.

אני חושב שדווקא כאן בארץ יש לנו FACILITIES מצויינים! שנותנים את החוויה האמיתי שמשתלבת בצורה מושלמת בתנאי השטח!. כמו שאנחנו נהנים לישון באוהל ולאכול מפויקה כשאנחנו במדבר , או ללון בצימר בצפון וביום הרכיבה השני לעשות "על האש" (שגם הוא אטרקציה בפני עצמו לחלק מהאירופאים).... אין שום סיבה שהם לא... וההיפך .... בעיניהם זו שיא האוטנטיות ואולי משהו שהם עושים לראשונה בחייהם... עלה והצלח!!!!!! דן פורת

avinoamd2000

New member
לישנוני

היי דן. אני יודע שאתה אוהב לישון אבל באוהל ???זה חדש בשבילי. אבינועם

sdanpo

New member
לא זכרתי שיש עדות..

עד שבארוע כלשהו , מישהי הזכירה לי שעדיף מתחת לגטקעס ללבוש משהו.

nimrodh

New member
bikeisrael.com

אתה מוזמן להכנס לאתר bikeisrael.com הפורטל הישראלי לתירות נכנסת מיזם חדש בתחילת דרכו זאת התשובה לשאלתך.

ב ו ץ

New member
אנחנו עובדים על זה כבר שנתיים

יצא לנו להדריך מספר קבוצות מחו"ל בשנתיים האחרונות רובן מאירופה . באופן כללי נראה לי שחסר איזה גוף ראשי מארגן, משרד התיירות, איגוד או מישהו שמטרתו תהיה להביא תיירים לארץ בכלל ובואפניים בפרט. אבל בהחלט יש התעניינות מדי פעם. ממש בימים אלו העילנו באתרינו דף לדוברי אנגלית...ספרדית, גרמנית וצרפתית בדרך. אין ספק שהתשתיות רחוקות שנות אור מאירופה. העיקר שיהיה שקט....עזה רמאלה וכו'...לא הולך טוב עם תיירים. אדר שדמי

yosi53

New member
התשתיות חשובות פחות, לדעתי

מה שבאמת חשוב זה שיש כאן נופים ומסלולים מדהימים עם פוטנציאל תיירותי לרכיבה. ברור שהתשתית הראשונית חייבת להיות בהישג יד (מלונות, אורחנים, צמרים וכוי') והם קיימים לרוב, גם אם הם לא מיוחדים לאופנים. העיקר שתהיה נכונות להתיחס לצרכים המיוחדים של הרוכבים. דבר חשוב ביותר - בגלל שאנחנו לא אוסטריה/איטליה/שוויץ וכוי' מבחינת מסלולים מסומנים ומפות מיוחדות לרוכבים (למרות שכבר החלה פעולה בענין המפות), חשוב שלמשרד התיירות יהיה מלאי מדריכי רכיבה לתיירים במסלולים היפים בארץ, במיוחד במדבר, שזה דבר יחודי בשביל האירופים. המצב הבטחוני פוגע בתיירות כולה כמו בתיירות מיוחדת זו. נתנחם בכך שכשיהיה שלום יהיו גם יותר מסלולים מיוחדים (כמו ביהודה ושומרון שם יש כמה אזורים מדהימים לרכיבה).

למעלה